Copilasi de Iulie-August*2004 (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Sa traiasca noul membru al echipei noastre: NICHOLAS! ANDREEA, felicitari si refacere usoara!

MONICA, felicitari pentru bb Eric, sa fiti sanatosi toti si sa ai parte in continuare numai de bucurii!

Eu sunt dusa cu capul la propriu si la figurat, dupa ce m-am implicat total in vanzarea casei, cautarea de terenuri si tot asa, am aflat aseara ca s-ar putea sa plec la Londra, nu stiu cand si nu stiu pentru cat timp, dar nu vine bine plecarea asta...

V-am pupat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna!
Nicholas, bine ai venit pe lume, sa fii sanatos si fericit! Andreea, refacere rapida!! e lungulet junioru' dupa cum se vede din poze...
Sanzi, multumim mult
Carmen, da, nu mai seamana chiar asa tare unul cu altul. doar gura si barbia e la comun...
multumim frumos de complimente.
Robi, pai lasa ca daca pleci tu nitel la Londra se ocupa si restu' nitel, nu...? le trasezi task-uri precise
ma duc sa pun masa de pranz ca acu vin baietii infometati
o zi buunaa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

hmmm, mi`am amintit de cind eram la mama fata

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
ma duc sa pun masa de pranz ca acu vin baietii infometati
o zi buunaa tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Buna dragutelor!

Am vrut sa le urez si eu lui Nicholas si lui Eric bun venit pe lume, sa fie sanatosi si norocosi!

I-am vazut si pe pupaciosii si hlizitii de la Constanta...Roxy, Eva seamana tot mai mult cu tine!

Si pe gorodica cea frumoasa....pe asta cu cantatul continuu aceeasi melodie o avem si noi.

Noi suntem ok, Tudor s-a reintors la gradi dupa ce vreo doua saptamani am tinut-o tot intr-o alerta de scarlatina, asa ca l-am cam tinut acasa. Ieri am fost din nou la pneumolog, care ne-a spus din nou ca, din punctul ei de vedere, nu are nimic, desi el tuseste in continuare, si ca are o tuse-tic. Asa ca avem un bilet si la neuro sa vedem ce-i facem ticului astuia.

Cu Mara suntem in plin proces de renuntare la pampers...merge bine, mai usor decat cu Tudor. La sfarsitul lui iunie mergem in vacanta in Bulgaria, si avem target ca pana atunci sa scapam de pampers.

Va pupez si sunt pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Felicitari Andreea si refacere usoara!

Nicholas ... bun venit pe lume. Sa fii sanatos, cuminte si fericit!
Philip ... felicitari si tie! Esti big brother de acum.

Eu sunt suparata! ... Am ratat intalnirea cu Cristal si galustile ei , din cauza de ore diferite de intrare in concurs (noi am terminat la 10,30, iar ei am vazut ca intrau undeva pe la 12 - 13).
Cristal, sa stii ca mi s-a lungit gatul uitandu-ma dupa tine sau Maria, am zis ca poate, poate veniti mai devreme si reusim sa ne intersectam macar cateva clipe, dar nu a fost sa fie.
Poate avem mai mult noroc la festivitatea de premiere (asta in caz ca vom fii printre premianti ).

La concurs a fost bine. Mandra NU A FACUT nici un moft la imbracat , a suportat pana si o floare prinsa la gat cu o panglica. Asta m-a bucurat, ca a putut sa se mobilizeze si sa se comporte normal intr-un moment important, cand nu era loc de fite, dar in acelasi timp imi intareste convingerea ca figurile astea ale ei cu imbracatul sunt doar mofturi. Dar sper ca le vom depasi noi candva, odata.

Incerc sa pun cateva poze mai tarziu.

Cristal, bafta Mariei si colegilor ei!
Sa pui poze sa ii vedem si noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mitz, tocma ma intrebam ce mai faceti si uite ca ai aparut ! Ma bucur tare ca Tudor e ok !! Bafta cu Marutza la renuntarea la pampersi ! Am citit ca plecati in Bulgaria ... si noi avem un gind, dar tre sa ne mobilizam mai rapid, ca parca vad ca raminem far de locuri !? Plecati cu masina ??
Daria, pe unde umbli ?? Sinteti ok ??
Kro, super !! Pupici mindrei ! Tinem pumnii pentru podium !
Roxi, pofta buna la masa !
Ioana, am vazut-o si pe mindrulitza, credeam ca in poza aceea era cu Viorel, ca asa il tinea de git pe italian ... May, si te roog, nu mai pune poze dalea ucigatoare cu gratare si mici, ca sincer o sa ma ai pe constiinta !!!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Da, Alice, cu masina, si mi-e groaza de drum, pentru ca ai mei zici ca au foc la fund cand avem de facut un drum mai lung cu masina, in ciuda joculetelor, rontaielelor, etc pe care eu le iau cu mine in masina. Si stam si numai o saptamana, ca nu am eu mai mult liber de la servici in perioada aceea, asa ca o sa fie mai mult drumul decat distractia. da mergea toata trupa, nasi, fini, prieteni, si am zis sa nu ramanem numai noi pe acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Trupa mare, poi asa e fain de tot, daca mergeti cu totii ! Noi pentru drumuri dastea mai lungi ne-am luat tft - si punem dvd-uri in masina si iote asa sta Andreiushu linistit ... ma rog, in limite normale, zic eu, far sa ne scoata peri albi ca se fitiie in scaun !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mitzu, important e ca mergeti
Bine ca Tudor e ok, multa sanatate in continuare.

Nici Giulia nu are nervi de masina sau de stat in masina o apuca toate alea dupa cateva minute. Intre timp a invatat sa-si puna centura singura si e tare mandra ca nu luam amenda

Cadoul de ziua ei l-am decis azi
http://www.thetoyshop.com/SuperSavings/Outdoor/Bubblegum-Scooter/EPN323220 aceasta
si cred ca saptamana asta se naste si cutulache a noastra, Sela

Si sa va dati cu parerea ce vom face cu cadoul pentru Bradut,

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Buna ziua

Monica,sa va traiasca puisorul, sa fie sanatos si cu mult noroc in viata.Bogdanel e un scump...si parca s-a mai subtiat...pupici

Andreea, felicitari!...refacere rapida...am vazut niste poze superbe cu bb Nicholas.Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii.

Roxana, zic si eu ca Eva seamana dn ce in ce mai mult cu tine...hehe, suuuper mancarica lui Patrick

Gorodica-i frumoasa ca de obicei...pupici ei.

Dara, sa folositi cu placere trotineta...Andreea mea mai mult o cara pe langa ea...si comenteaza ca de ce nu-i luam bicicleta(a avut),ca pe bicicleta sta jos...adica, cu fundul pe sa...

Mitzura, spor la dat pampers jos...noi avem 2 ani si 4 luni...si nimic...e putoare mica.

Noi suntem bine...ne agitam si noi cu ternul ce-l avem...ne trebuie proiect pt. gardul care-l facem...

va pup pe toate

Mergi la inceput