Copilasi de Iulie-August*2004 (22)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Am concurat, dansat, recitat...nebunie. Maine poate reusesc sa pun si poze.
Mai mult am filmat... ca sa aiba domnu' John ce sa vizioneze cand se intoarce.
Noi am inceput dupa 12 asa ca nu ne-am intersectat cu gradinita Alessiei. Dar, vorba ta Caro, ne intalnim la festivitatea de premiere...
Caro, i-au apucat pe astia rapoartele tocmai azi asa ca eu am ajuns la caminul cultural (sau ce e ala) in ultimul moment.

Acum sunt la servici si recuperez...deh...

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Eu sunt acasa azi, i-am facut vaccinul lui Tudor. dar nu puteam sa nu intru si sa urez un calduros BINE AI VENIT PE LUME pentru bb Nicholas!!!!! Felicitari Andreea!!!!
Am vazut si super-poze cu bb mic, cu Eric de Dna.Bibi, cu puii de Roxana si cu Gorodica mica!!!!!! Acum trebuie sa inchid ca e scandal mare pe aici....ne auzim miine, o seara placuta va urez!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Helou
Am intrat sa va arat ce am facut io ca sa-mi treaca nerfii(ca azi iar n-a venit Viorel si a fost scandal la gradi)
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/mai%202009/?action=view¤t=P5271267.jpg
Daria super tare trotineta...de baieti,nu-s?...ca io zic ca daca Bradut nu are,sigur i-ar place un asa cadou!Meii tu vorbesti serios te-ai hotarat sa-i catel????
Leeloo cum se mai simte Stefan?
Mitzu unde anume mergeti in Bulgaria?...ca se mai limpezesc apele si pe la mine pe la job,asa ca maine poimaine trebuie sa ne hotaram unde ne luam bilet...cred ca plecam dupa 5 iulie...io sincer as prefera tot aerosolii nostri...
Cristalina si Carolina felicitam gradinaresele cantarete si dansarete asteptam pozele si festivitatea de premiera!
hai sa avem o seara buna,ca schimbul III ie absent da' motivat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Pfuuu, cine ma puse sa bag okiu acilea ... iote ce-mi facusi, cuscrela, cozonaci !! Mama, ce bine arata !? Hehe, asta faci tu la nervi ?? Poi ar trebui sa te tina sotzu lu matale tot intr-un nerv nervos, ma intreb ce faci cind esti calma !
Acu incerc sa ma duc la somn, da cred ca o sa visez doar bunatatile de le-ai pus, Ioano !
Va pup pe toate si va doresc o noapte buna !
Sting io lumina ?

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

suntem bine, inca in spital si mancam si dormim. poze aici:
www.apha.shutterfly.com

Philip
Nicholasi
Mommy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata!
Ioana ahahahah saraca de tine.... e bine macar ca ti-ai varsat nerfii pe cozonaci ... si au si iesit... bravo!
Mitzu poate va opriti pe aici pe drumul de intoarcere de la bulgari..
Cristal, Caro, hai ca va vedeti voi la finala! si puneti ceva poze....
Gabi e ok Tudor dupa vaccin?
noi mergem azi cu gradinita la cimitirul eroilor....distractie mare pe plozi
sa aveti o zi excelenta!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bravo, andreea, felicitari, emotionante poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineataaa !
La noi a plouat si mor de somn

Pentru BRADUT: strangem atunci cate 20 de lei, oare ne va scrie Marina, se ofera ea sa stranga ??? Ramanem la lego ?

Ioana, de`astea ne faci cu de dimineata, sa murim aici de pofte
Si da, m-am tampit de tot si-mi doresc din toti creieri sa-mi complic existenta cu o potaie

Sunt prin zona

Edit: am vazut toate pozele, Andreea, felicitari, ai doi feciori perfecti

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata, neata!
Back in the office...

Roxana - Tudor a fost ok, la Priorix nu a zis nici pis, dar la Infanrix a inceput sa urle... Mi-a facut si putin febra spre dimineata cu tot supozitorul de paracetamol...dar am scapat, acum pina la 2 ani nu ne mai inteapa nimeni!
Stefan e bine, de luni il duc la gradi - azi are ultima doza de antibiotic, dar ieri l-a controlat dr si deja amigdalele si-au revenit la normal, doar ca mai tuseste putin. Oricum dupa a doua doza de antibiotic si-a revenit ca prin farmec, asa ca ieri am avut una bucata copil functionind 100% (asta ca sa nu zic 200% ca era si ariciul....)
Andreea - inca o data, sa va traiasca, super pozele!!!
Bine ca nu m-am infipt in pozele Ioanei...cozonaci zici??
Daria - astept si eu sa-mi spui unde sa trimit banii pentru cadoul lui Bradut!

Sunt pe aici...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Poze de la concurs:
http://family.webshots.com/album/572497614OnnCIR


Mergi la inceput