Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:


LA MUUUULTIIII AAAAANI!!!!
Pentru dragele Mufy ARIANA si IASMINA scumpelor frumoase, sa fiti sanatoase, sa fiti iubite si sa va bucurati parintii, si ei pe voi

Eva e bine. Inca de aseara mi-a spus doctora ca putem rasufla usurati. Slava Domnului. Va dati seama ca m-am simtit ca naiba... toata ziua. Multumesc tuturor pentru incurajari si sustinere.

Iulia, cred ca si fiicamea a avut tot turta de mireasa. Nasica noastra e mai distrata, asaaaa...

Gabitzam, petrecere frumoasa la dezmotzare!!!!

Desiree, imi pare rau ca sunteti in extrema cealalta, of... Dar sa stii ca iti povestisem eu cand a fost Eva constipata la un moment dat m-am enervat si am atacat-o din toate partile cu tot ce stiam eu nca e laxativ, ba i-am dat si siropelul Lass Baby. Pai fratioare, cand mi l-a facut pe primul kk am zis ca ma inunda... Dupaia s-a reglat. Poate asa o sa fie si la scumpica ta. Pupam.

Asta a mea a pescuit un creion acum Doamne...

Laurita, sa stapanesti sanatoasa sandalele si gentutza. Hai, baga si o rokie acum Bogdan ce zice?

Magdone, bine ai trecut pe aici. Ne bucuram de vesti, te mai asteptam. Te admir ca faci de toate cu fata agatzata de tine. Eu nu prea mai pot, sincer. Uite, ieri un moment de neatentie, eu obosita, nu stiu pe unde pun lucrurile...

Aia cu verighetele nu mi-au raspuns... ce neseriosi, si sunt asa de nerabdatoare...


YLARI
http://community.webshots.com/user/YLARI


http://b1.lilypie.com/tFAgp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Un carliontz catarator
Face azi un anisor
La multi ani Iasmina draga
Fii fericita viata-ntreaga!
Sa ai o viata de craiasa
Si o petrecere frumoasa!


Lori, mami de Robert din 9.06.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani Mufita Ariana! Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa aduci zi de zi bucuria pe care ai adus-o pana acum in viata lui mami si tati!

Laura Doamne cat de frumos e Mirci! E o fru-mu-se-te de copil si seamana perfect cu mami -ul lui, ma uit la el si te vad pe tine.

MsBB multam de cofi!

Ylari bine ca e bine Eva. Mami, nu mai stiu la ce capitol, pt ca trec in viteaza mare ca sa termin pana face Robert 18 ani; de ex. am ajuns la perioada in care "ne-ai parasit"

Aseara am fost la TIBCO, mi-am luat sutien+tanaga de productie romaneasca cu 40 lei, Cristi si-a luat 2 camasi Braiconf..din care una am descoperit acasa ca avea 2 super gauri de la acelel alea; azi dupa ce ca trebuie sa placam treb sa faca o tura pe acolo , sa se certe cu toantele alea care vand camasi rupete de 70 lei. Robert a fost suuuper cuminte, zambeste la toata lumea, s-a jucat un clovn cu el. Fetelor, erau super preturi la incaltaminte din piele. Si multe hainute, de ex. eu am incercat sa cumpar un fel de camasa indiana super, racoroasa, de vara (direct de la o indianca) dar era cam ora inchiderii si n-am avut stare.

Pup, fug si io la bagaje. iau casa cu mine!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Laurita, i-am dat mai putin decat a zis dr. El a zis sa incep cu 10 grame, eu i-am dat juma de doza (de la cupa de masurare cu care vine, adica juma din 17=8.5 grame). Pai de-i dadeam 10 .



Aoleu!! O terminai pe biata Victoria, iti dai seama ce crampe a avut!

Mufi, IAsmi fetite dulci, sa fiti sanatoase si sa va faceti mari si intelepte!!!
Ylari aaa, Bogdan nu zice nimic, el e cheltuitorul in casa asta, oricat de scumpa ar fi spune, daca-ti place, ia-o!! ma aduce la sapa de lemn Ma bucur ca Eva e bine, n-a patit fata nimic!!
Magdone vai ce dulce e Razvanel!! Felicitari pentru Olivia mergacioasa!!
Doloress mai feti, asa si soacramea il culca plimbat si hatanat si apoi tr sa stea cu el pe piept . MArtisor
felicitari cu intarcatul, noi o sa procedam brutal ca asta e din ce in ce mai rau...poate intr-adevar ti-a facut bine mersul la serviciu!
Gabitzule drum bun!
Alyshuca nu ai venit inca??? Sau ai treaba?? sper ca sunteti ok si v-a priit concediul!
Azi am o gramada de facut: epilat, pedichiura, manichiura, maine coafor nu stiu daca mai intru. va pup


Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns socrate spune:

LA MULTI ANI FETELOR DRAGI IASMINUTZA VECINUTA SI ARIANA MUFITZA!!!
Sa va fie viata fericita si drumul lin prin ea.


Mai intru cand doarme copilul ca acum suntem "aide" "hai-de" etc.

Am vazut poze de Annika si Lara. Superbe fetite. si mami a lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Lorich esti prea draguta!! Haa, ce n-as da sa semene cu mine! Drum bun si tie, dezmotare placuta si sa va fie de bine shoppingul. Si eu as trece iar prin mall sa schimb sandalele de la 39 jumate la 40 ca parca ma strange baretuta din fata! hmm

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Fetelor, daca sun azi in Hambarului imi raspunde cineva? Ca azi n-ar avea program cu publicul...

YLARI
http://community.webshots.com/user/YLARI


http://b1.lilypie.com/tFAgp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

La multi ani, Iasmina!
La multi ani, Ariana Elena!

Lorich, poeta, drum bun!

Gabi, petrecere frumoasa la dezmotare!

Laura, imi place de tine, ca nu te lasi de cumparaturi, mereu iti iei ceva frumos

Iulia, cand am trecut pe langa Hot. National din Mamaia m-am gandit la tine.
Mai e o luna, trece imediat. Si eu imi fac planuri pt. urm. iesire - tot pe la inc. lui iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

buna dimineata si LA MULTI ANI, IASMINA SI MUFI!!!!
eu sunt treaza de la 5.30, cand s-a trezit gogoasa si nici ca a mai vrut sa doarma la loc. am luat-o cu noi in pat, in speranta ca adoarme, dar domnisoara avea chef de ras si zbenguit. asa ca pe la 6 l-am lasat pe tati in pat cu Teo si m-am dus sa bag o masina de rufe. cred ca vecinii si-au facut cruce, noroc ca e destul de silentioasa. bineinteles ca pe la 8 a apucat-o pe gogo somnul, dar nu vroia sa rateze distractia, asa ca s-a pus pe urlat!!!! a luat-o tac'su in brate (la mine nu vroia ) si a adormit pe umarul lui... asa ca acum doarme de un ceas jumate...
am citit ieri patania lui ylari cu bebeluna mestecatoare de tutun, dar era tarziu sa mai spun ceva. ma bucur ca e bine; de altfel, nu avea ce sa i se intample, ca doar n-a halit un cartus
si am citit azi de victoria de desiree, care a trecut, mititica, dintr-o extrema in alta
si am mai vazut poze su-per-be cu adriana, annika si lara (mi-ai facut un dor de mare ; marea neagra e preferata mea, dar ma seaca romanii de pe langa ea ). si am vazut-o si pe mufi mergacioasa si vorbareata si pe mirci frumos de pica!!!!! vorba unor cunoscuti, va trebui sainstalezi un semafor in fata usii la voi mai tarziu, ca o sa se blocheze traficul de atatea admiratoare cate are sa aiba . pai cred ca de pe la 15 ani nu-l mai gasesti pe acasa

georgiana, de gogoasa balerina teodora maria din 15 mai 2008
Ia te uita ce mare sunt
Povestea gogoasei balerine
Avem viata in sange

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuca spune:

Buna dimineata la mamici si bebici !
Am intrat sa urez La multi ani fericiti dragei Iasmina si Arianei Elena ! O viata fericita si implinita si sa le aduceti parintilor numai bucurii !
Petrecere frumoasa !
Azi iesim in parc, cuscra draga veniiiim !

Elenuca mami de Lizuca 29 Mai 2008
uite ce mare sunt !

Mergi la inceput