FIV in Ungaria 58

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Candy, eu iti urez de pe acum mult succes , fiindca o sa lipsesc ceva vreme (plec in concediu).

De asemenea, va doresc tuturor reusite de cat mai multi si sper ca atunci cand revin din concediu sa aflu ca avem cat mai multe gravudute .

Va pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

LA MULTI ANI MIHA! cu intaziere. Ai plecat la Craiova sa sarbatoresti?
Vreau sa va spun ca Miha arata ca o fetita, iar Marisa este asa de frumoasa, are niste ochii albastrii superbi.
CRISIS, LIANA, BORZASIMO - Nu te-am uitat!, BALANTA TM si restul fetelor va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marina@ spune:

irina,tandor vorbeste engleza,dar iti spun mai precis in 18 cand ma intorc din debrecen,ma duc sa-mi dea tratamentul de stimulare

si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Ade, ce ma bucur sa citesc cateva randuri de la tine ! x4.

Ma simt cam , ca imi luara azi la Synevo 7 (sapte) recipiente de sange pentru analizele legate de trombofilie; noroc ca am scapat mai repede de la lucru, altfel nu stiu ce ma faceam pana la 6 seara. Da' las' ca plec eu in concediu si imi fac de cap .

Fetelor, va mai zic o data: cand revin din concediu, sa dea DD sa citesc de cat mai multi . Va .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dado spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinaflorea

Iaca, recuperez si eu...
Isa78 - nu, nu merg prin Morika la Dr. Bodnar, ca el vb engleza
Imi pare tare rau ca nu reusesti acum...dar in august cu siguranta va fi mai bine...relaxeaza-te in concediu!!!!
Marina....Nu stii daca Dr. Tandor vb engleza?...
iaia13...TIN PUMNII STRANSI PENTRU MAINE!!!!!!SA FIE CAT MAI MULTI SI CAT MAI MATURI(foliculii)!!!!!
ali...Felicitari pt.baietel!!!!
Va tin pumnii tuturor!!!


Irinaflorea - eu sunt la dr Tandor si luni am punctia. Tu in ce stadiu esti? Vroiam sa iti spun ca dr Tandor vb foarte bine engleza si ca e un medic extraordinar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

LUK mersi draguta deci in principiu ar trebui sa incep de lunea viitoare intro saptamina sincer abia astept
TAMALYS noi aspirantele luni iunie sper din suflet sa fim si gravidute de iulie te poop
BALANTA mersi de incurajari si distractie placuta in concediu
DADO sper sa fie bn de data asta iti tin pumni mult mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaia13 spune:

ceau la toata lumea,

am avut 7 foliculi...!!!!!!!!acum astept cu nerabdare sa vedem daca s-au imprietenit...trebuie sa sun azi si maine sa vedem ce fac!!!luni ne reintalnim...(eu si puiutiii)
am niste emotii!!!!!!!
va multumec de galerie.prinde bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

IAIA felicitari si sa fie intr-un ceas bun.

Fetelor va si sa de-a DD sa reusiti toate.

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaia13 spune:

AM SUNATTTTTTTTTTTT
S-AU FECUNDAT 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!URAAAAAAAAA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_74 spune:


Dragele mele,
De cateva zile citesc, capitol cu capitol, cele relatate de voi... Va admir pentru curaj, pentru perseverenta, pentru optimism si pentru dragostea cu care, inca de pe acum, va asteptati copilasii sa vina pe lume!
Astept si eu, la fel ca si voi, sa traiesc minunea aparitiei unui copil in viata mea, asa ca m-am dus la Szeged, pe data de 20 mai, la o prima consulatie, care m-a incantat din toate punctele de vedere. Sunt pacienta dnei dr Kriszan, careia nu-i pot contesta nici profesionalismul, nici decenta. Ni s-a recomandat FIV + ICSI (eu sunt clinic sanatoasa, insa spermograma sotului nu e prea stralucita - 1,5 mil), asa ca am pronit la drum. Acum sunt in a sasea zi de tratament injectabil cu Gonal si Decapeptyl. Ieri am fost la consultatie si doctorita a fost foarte incantata de cei noua folicului pe care i-am "produs", asa ca mi-a redus dozele la jumatate si mi-a spus ca este posibil sa programeze punctia pentru miercuri. Luni merg din nou la consultatie.
Asta este, in mare, situatia mea. Am emotii si v-am scris stiind ca atunci cand le impartasesti cu alte persoane in situatia ta, asteptarea e mai blanda...
Sper sa ma acceptati printre voi si sa ne dea Dumnezeu ocazia, fiecareia dintre noi in parte, de a scrie intr-o zi, aici, pe forum, despre fericirea noastra!!!

Mergi la inceput