Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (133)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

babytza te inteleg perfect rox, dar cum zici si tu e inca un copil...se sperie poate de faptul ca o vei certa...si mai adaug eu, ca este la varsta cand minte aiurea doar asa de amorul artei...cine stie ce i o fi trecut prin caputzul ei atunci.

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

nu-i asa secret, da mi-e rusine
(intamplator eram pe sbiectele respective, dar au prins la fix)
1. i-am amintit ca a sarit de 40 de ani si ca a trebuit sa ma informez daca-i dus cu pluta de-a dreptul sau neuronii lui se scurteaza si se razvratesc pe bune in pragul asta psihologic

2. am injurat de toti sfintii legile cretine care dau vacanta judecatoreasca pana in toamna ca altfel.....



care aveti soti raci stiti despre ce vorbesc, se aprind ca un foc de paie, pana la cer, iar tu trebuie sa taci si sa-i stingi dupa aia cu o cisterna, altfel nu se potolesc cu tampeniile

edit: am sters punctul 3, ca nu se cade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

noi am fost in parc, erau niste nori negri ca in filme si un fraigggg mi-a inghetat fundul pentru ca tocmai azi dupa ani si ani mi-am pus fusta, cam scurtutza si evident tanga si mergeam foarteee incet sa nu se faca curent pe sub fusta

la targul din herestrau mai nimic, nu merita

aly pentru pofta de siecs sau importiva recomand....un pahar de apa rece sau mai bine te uiti la totul despre sex

kid hai in herastrau chiar asa de ce sa nu facem intalneala si in heratsrau ca eu nici n-am idee cum as putea ajunge in IOR in afara de masina (pe care n-as sti sa o urnesc)

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Roxana, cel mai important este sa stai de vorba cu ea...e la o varsta destul de ciudatica. Intre mine si sora mea e diferenta de 14 ani. Cand a aparut ea...si eu trebuia sa am grija de ea...daca ai mei nu ar fi tratat problema cu diplomatie mi-ar fi fost foarte greu.
Am vazut ca tu ai o relatie special cu Tina si sunt sigura ca vei gasi cea mai buna cale de comunicare...

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

i-am spus sa ma pupe undeva (plin/a de celulita) si a inceput sa rada, miscand din sprancene, a ...

parca ii vad pe barbatiin general... cum le zici...de funduc si ei gata cu limba scoasa si ochii scosi din orbite...hamesiti.

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

ce credeti ca face barbatul asta al meu? ei bine pretinde ca se uita la un meci la tv si de fapt munceste, cred ca ii iau telefonul si laptopul si le arunc pe geam
ia sa ma uit si eu pe la subiectul ala cu viata dupa divort

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:



Remember me?

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

cd hai mai mama sa nu divortam...sunt si ei buni de ceva...nu stiu de ce...dar au o intrebuintzare....o sa=ti zic dc imi aduc aminte.DAA??
Si vantul sufla fustitza ta mini in parc???Lasa ca te-ai aerisit putzin

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

i-am spus sa ma pupe undeva (plin/a de celulita) si a inceput sa rada, miscand din sprancene, a ...

parca ii vad pe barbatiin general... cum le zici...de funduc si ei gata cu limba scoasa si ochii scosi din orbite...hamesiti.

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)



Si e rau?...

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

giulianna CINE ESTI???

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput