Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (133)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

ALEXA depinde de barbati...

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

CD, fustita mini...in parc mergand agale....te interesezi de subiecte legat ede divort...ia spune tot ...



Lasa, ca e rau cu ei, dar parac si mai rau fara....cu toate ca eu ma simt tare bine in prima seara fara sot de...nici nu imi mai aduc aminte....hmmm...intru la idei...


Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Bai, daca va hotarati sa divortati si aveti vreun Varsator sau vreo Balanta de dat...sunt amatoare.

Edit: sau dau la schimb Capricorn

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

ALEXA depinde de barbati...

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)



corect...

te-ai albastrit... Iti shade bine...

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Nikol sincer? Sau vrei sa te mint?

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

giuli mai bine iesi pe bulevard la agatzat tinerei...astia ai nostrii sunt cu obligatii acasa, fumati rau...merg si yo cu tine.

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui _giulianna_

Bai, daca va hotarati sa divortati si aveti vreun Varsator sau vreo Balanta de dat...sunt amatoare.

Edit: sau dau la schimb Capricorn

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi




Sorry...eu am scorpion...primesti?

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

unde m am albastrit mai....???cred ca ti se trage de la siecs tzie, ma vezi blue acum

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexaM

Roxana, cel mai important este sa stai de vorba cu ea...e la o varsta destul de ciudatica. Intre mine si sora mea e diferenta de 14 ani. Cand a aparut ea...si eu trebuia sa am grija de ea...daca ai mei nu ar fi tratat problema cu diplomatie mi-ar fi fost foarte greu.
Am vazut ca tu ai o relatie special cu Tina si sunt sigura ca vei gasi cea mai buna cale de comunicare...


Eu incerc sa evit situatia asta, nu o pun sa aiba grija de el. De obicei ea imi cere sa stea cu el , mai ales daca ma vede ca am treaba. E dornica sa se joace cu el si ii place la nebunie sa o las singurica cu el.
DA, asta am facut, am stat de vorba cu ea cand am terminat treaba si a inteles exact care era supararea mea si ce astept eu de la ea.
SI mie imi place ca avem o relatie speciala, ii dau foarte multa libertate si discutam multe ca de la prietena la prietena....
De foarte multe ori cand sunt in dilema cu ea si nu stiu ce decizie sa iau, ma gandesc si cum mi-ar fi placut mie sa reactioneze mama mea cand eram la varsta ei. Apoi cantaresc bine totul si iese cum e mai bine pentru amandoua. DAr oricum eu sunt moale in fata ei, rareori am putut sa ii spun NU Bine, e foarte important si faptul ca ea este un copil cuminte. Rareori a fost nevoie sa o pedepsesc . Discutiile noastre dau roade repede .

Scuze de off topic

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

buna seara fetelor

Multu pentru trusa de vacanta..si noua ne trebuia
Deocamdata sunt la ustensile de bucatarie..nu ma car cu borcanase..poate doar cateva de fructe...dar iau resou, o olica mica de fiert legumele, geanta frigorifica plina cu legume, fructe, iaurturi humana, blender ..si lista continua

Notat partea farmaceutica..insa de tuse?
Radu azu mi-a tusit de 3 ori..nu are febra, muci..insa mi-e frica sa nu-l apuce ceva. Aveti vreo idee??

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput