Timisoara Impreuna(151) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ceao fetelor!

Am ajuns acasa,am facut tot ce trebuia la cimitir,am facut pomana si cu masa la un restaurant unde mancarea a fost suuuper buna,ce sa mai spun decat ca am avut o zi fooooarteeee grea....sunt franta...necajita....tot tacamul....plus vremea asta care imi da o stare si mai de kakao.

Aiducu' bine ai venit acasa si sa stapaniti sanatosi masinuta...aaaaaa si pana nu uit felicitari pentru din burtik....ma bucur mult pentru voi

Merg sa-i fac o budincutza la Maya si sa ma pun in pat ca ma doare capu' de abia pot tine ochii deschisi.



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

www.onetruemedia.com/shared?p=71585c4d21b636217c488f&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete cu noi

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

suuuper masinuta
sa va duca in cat mai multe locuri.......umblate si neumblate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

hello si io de acasa pe toate ... fug sa va citesc ... si pt curioase e exact asa doar ca albastru ...



da?! ca io tot rosie o vad
deci realizezi ca acuma trebe s-o si uzi sa te tina, da?!
hai pusix si sa va poarte pe unde va doriti!

doris, cum esti? cu ghips sau fara ghips?! poate totusi ne scoti din ceata, ce fras ai facut

Laura, s-o odihneasca Dumnezeu!
cum e Maya?

aaa, daca nu stiti de ce ploo, ie ca am sters io geamurile, da?!



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Salutare...

Aiduk, bine ai revenit!
Sa stapanesti sanatoasa masinutza...

Laurelu, sa o odihneasca D-zeu!
Cred ca sunteti franti dupa ziua de azi, odihneste-te si tu...
Maya ce face?

Maria, cand ne vom intalni, o sa va pove la toate ce-am facut...aici nu pot scrie...
Ideea e ca nu o am in ghips, doar in fasa elastica, fastum gel, nurofen, si nu fac efort cu dreapta, oi vedea cum tin peria si feonul luni...

Azi am bolit toata ziua, asa dureri de burta crunte, de cand eram fata mare nu am mai avut...de abia dupa 3 nurofene, m-am ridicat, si am ajuns putin prin Mall cu Inesuca si cu Radu.

Ma enerveaza ploaia asta...am o stare...
Da stau cuminte in pat, ma uit la tv, poate-mi trec toate cele...

Va pupilesc, sunt pe-aproape!







www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

Aida bun venit acasa, frumoasa tare masinuta, albastru e culoarea mea preferata , s-o stapaniti sanatosi si voiosi.
Ana or gasit baietii mei cirese si capsuni, dar nu m-am pus pe dulceturi , am facut o praji inventie de-a mea cu capsuni si crema de cioco, un blat simplu de tort, crema din ciocolata amaruie si capsuni la greu. a iesit ...
Doris cred ca ai avut o zi tare grea ... dau un sa-ti revii si sa treaca toate durerile.
Aha Maria deci din cauza ta a venit ploaia ... pai vezi, altadata sa nu mai speli si tu geamurile chiar pe weekend ...

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

salut poporu sictirit si bolnavior

si eu am o stare de kko, aici nu ploo doar ca e innorat, baut cafeu, hranit copilu si barbatu dupa care o sa ma prabusesc in cel mai apropiat pat

Doris, nasoale durerile de burta, ai grija cu dieta ta, si pe mine ma apuca durerile de burta cand ma prostesc si nu pap, pupam sa treaca toate
Maria, parca e un facut si eu cand spal geamurile, vine ploaia asa ca nu le mai spal
Aida, sa stapaniti sanatosi masinuta, faina rau
Geta, de ce faci tu chestii din astea?? Noi vorbim de diete si tu de prajii din alea gretoase cu crema Io mi-am cumparat cirese zilele trecute si m-am pus pe ele ca turcu, le-am papat pe toate dupa care nu va spui ce a urmat
Laura, sincere condoleante. Cum e Maya cu bubitele?
Liana, pup n-am reusit sa vad pozele cu bebelina ta, am cotrobait pe acolo dar n-am reusit sa vad nika
Ana, si nu ne-ai zis nimic de operatiunea tigareta pana acu??!!! Bravo
Dana, esti acasa? sau tot prin Florida, pe malul occenului

Pup fetele

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

No si uite cum mi se face mie pielea de gaina



Dooooaaaamneeee ce voce are femeia asta.........



