Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (105)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

pentru Julia si Sara Maria , Eric Sebastian, [red]Olivia[/red] sa cresteti frumoasi, sanatosi, destepti si sa va bucurati parintii.

pentru toti COPILASII de 1 iunie!!!!

pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Multumim tuturor pt urarile facute sambata,cand s-a implinit un an de cand suntem mai bogati,mai plini de sentimente frumoase,si de iubire,aduse in viatza noastra de o fetita scumpica,pe nume Sara Maria.
Am rupt si turta fetii,dar din pacate s-a lasat cu nervi si draci,ca am uitat camera foto acasa,a venit tati acasa,a luat-o dar fara card ca era in calc,lasat de natanga de mine si uitasem,asa ca poze,canci.A facut nasu cu tel cateva ca nu prea avea baterie.
Apoi m-am suparat si enervat ca tocmai neamurile f apropiate nu au venit,si eu am muncit ca sclava de vineri dimi de la 5 jumate pana seara la 6,apoi sambata de la 6 de la capat,singurul ajutor ce l-am avut de la socrella a fost ca mi-a prajit chiftelutele,atat si nimic mai mult,si am avut pe masa 9 platouri cu aperitive si apoi pui si pastrav la gratar.Sambata noatea am crezut ca nasc,asa rau m-am simtit,si cu asta am zis ca pun punct mega pregatelilor de evenimente.Alta data vom sarbatori cu pizza si bere.
Si al treilea motiv de nervi e ca socrelul a reusit sa mi-o raceasca pe Saruca,vineri seara cand am ajuns noi,a luat-o sa putem descarca din masina si a mers la pui cu ea in body si dres cu caputul gol si batea un vant nasol si e un curent acolo,ca e la 100 m de balta.Si fatuca mea de sambata seara e mucoasa,de nu ii pot face vaccinul.
Si cu asta cred ca am zis cam tot despre turta noastra,dar fata a fost fericita,alintata si rasfatata de toata lumea,a primit cadouri,bani si aur,si-a bagat dejtele in tort(am facut un tort de 4 kile sa ajunga la toata lumea si trei sferturi -am dat la pachet),si a trecut,am tinut si obiceiul asta.Sanatosi a fim si va fi bine totul si de acum inainte.

Sa le uram si noi LA MULTI MULTI ANISORI!tuturor celor care si-au sarbatorit primul anisor zilele astea,si
LA MULTI ANI frumosi si fericiti tuturor copilasilor,de ziua lor!
V-am pupicit si fug la mucioasa mea mica ca vrea sa pape niste mingi

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008

30sapt+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Gabitam: Ce frumos a fost la munte, mi se face asa un dor de concediu. pentru Andrei ca n-am apucat sa-i mai urez inainte. Neserioase sunt unele persoane. Ajungi sa-ti pierzi increderea in oameni. Si a mea intarzie si pe deasupra ma tot streseaza cu banii. Tot timpul ba vrea marire se salariu, ba carte de munca, ba abonament, ba bani cu imprumut, ba concediu platit, ba avans. Si cand lipseste ma anunta printr-un SMS la ora 10. A prins ca sunt genul care nu adora schimbarile si acum ma terorizeaza.
Am dat si eu anunt pe cautbona.ro si m-au sunat multe dar parca is sado ca mi-e mila de ea sa o schimb.

MsBB: ce frumusete de mandra Andra am vazut. Si mamica ei arata super. , are dreptate Iulia : unde-i burta?

Andrada: Frumoase cadouri a primit Tiberiu si Tiberiu este asa cuminte si frumos. Bine ca a gasit tati motul.









pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Alex@sara: nu te mai enerva, nu-ti faci bine la burtica. Toate trec.

Am vazut poze cu Elena Cristiana cea cuminte a lui Luminel, cu Patrick care a consumat muuulta bere dar si cu Mara ispitita cu tigari.

Drum bun si concediu placut la mare pentru Mara si Cleo. Parcaam mai vazut ceva poze dar nu-mi amintesc.mmm

Voi intra intr-o perioada tare nasoala, a inceput reabilitarea strazii pe care locuiesc. O sa fie o distractie pe cinste in conditiile in care astia lucreaza dupa 12 noaptea. Speram sa ma mut intre timp

pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Azi de dimineata am fost la Andrei la gradinita, au avut party de 1 iunie , pentru copii si parinti, si s-au distrat cu totii grozav. Au avut intreceri si concursuri, alergat in saci, desene pe asfalt, spart de baloane, au dansat, au fost si torturi, suc, confetti. Iar la sfarsit au lasat urme de palmute pe pereti cu vopsea, le-a placut tare mult partea asta. Am facut poze multe, puteti sa vedeti aici.

La multi ani YLARI

Sa fii sanatoasa mamico, sa ai numai bucurii pe lume, cu Eva si tati impreuna, sa fiti fericiti ani multi inainte!

alex@sara, esti mama eroina, n-as fi facut in veci asa ceva, ca mie nu mi-e felul. Vorba ta, pizza si bere, nu roboteala de sclav doua zile, cu burta la gura, fara ajutor. Stiu ca ai facut-o pentru Shoricica ta draga, si probabil ai uitat greul. Dar ai grija de tine si de burtik!

Ne-am reluat cu drag azi plimbarile cu Lorich si Robert cel frumos, tare bine a fost. Am mai dat o tura pe la Exposhow de inca o sacosa de borcanele Hipp si ceva sucuri si piureuri de fructe bio. Plus o jucarie pentru Raducu, ca nu-i luasem inca nimic cadou de 1 an.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani Ylari! Sa fii sanatoasa si fericita! unde ai fugit iar?

Gabita ce poze vesele!

De bine ce-l laudasem la Gabi ca doarme frumos in timpul zilei, azi m-a tampit si capiat de nervii capului! Am stat o ora si jumatate langa el si tot nu a adormit, timp in care imi era si mie somn de-mi venea sa sar pe geam. Asta e, acum e singur in camera, in patut daca auziti tipete world-wide sa stiti de unde vin

Lori, mami de Robert din 9.06.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Ylari! La multi ani!!!

Gabitam: super la Andrei la gradi. Si la noi a fost party dar fara parinti.

pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Buna fetelor, suntem aici!!!
Multumesc ptr urari sunteti tare scumpe!
Am fugit un pic ca a fost Iuby plecat in Franta si am fost singurica pe aici, m-am suit pe pereti. Of tare greu a fost singura. Bine ca a trecut. Eva e bine, sanatoasa, mananca bine, doarme (mai frichinita de cand a venit tati acasa, dar zic oricum merci)
Va pup pe toate nu stiu ce sa va mai spun. Incerc sa tin pasul cu voi sa va citesc, nu reusesc chiar in fiecare zi... O sa incerc acum sa mai postez ca o sa mai stea Iuby cu fata. Gabitzam am vazut pozele tale foarte frumoasa vacanta cred ca ai avut. Abia astept si eu, vrem sa plecam la mare. sa vedem cand poate tati sa isi ia concediu ca sa fac rezervare. O sa caut sa va dau si voua linkul sa vedeti unde am ales sa mergem. Sper sa avem si bafta sa gasim camere.
In rest ma simt asaaaa... nostalgica... 33 am ajuns si aici. Ii multumesc lui Dumnezeu si sper sa o tin tot inainte.
Cleo, vad ca te cam chinui cu bagajele alea!!! Te pup, sa ai parte de vacanta frumoasa, vreme superba si sa iti incarci bateriile.
Eu am vorbit cu o colega la servici si vestile de acolo sunt foarte naspa, se pare ca departamentul meu va fi absorbit de altul... cred ca ma pun pe facut bebe 2 ca n-am niciun chef sa o iau de la capat iar... desi asta stiu ca se va intampla mai devreme sau mai tarziu. Eu n-am primit inca banii dar sper sa vina curand. Va pup si inca o data va multumesc din suflet ca v-ati gandit la mine

YLARI
http://community.webshots.com/user/YLARI


http://b1.lilypie.com/tFAgp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

helloooooooo

intrai s-o urez si eu pe ylari LMA scumpa, sa fi iubita

alex@sara nu te mai agita atat. daca a ramas mancare, tort, beutura, iti dau adresa mea, trimiti aici ca pap eu tot, numa nu te stresa ca nu ti s-a mancat mancarea

cleo sa-ti fie rusine, ca-mi aratasi poza cu berea bruna si beui si eu una si acu sunt cam vaj-vaj altfel, muream de pofta

da chiar?!? unde-i msbb?!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

LA MULTI ANI YLARI!

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput