Timisoara Impreuna(151) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Neatza fetele,

Nu am disparut, dar sapt asta am avut un program iures!
Sper ca de azi sa reintru in normal si de luni sa ma reapuc de cura!

Multa sanatate celor bolnavi (nu am apucat sa citesc tot, dar am vazut ca unii sunt loviti de boala), bafta celor ce trebuie sa treaca de chestii birocratice.

Ana felicitari si tie si lui Marius pt ca v-ati lasat fumat! (si din partea lui Horia).

Intru mai pe seara si va dau mai multe detalii despre saptamana asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

adi, poi vezi, poate te sui in tren/masina si veniti incoace, ca si fetele din Arad :)
Geta, se joaca, ce sa faca si ei :)) ieri am avut ceva emotii ca era sa-si rupa piciorul Oscar, da' ne-am ales cu sperietura si cu blana belita, atata din fericire.
multa sanatate la bolnaviori, mici si mari!



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

vine..vineeee cafeaua olteneasca
poftiti va rog
Anooooo ma scarpinai pana dadu sangele si tot nimikbaba cate are la kur ce sa-si mai aduca aminte..da iti spun doar atat..fatoooo io te iube asa cum esti..ca esti unicaaaaaaaa
getutza te pup..asa e muma trec ele pana la urma.
Maria de inrosit se inroseste al drakului de rauda de indoit diloc ca-l bag repede la rece si isi revinete pupp
Dorisakeee pup pe Ines sa treaca mai repede..
aiduleee miii dor di tine..numai apari?
adi baga muma cafa ca adusei io..
dana ma bucur ca trecu.te mai pup na!!
silvana te pup´
claudiaaaaaaaa pe unde fras umbli?treci la cafea
va pup pe toate..revin


www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

vine haiduka bemevista
vruum vruuum





Emma este iubire in sufletul meu.
Feelings.
www.piduk.blogspot.com" target="_blank">Piduk.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

www.autoghid.ro/UserFiles/Image/JULY1/2008/apr/4week/BMW_M1_Concept_wow_01_1152x864%202.jpg" target="_blank">vrummm, vruuum



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

www.autoghid.ro/UserFiles/Image/JULY1/2008/apr/4week/BMW_M1_Concept_wow_01_1152x864%202.jpg" target="_blank">vrummm, vruuum



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor








Sa nu zici ca d-asta si-o luat Aida...ca fac cu hertzu'....


Liana...sar-na....mah,tu cam ce crezi?Ca io-s mai tinerica si mai sprintenoara cumva??Hahahahahahahaha....stai sa ma vezi live ,nu la poza bre....ca-s mare cat o prajina si cu mintea ca o besina...sti vorba ceea...si-apoi,fiecare in parte,pe peamantul asta,este unicat/unicata....Tzucuri multe tie si Catalinutzei scumpici...rozalica!

Vichi,multam'...e bine...asta e important...multam si lui Horia!Sa ai spor...

Getutoau gas't flacaii tai capsuni si ciirese?Te pui pe dulceturi?

Simonelu' e bine O'stai?Nah,pusalim....Maine cica ploua de rupe....deja a inceput....mama ei de vreme....

Sa va zic si voo:am descoperit un mustar tare fain...poate l-ati incercat deja,e la borcan mai mic,de la firma Kamis....se cheama (haios foc):"Mustarul bunicului".Bah,e asa de gustos....e o parere acrisor,o parere dulceag,o parere gust de hrean,o parere iute...e o parere din toate si per ansamblu e buuuuuunnnnn....yummy!Sa-l incercati,de curiozitate...noi am halit cu sandwichuri,adicatelea pe salam cu paine si margarina Rama,cu ulei de masline...buuuuun!

Pupacim...ca imi fierbe parsolica....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Anoooo io credeam ca doar io-s dusada vaz ca ma intreci mumate pup
aiduleeeee hai mai repede..baga gaz

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

www.autoghid.ro/UserFiles/Image/JULY1/2008/apr/4week/BMW_M1_Concept_wow_01_1152x864%202.jpg" target="_blank">vrummm, vruuum






Sa nu zici ca d-asta si-o luat Aida...ca fac cu hertzu'....



nu-s clarvazator, io zic numa in care as vedea-o

raportez vreme ca sosu', stare asisderea...

la mine fierbe burta (P.S. nu a mea!!)
trebuia sa plec din oras, da cu vremea asta s-a dus tot chefu', asa ca am dezghetat congelatorul si frigi' bagat ciorba de burta si restul 'oi vedea caci ...

nu am chef azi...





_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

hello si io de acasa pe toate ... fug sa va citesc ... si pt curioase e exact asa doar ca albastru ...

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

seriosssssssss???????din ce an e?Sa o stapaniti sanatosi

Mergi la inceput