Copilasi de Iulie-August*2004 (22)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mah, jucarioara asta musca aproape ca si pisica maica-mii !! E un scump, sigur ca are dinti, nah si tu acum !! Cum sa iti fie frica de ceva ce poate intra intr-o poseta ???

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Ca tooot vreau sa intreb - Olivia, pe unde sinteti ? E totul bine la voi ??
Si Liaaaa ... !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Asa-asa, strigati catalogul !!!

Alice,
deci teoretic are dinti si poate musca/manca
Io sunt tare sclifo, si cu porcusorii de guineea de acu` 2 ani, nici nu i-am atins, o puneam pe Giulia sa-i scoata si eu curatam doar

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

lia nu ie, olivia nu ie, da` sono io, patzarica, buhuhu;))
caro, am remarcat glosu` in poze cre` ca din cauza ca am o problema cu asta:D frumoasa fata ai
madam_mama`lu` gorodica, crez` ca daca ma`nervez imi ies la fel cozonacii?;))
dario, vez` ca cinii astia is d`aia de se transforma nuaptea, ai mare grije:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Ia uite cine a lasat dosarele la oparte !! Si mai vorbeste si limbi straine - buhuhuuu !! Tzzz, ce face munca multa din om !?
Duamna Sonoio, ce mai facetz ?? Daca-mi aduc bene aminte, studiati ceva acusi citva timp, cum mere cu lectiile ??
Si mai cred ca ati vazut cam multe filme cu groaze in ultima vreme, auz la ea, ciine care se transforma, da ce-i ? maical jecson in trilar ??

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Avem si noi poze...:)

http://family.webshots.com/album/572505630QXSqdb

In mare viteza pentru ca dupa amiaza "imi iau copiii si plec la mama" La mama soacra, dar ce conteaza...:))

O zi excelenta sa avem!


Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bey, de la armata din saptamina asta mi se trage;)) da` tot mai sper ca de la al treilea incolo ie altfel;)) elodio, de ce lectii intrebi?
mac sa vade pozili lu` cristal da` va las imnu` meu de saptamina asta ;)) sub deviza "bulau diseara";))



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Cristalina, moam, ce fain arata Mariutza !! Numa printese pe aici pe la noi !! Pupici si sedere placuta la mama ... soacra !
Brei generaleaso, ce-mi place imnu lu matale !! Minunat de nemaipomenit, l-am auzit intr-o dimi la circotasi, mi-a inseninat ziua, hehehe !!
Ce lectii ? Nush exact, ca io cu memoria nu mai sintem asa buni preteni, da' ziceai de ceva studii de faceai ... menigimant, contabilitate, dastea "grele" pentru mine !! Ai uitat si tu de ele ?? Mah, ma mai cheama si Elodia ?? Daca da, zicetz repede, sa ma duc la Dooomnu Dan, poate-mi da cineva vreo recompensa ca m-am gasit !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

superba si Maria si cocheta

Hihihi, asa faceti voi bascalie pe fricile mele
Adevarul e ca daca eu aflu ca mergem undeva si e caine, nu intru

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

a, iegzamenele le am in iunie, fir`ar, c`am uitat de ele. da, da da fuga la domnu` dan, faci un ban gramada:D
cristal, cocheta fii`ta, norok ca nu`i vede ilinca rokia ca atunci sa vezi urlatura



Mergi la inceput