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

www.onetruemedia.com/shared?p=71585c4d21b636217c488f&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete cu noi

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

huh , am reusit si io sa citesc capitolul scris cat am fost plecata , am vazut poze si filmulete si incerc sa va scriu cate ceva cat mai imi aduc aminte

so...

dana bucuroasa sa negociem de pisica , doar ca vad ca inca nu dau semne sa iasa afara ... nici nu le-am urmarit ca am fost rupta azi ... imi pare rau de vechea ta problema si o sa pun pe tine ca vad ca nici nu incerci sa remediezi , trebuie sa vorbim ceva in legatura cu asta. Spiridusa super tare ca intotdeauna , doar ca nu imi amintesc sa fi vazut poze cu ea cu moatele ... sper sa fie bine si sanatate

ana esti de bafta fata ca intotdeauna , altfel nu ai fi tu , Luana finuta si frumoasa ca intotdeauna ... (am vazut si io asemanarea cu deya) ... scuze ca inca nu am intrat in amalgam sa citesc ce ai mai scris dar zilele astea ma bag

deya scumpa , unde esti acum? si cu cine?

emag m-ai dat pe spate cu Ziana cu ochii ei superbi , cat despre 'fuiat' si iubitu ei , no coment , dar tot vreau sa te intreb si sper sa nu te superi , ai poze cu Ziana cand rade sau zambeste?

mariaa trecut furtuna? Auzi , daca mai vrei sa speli geamuri sa stii ca am si io cateva in plus ... te tzuc fata draga

lianaaaaa io vazut pozicile cu fomila absolut superba ... sssssst , sa stii ca si mie imi plac broastele , va tzuc fata draga si sper sa spui cat mai curand ca esti si tu bine si sa stii ca ti-am trimis pusi cand am trecut pe langa Wien ... mai ales ca sunt restrictii mari de viteza pe acolo si multe radare , asa ca am stat cam mult prin zona

Laura sincere condoleante ... cica toate au un rost , hm , eu inca mai sap ... si sper ca Maia e bine

adi_adi bine ai revenit si tu

doris fata , eu cred ca te-ai apucat sa te lupti rau cu kg si ti-ai venit de hac ... te tzuc si sper sa iti revii cat mai repede , si Inesuca sa treaca tusea cat mai repede sa poata sa scoata capul pe geam macar eheeeeeei , ca is io eram indragostita pe la vremea aia

mihi spor la intarcat micul Mihaius si la multi ani cu sanatate lu Jaki ... va

monica si zic aia ca 15 viroze anual e normal , dar ceva de intarirea sistemului imunitar nu au auzit pe acolo?hm , zau ca m-ai bagat in ceata. va si vesti cat mai bune sa auzim ... si o cafea braziliana original

anda si zici ca e gata fumatul? zau? nu mai bagi niciuna de pofta?hm , auzi , dar sa stii ca faza cu prajiturile nu imi place si vin cu la tine

silvana vazut poze , frumos si aranjat si fara gunoaie prin iarba ... auzi , poate va mutati si voi cat e maika acolo sa te ajute , mai ales ca tot greul va cadea pe tine ... stiu bine ce inseamna , dar asta nu ma opreste sa ma mut iar daca cere situatia , dar din pacate la noi nu misca mai nimic pe plan imobiliar ...

geta pai maine e duminica si poti sa te odihnesti si luni pe cai fata ca ai tras chiului , motivat ce e drept , toata saptamana

vichi asteptam sa dai raportul ... toata saptamana doar 2 mesaje ... hm ,

criss sa stii ca eu inca mai astept cele 2 liniute , dar mai bine mergi si da tu frumusel intai o proba mica de sange luni dimineata ca sa stii ce ai de facut in continuare ...

andanii cum stai cu lucrarea la terasa? vreau pooooooze

alinta nimic? sunteti ok?



Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Aida singuraa plecat Fat Frumos pentru o saptamana si ceva...eh nu mor eu acum dar e "ziua noastra"acusi intotdeauna suntem separati i-am si zis aseara ca niciodata nu suntem impreuna pe data cu pricina[o tin secretasi el...da si eu m-am gandit la asta zilele trecute.
da da ai vrut sa fii dragutz ca sigur nu te-ai gandit.=======>i-am inchis gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... cat despre masinuta , este din 2002 si cand am plecat am plecat spre o cu totul alta masina si am zis ca daca nu gasim asta e ... ne mai uitam , mai cautam , dar husbantul cand a vazut-o pe asta si a auzit motorul , test la drum ... a zis ca ne trebuie si asta ... si ca e cadoul meu de ziua mea si sa nu cer altceva ...

... azi s-a dus la niste pusti aici care bibilesc masini sa vada daca ne pot repara la aripa (are o zgarietura si impinsatura ... ca altfel nu o luam la pret asa ok ...) si aia au zis ca si-a adus masina super , la care el :'ah nuuuuu , e a lu' nevasta-mea' , hm
Si cum eu am condus-o aproape 1.600 de km fara sa aud nici o tzacanitura , troznitura , vibratie ... el pleaca azi pana in sat si zice ca tzacane ceva si-a luat trusa de scule si a inceput sa demonteze ... dar asa face cu orice masina ne luam Asta e meseriasul meu , trebuie sa isi bage barnaul sa vada el ce e acolo ... si dupa ce a demontat si a scos nu's ce curea si a pus-o la loc pe aceeasi nu mai tzacane ... oooooh , dar luni are treaba ca o sa schimbe uleiul si curelele de la transmisie ... o sa fie o adevarata nebunie pt el

... nah , va si fug la ca e tarliu

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput