FIV in Ungaria 57

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

TAMALYS nuti face probleme oricum in z2 ne vor face din nou hormonale acolo la szeged si dupa acele rezultate ne va da schema de tratament medicamentele sigur le vom lua din HU chiar din ziua 2 asa a fost si la debrecen.apropo de rezultatele acelea asa miau iesit si data trecuta e ceva rau spunemi te rog si inca ceva eu voi sta in hu la ghionghi asa ca probabil peste o luna vom merge la cumparaturi impreuna abia astept
RETAM iubita te pup si mult noroc acolo unde esti poatew ne vom intilni intro zi in SM eu acum sunt aici .
alisima poooooooooopz pe tine si bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

TAMALYS scz am uitat sati scriu mie mia dat linginette 20 eu deobicei am facut un nr mare de ovocite si zadori incearca acum sa le creasca calitatea la noi problema e la sotu e u in mare sunt ok dar am avut un avort spontan la 6 luni jumate si asta ne e de bn dar asta e sper sa reusesc de data asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

RETAM te pupp
camy050277 bun venitsi multa baftaaa..te vor lamuri imediat fetele legat de Budapesta.
luck poate daca insisti te lasa..si io am vrut sa plec in prima zi dar nu m-au lasat..si stii ca stateam fff aproape de spital..ei zic ca esti dupa anest tot si e mai bine sa fii sub supraveghere.,.dar tinand cont ca faci doar histero s-.ar putea sa te lase..darrrrr..nu uita fa-ti program din timp,,te pupp si ma bucur ca te-ai hotarat..ai sa vezi ca nu vei regreta nimik.si ca totul va fi bine.iar dupa va fi si mai bineee..
pupy76 horonalele se fqac ori in z2 ori in z3 de cm,.nu si in z2 si in z3..si nu te lua dupa clinika unde trebe sa faci analizele iate dupa ungurii..ca ungurii asa zic daca iti vine dupa masa tarziu se considera ziua 0.te pup si multa baftaa..
Žklau te pupam..acum plecam la farmacie..te anunt cum ma
intorc..

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy050277

Buna, fetelor!
va urmaresc si eu de multa vreme, dar abia acum m-am hotarat sa-mi fac cont, sa pot sa fiu mai aproape de voi
As dori si eu sa fac FIV la Budapesta la dr. P. Kovacs (pt. ca stie engleza , si nu numai...).
Se poate sa ma ajutati careva dintre voi cu informatii despre clinica, despre doctor, despre conditii de cazare in jur?

Va multumesc mult!



Camy, bine ai venit ! Cred ca faci o alegere foarte buna mergand la dr Kovacs la Budapesta .
Hai sa vedem ce iti raspund fetele care deja au fost la Budapesta si l-au cunoscut pe dr Kovacs.
Te si iti doresc un FIV norocos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

Liana
nu pot sa stau acolo pt ca mai am doar 10 zile de concediu pe care vreau sa le folosesc la urmatoarea incercare (si asa sunt destul de putine )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ok luck sper sa rezolvi cat mai repede..vb cu el ca e OM SI INTELEGE::BAFTA MULTA!!!

va pup

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alsima spune:

Lianamultumesc mult ca m-ai trecut la burtici!!!
Iti scriu toate datele, cand ai timp sa le treci...si sa ma stergi de la aspirante, pliiiiiizzzzzzzz

FIV1+ICSI, dr. Zadori, ET 12 mai 2009

luck, sper sa gasesti intzelegere...

RETAM pupiiiiiici!!

Camy , bine ai venit...

CANDY, tamarallys....galeria e pe pozitii abia astept sa incepeti...

Balanta_tm, KLU, Liana, pupy...



Luna MAI e luna MEA!!! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupy76 spune:

Multumesc mult Liana, ai avut dreptate ziua a 2a sau a 3a.
Fetelor imi spuneti si mie cum decurge prima intalnire cu Zadori, pe langa analizele ca le duc imi face o ecografie, ma cheama si a 2a zi, trebui sa fie si sotul cu mine, daca nu ma pricep foarte bine la engleza o pot lua pe prietene mea sa traduca?Va rog nu va suparati ca va sacai atata.....poop toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

Buna fete dragi.Apar si eu prin zona dar nu cu vesti bune.Ieri trebuia sa fac beta dar mi-a venit CM si nu mai avea rost sa fac analiza.Asta e viata,am si uitat deja,parca a fost un vis urat si astazi mi-am ridicat capul sus si merg mai departe.Sunt sigura ca intr-o zi voi reusi.Va pup pe toate si va doresc tot binele din lume.
liana30 te rog sa treci la mine FIV 1,18 MAI 2009,Szeged DR.Zadori nereusit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Pamy, nu am destule cuvinte ca sa iti spun cat de rau imi pare.
Felicitari insa pentru atitudine si succes de aici inainte!

Mergi la inceput