Copilasi de Iulie-August*2004 (22)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nu pot sa nu scriu, este superba Alessia
Leeloo,

Eu azi de dimineata am mers la gradi, Giulia iar si-a altoit un coleg si o colega ca i-au ocupat scaunul si ea sare la bataie din orice drept urmare si-a oferit aseara doo oo kinder sa le duca la colegi , i-a fost ciuda de dimineata ca nu va afla ce contin, dar asta e.
Si i-ar a promis ca nu va mai lovi colegii la nervi

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kro

Poze de la concurs:
http://family.webshots.com/album/572497614OnnCIR



Uau, ce frumos!!!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi, pan la 4 ani, ca s-a schimbat schema de vaccinare, uite aci: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=131857
Caro, ce frumos la serbarea voastra!!!
Daria, chiar ca iti complici existenta... sper ca aveti unde sa il lasati cand/daca plecati... da' macar copchilu va fi in culmea fericirii . nasol cu cafteala.... da frumos gestul cu ouale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox, da, macar atat, sa-si cumpere greselile.
Of, nici nu stiu cum e sa ai caine Sper sa ne descurcam decent

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Aha, am citit, Roxana ! Inteleg ca abia la 4 ani ii mai fac - tot infanrix-ul asta penta e? Ca eu nu inteleg care e dupa bolile acoperite...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Daria, cu tine am treaba in dimineata asta , deci asa, va cumparati caine. sa stii ca va invidiez, ca la asta visez si eu sa le iau un caine alor mei, dar cum stam la apartament, nu indraznesc, ca stiu ce nebunie ar fi. Avem si o gradina unde ar putea sta, dar acolo mergem doar in we. Voi o sa-l tineti la casuta pe care o cumparati?

Si a doua intrebare, de pe site-ul cu trotineta, se poate cumpara direct, de aici din Romania, sau iti aduce cineva?

Roxy nu cred ca ne oprim prin Constanta, ca eu la intoarcere sunt contratimp, in 6 iulie e ultima zi acolo, in 7 ar trebui sa fiu la serviciu, dar abia in 7 ne intoarcem. O sa ne oprim in Bucuresti probabil, ca e mai aproape de casa, si avem mai putin drum de facut a doua zi.

Ioana, aici mergem
http://www.duni.bg/hotels_mrp.html. Eu sunt cam indoita , de drumul lung, ca e Bulgaria,... dar sper sa fie bine.

Kro, frumoase poze, frumoasa Alessia!

Andreea, ufff ce dor mi s-a facut de bebe mic uitandu-ma la pozele voastre!! Sa fiti sanatosi si sa cresteti mari!

Ieri l-am dus pe Tudor la dansuri (moderne), prima data, dupa ce am facut reclama dansurilor vreo luna, ca sa nu am surprize ca nu vrea sa intre sau sa danseze . Anul asta am zis ca incercam mai multe activitati (inot, dans, poate si un sport), sa vedem ce ne place si ca preocupare in timpul verii. Mi-a spus ca i-a placut, a si invatat un pas de nu-stiu-ce, dar sa vedem in timp cum va fi...El e tipul savantului, foarte bun la inchipuit scheme, aparate, la explicat cum functioneaza diverse chestii, dar extrem de impiedicat, zapacit, cu capul in nori. Asa ca sincer nu stiu daca are vreo inclinatie pentru dans, mie mi-ar placea, dar incercam. (noua lui joaca preferata, este sa ia tot felul de obiecte de prin casa - sfori, carlige, obiecte de prin bucatarie, casa - si sa construiasca ”aparate”, dupa care imi explica mie ce fac acele aparate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Helou, helou !!
Kro, super poze am vazut, Alessia e chiar ca o printesain costumul acela ! E minunata ! Sper sa va regasiti pe podium !!
Andreea, oau, inca o data sa iti traiasca amindoua comorile !! Sa inteleg ca pozele sint facute in spital, moam, ce camera faina !! Pupici lui Nicholas, tuturor acolo numai bine si sa te intorci cu bine acasa !!
Roxi, sa aveti o zi faina !
Daria, mey, io nu stiu cum e sa ai ciine, mi-am dorit mereu, dar am o vecina mai jos cu un etaj care are trei !!! Si singura parte mai nashpa este ca tre scosi afaraaaaa indiferent de vreme, de chef sau probleme pe care le ai tu !! In rest, latratul poate il mai trec cu vederea (sau cu auzul, hehe), dar asta cu plimbatul io una nu stiu cum as scoate-o la capat !! Trotineta e faina tare !! Spune cum vrei sa facem cu cadoul pentru Bradut, eu ma inscriu pe lista !!
Gabi, ma bucur tare ca baietii sint ok !!
Mitz, dansuri ?? Heheee, super ! Mai ales daca i-au si placut ! Poate niste cursuri de modelism, ceva tehnica, daca tot spui ca Tudor mestereste zi de zi prin casa ! Nu stiu cum e la Sibiu, la Bucuresti erau neshte cursuri pe la Palatul Pionierilor (pe vremuri) actual al Copiilor ! Daca va opriti prin Bucuresti, poate ne vedem !!
Sint si eu pe aici ... o zi linistita sa aveti !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mitzu, ti-am lasat ofline pe mess referitor la trotineta, sa-mi zici daca nu-l citesti ! Nu pot srie aici ca e reclama
Felicitari lui Tudor pentru dans

Cainele va locui in balconul inchis al camerei Giuliei
Eu n-am probleme cu plimbatul, eu am o problema ca mi-e frica mie de animale, in general


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Daria, ce fel de ciine este, ce rasa ??
Cum satz fie frica de el ?? Ca doara o sa fie al tau !! M-ai omorit !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://www.totcedoresti.ro/vand_pui_bichon_maltese_-anunt-1d4617.jpg
asta e fiara, bichon maltese
si da, recunosc ca mi-e frica, si`asta are dinti, da ?

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput