Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Dragele mele,Maine dupa pranz venim si noi la targul din Herastrau,am zis ca macar de ziua copilului sa fiu cu asta micu macar o juma de zi.fetele din zona Herastrau unde e Roata Mare eu stiu 2 intrari cea dinspre bulevard si cea de la Ambasada Chinei deci pe care intrare sa ma indrept ca sa ajung mai repede la Roata Mare?
Si inca o intrebare pana la ce ora e targul si daca e ceva interesant?Incaltaminte si hainute au?
Sarumana de raspuns.
Gabitza superbe pozele cu piticii tai!Imi pare rau de neseriozitatea bonei.Presupun ca vrei sa incepi munca daca iti cauti o bona?
Pupici la mamici cu bebici.

Mami de Bogdanici Pogonici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

La multi ani copii!!!
sa fiti sanatosi si baftosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Lavinia, la Roata mare se ajunge pe la intrarea din Soseaua Nordului, pe unde era inainte Alexandra Cafe si acum este Tratorria Il Calcio. Este ultima intrare in Herastrau de pe Nordului, cred ca mai sunt 2 intrari de masini pina acolo. Targul este f.f. mic, nu merita sa vii doar pentru asta, ci mai mult daca vrei sa petreci in parc cu copilul. Sunt importatorii de lapte si papa de bebelusi, si vreo doua standuri de incaltaminte, hainute sau jucarii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

La multi ani M&M!!! Si pui mici, dar si pt copiii din noi, astia mari si deja parinti


deci nu mai am rabdare. v-am mai zis?



Sa va arat poze cu Mara care ne ajuta sa facem bagajul :
poze cu valiza si asha ne relaxam




o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Cleo, ia zi de cate ori ai facut si desfacut bagajele? Te cred ca nu mai ai rabdare, nici o cafea n-ai dat
Ia, de la mine una, cu lapte Nu prea tare sa nu te agite si mai mult.

Pentru toate mamicile, sa ne traiasca puii M&M, sa fie sanatosi si fericiti, si noi tot asa pe linga ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns socrate spune:

Neata, cafelele vad ca s-au dat.

Noi am fost ocupati am fost in vizita sambata, la botez duminica.

A fost relativ ok. Sambata am fost la o fetita foarte prietenoasa care ii tot spunea ceva si incerca sa il ia in brate. Sebastian a avut o reactie ciudata pe care nu am mai vazut-o la el. S-a enervat, mai sa o ia la bataie. De cate ori ii spunea ceva incepea sa planga si sa se enerveze. Ce i-o fi zis... nu stiu.
Ieri nu a dormit la pranz decat jumatate de ora, la restaurant am reusit sa il adorm tot jumatate de ora deci de la 6 era marait. In rest a alergat.

Lorich eu nu inteleg. Simonix a plecat? Eu cui ii dau banutii, si vroiam sa ii vad daca nu ar fi fost vremea de kko

Uoff.

Am vazut poze superbe de gabitzam. Baietii tai se fac din ce in ce mai frumosi.

Am vazut Tiberiu si Andra dezmatatzi si dezmotzatzi. Sa va fie de bine.
Ma bucur ca mai trec fetele care absenteaza pe la noi.
Doloress imi pare rau ca puiul inca nu e 100% bine. Dar o sa fie bine.

Anisiap sanatate lui Ale si sa fie totul bine pentru tine si bebitza.

In rest nu mai stiu ce vroiam sa scriu ca retin jumatate si uit trei sferturi. Am luat si eu rezultatele copilului sunt niste valori iesite din limite dar nu la ficat. Sa vedem, vreau sa trec azi sa vada doctorul hartiile.

pup si mai revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani voua minunilor! Voua care sunteti ce e mai pur si mai frumos pe lumea asta! !

La multi ani Ericutului -blondutul bondarel si Oliviei pentru ieri!

Mamaaaa.... am intrat in luna mea preferata din an! Sunt

Am vazut poze cu Tiberiu (da ce pleata are!), Andrada aveai de unde sa tai motz 2

Am vazut fluturica Andra, o frumusete, iar pe mami Adriana o invidiez pt silueta!

Am vazut frumoase poze cu Patrick Gavroche parca e Robert, cu tzitzi in fapt!

Anisiap ma bucur ca e rubeola, e intr-adevar ffff periculoasa dar doar in trim. I slava Domului!

Cleo e gata bagajul?

De Simo ce mai stiti?

Lori, mami de Robert din 9.06.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Servus, fetele.

Azi m-a apucat harnicia si i-am facut o placinta cu mere lui Vladuc, sunt curioasa daca o sa-i placa. Eu nu sunt prea priceputa in bucatarie asa ca nu stiu ce va iesi, inca este la cuptor.

Gabitza, Desiree, saru’mana pentru primire.

Anisiap, bine ca este ok sarcina si rubeola nu va afecteaza. Sanatate lui Ale.

Aelita, multumesc, ma gandeam eu ca Miss e in vacanta.

Andrada, am vazut poze, filmulete … superbe. Ce cadouri frumoase a primit Tiberiu !!! Iar tortul a fost foarte interesant. Frumos, bravo !

Doloress, mi-ai rupt inima cu plansetele lui Patrick in absenta ta, uooooooof, asa o sa patesc si eu cu Vladuc, imi vine mie sa mor cand ma gandesc. Deci mi-ai intarit convingerea ca produsele de pe piata romaneasca sunt scumpe si proaste. Mda. Legat de dermatita, nu mai are pata pe obraz de cand i-am dat cu a-derma exomega, sunt foarte fericita, problema e ca ii introduc alimente noi usor-usor si cu foarte mare teama sa nu i se declanseze iar, nu vreau sa-l vad iar cu chestia aia urata pe fata. Pozele sunt superbe, mi-a placut cum statea Patrick la tzatzica in avion, ascuns sub bluza lu’ mami. Unde-i mai bine ??? Iar cea cu berile este dementiala.

Micaela, spor la facut bagaje, te invidiez, noi nici acu’ nu stim unde vom merge in vara asta, asa suntem noi, pe ultima suta ne hotaram si organizam totul.

Gabitza, vad ca ai inceput cu stangu’ relatia cu noua bona. Hai ca poate va fi bine totusi, vezi tu cand va veni, sa ne povestesti si noua. Avand inmormantare in familie ma gandesc ca o fi fost ocupata toata ziua, plus durerea pierderii unui membru al familiei …

Cleo, ca de obicei Mara ma innebuneste cu fetisoara ei, este asa frumusica si haioasa ca-mi vine s-o mananc.

Socrate, bafta la medic. Sa dea Domnu’ sa nu fie nimic grav.

Va pup, am o traducere de facut si mi-e o leneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee … Papa.







Dani, mami de Rasfatzel 23.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

MsBB, unde esti ???








Dani, mami de Rasfatzel 23.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

bre, asta nu-i educatie...
http://entertainment.webshots.com/photo/2728000830102927551VQQsJV

drum bun...vad ca esti tare grabita..sa n-o uitati inauntru
http://picasaweb.google.com/olteanu.mara/PROSTIID?authkey=Gv1sRgCPLBkIDimP3MjwE#5342220576246420962

Mergi la inceput