Copilasi de Iulie-August*2004 (22)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Despre cadoul pentru BRADUT:
Marina are o perioada infernala , nu are timp de nimic :(
eu ma pot oferi sa strang banutii si comandam online cu livrare la domiciliu, vreti asa ???
sau daca se ofera cineva sa stranga si sa cumpere, sunt de acord .
Am sa scriu pm la fetele care merg la Bradut, poate ne spun ce ar vrea sa primeasca de ziua lui

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Cu gindu la indeletniciri tribale, gen tata mulge oaia, uitashi ca ai iegzamene, hahaha !! Ca miine-i iunie, invatashi tot ?? (Fata aia zici ca-i desprinsa din saitul ala cu pitzipoance !!).
Daria, io-s pentru ! Trimit banii imediat la tine !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

din cauza de bulau prefer sa derectionez banii catre tine ca tu ai mintea hodinita si aerisita nu ca mine, deci ajtept contu`

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Doamna Pasa, jur ca nu sunt io di vina pentru gloss . Noi am fost in intarziere dimineata si nu am avut timp de asa fineturi, da' au fost alte mame dotate cu fixativ, sclipiciuri si alte minuni.

Monica, super printesele. Cred ca a fost un dans frumos. Va tin pumnii sa aveti un loc pe podium. Noi anul asta am participat doar la cor si la recitat, fara dans (nu stiu de ce !).

Daria, exact asa o "jucarie" i-au luat nasii nostrii fetei lor. "Bestiuta" are vreo doau luni si e super dragalasa si jucausa. Dar, ieri seara cand am trecut pe la ei, din prea multa joaca a agatat-o pe Feli de pantofi . Cica daca o dezvata de facutul nevoilor prin toata casa si de agatatul cu dintii se considera scapati de griji.

Si noi "trebuie" sa luam un catelus. Am mai incercat anul trecut dar nu am rezistat decat vreo doua saptamani (plangea toata noaptea daca era lasat singur, nu se potolea decat daca era lasat in pat) , apoi l-am dus inapoi la mama lui, cu promisiunea facuta fetelor ca vom lua altul candva. Si Feli ne tot reaminteste de aceasta promisiune.
Eu nu am problema cu scosul afara (iese singur in curte) si nici cu latratul, dar ce fac pana se obisnuieste sa-si faca nevoile unde trebuie si ce fac cu el cand trebuie sa plecam undeva?

Edit: Daria eu sunt de acord cu varianta ta, mai ales deca se poate si livrare la domiciliu.
Baga si la mine un PM cu detalii despre site-ul cu pricina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Fetele, cont saptamana viitoare ca sunt in refinantari In sfarsit (saptamana trecuta am avut proasta inspiratie sa declar la banca unde luasem un credit doar si numai pe salarul meu acu` 2 ani ca am divortat si am luat un draq`; ieri n-am declarat nimic si am luat refinantarea o porcarie ... ca poti avea un sot fara venit, in fine ... am tacut si bine am facut, ca noi nu ne-am schimbat niciunul buletinele).
Pana atunci poate aflam si ce-si doreste Bradut

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Duamna pedepsita, ce facushi de ai ajuns la bulau ?? Nu ai avut batistuta la tine azi ??
Kro, acu io cu facutul nevoilor catelului nush ce sa zic (am trecut prin asa ceva, dar cu enshpemiile de pisicute ale mamei mele !!), dar cu lasatul cind plecati, mey, ezista pensiuni unde poti duce bestiuta !! Asa ca ramine numa punctu unu de rezolvat !! (Or exista si toalete dalea de ciini ?? si io nu stiu ??)

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Cristal, super si printesa ta!!!!

Eu ma tirasc prin birou...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

HELP: am de aranjat costumul po****r pt serbare, cu ce-l fac sa stea tzapan dupa calcat ? Exista solutii in comert ?
Pls, help Sunt o anti-gospodina

Edit: minunat a iesit asa cu stelute, costum pop-pu-lar era

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

baga si la mine lincu`

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Gabi, ce ai patit ?? Sau e caldura de vina ??
Daria, pe vremuri existau neshte sprayuri cu mozol dala, cum ii spune ? ah, da, apret, stiu ca foloseam io cind ii calcam camasile sotzului din dotare (eheheeee, ce vremuri glorioase !). Acu de cind cu gizmoul si cu intrarea la apa subit si far de intoarcere a timpului liber, nu mai stiu, dar da o raita la supermarket si uita-te la raionul cu vanishuri si itemuri pentru spalat, ca acolo tre sa se gaseasca !
Si voi tot costum pop ?? Si noi la fel ! Gasii pe siteul acela cu fabrica de magie !! Daca as putea sa nimeresc si numarul potrivit pentru costum, as fi fericita ! Noroc ca s-a aminat serbarea pentru 12 iunie, cica au avut probleme cu montajul !!!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput