Timisoara Impreuna(151) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

oauuuu venisi aidulete tzuc..frumoasa masinutza sa o stapaniti sanatosi..moamaaa ce ma oftici iar trecusi pi langa mine si nu ne vazuram..pa di ce nu spusesi fatooooo macar la o cafa treceati..moamnaaa ce ma oftici
silvana ia vezi aci le gasesti?da clik pe asta
Dorisake pup io sa treaca,
Maria si pe-aci ploua.te pupp
va pup pe toate..

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

sa va ajunga , azi mai usor ca e duminica

Liano lasa fata ca peste 2 saptamani daca sunt ok merg sa mai aduc una si atunci nu mai scapi fara cafea si pana atunci o sa fi si tu in forma maxima

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

cofeeeeeeee! buna dimineataaaa!

Aida, uelcam bak inca odata!
deiule, ce arici te-ai facut ntz,ntz
moniq,

pup trupa vesela si fug sa pun o din polonicul Aidei!

gagix, sa aveti o duminica faina si cu mult soare in suflet!


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la mine...

Care mai vrea cafea???



O duminica faina va doresc...poate nu mai ploua azi...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata si de la mine ...
sper sa fie o zi cu mai mult soare

Aida merci de cafea , fur si eu una .
asa-i, am cam tras chiulul saptamana asta ... din pacate nici acum nu mi-a trecut de tot raceala, Alex e bine, dar eu inca mai sunt ragusita. of, trece tare greu ...
Mai Deya ce il provoci tu pe popica ... sper ca te-ai mai relaxat ... te pup
Laura ce mai face Maya? pana la urma ce-a avut? fetita frumoasa.
Doris te simti mai bine? sper ca da ...
Andanii pe unde esti? sper ca n-ai patit nimic.

pe toate, sa aveti o duminica frumoasa


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Da chiar asa...ce-i cu Andanii?
stiti ceva?




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

va zuc dulcilor.

Aidule sa te duca ca gandu si ca vantu, lin si fara pb, s-o stapanesti sanatoasa fata, ca tare-mi place jucaria noua vruum vruuum

Laura, cu intarziere, condoleante, dumnezeu s-o odihneasca in pace.

Monica m-a dat gata fiie-ta.

In rest va tzuc in grup compact, ca n-am inteles io tot ce s-a petrecut prin zona, am auzit-o numa pe Silva ca zicea la un moment dat ca-i greu si cu tigarile si cu dieta, phuuaaai Silvo, numa cine a fost pe-acolo stie cum e. De-aia is umpic iuiu...da n-oi crapa io...cumva o scot la capat. Nu mai vin cu rapoarte si vrajeli ca am promis ca nu ma mai urc pe cintar decit la 1 Iulie . Pina atunci merg cu planu' inainte sa vad ce iese.

Sa aveti o duminica faina si o saptamana minunata.





Emma este iubire in sufletul meu.
Feelings.
www.piduk.blogspot.com" target="_blank">Piduk.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

neatza!!!
ok aidule atunci te astept.pup
iau si io o cafa..ca sunt rupta de somn..fomila si-a cam facut de cap azinoaptecand incercam si io sa dormnitzel ia hoppp scancea..cred ca am inebunit di tot la orice miscare sar din pat de zici ca-s curentata
va pupppp..

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

neatza..........iau si eu doua cafele, una de la aida si una de la doris-alina
le beau repede, apoi o iau din loc, azi avem "petrecere" dar inca nu avem cadou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

`neata, saru` mana pentru cafea!

Saru` mana din nou si pentru ca v-ati uitat la poze si pentru aprecieri.

Aida, bine ai revenit, sa stapaniti sanatosi masina.
Am poze cu Ziana razand, De ce sa ma supar ca ai intrebat? Uite, cam asa suna rasul ei.
Am mai pus si poze cu ea, mai zambareata. Desi tre` sa subliniez ca e do`n`soara serioasa de felu ei, nu asa hilzita ca ma-sa.

Simo, ,

Sanatate si la cei mari si la cei mici, , duminica frumoasa sa aveti, in ciuda vremii urate de afara...




Mergi la inceput