Copilasi de Iulie-August*2004 (22)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mey, de siteul cu pitzi vorbiti ?? Hahaaa, pai vreti sa nu mai lucrati nik ?? Noah, voi ati cerut-o, da sa ii vizitati si pe cocalari, ca merita si barbatii macar ashaaa, o privire de ansamblu !! Detalii sint pe pagina de web a lu pitzi, pe partea dreapta, pe o dunga neagra ... acushi va trimit, dar las ca scriu acilea, sper sa nu imi iau vreo "amenda" si sa ma trezesc la bulau cu Carmencita !! Deci, e vorba de p i t z i poa nca. org, cu www-urile aferente inainte ! Ingioi !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Merci Alice, voi cauta, sper sa gasesc.
La noi costumele sunt de la gradi in imprumut. Va fi un dans, apoi urmeaza costumatul in fluturas :-)

De la mine vreti site-ul pt comenzi UK ???
Dau pe mess daca vrea cineva.
Nu e ieftin, dar asa la reduceri e super ok.

Ce aveti cu gloss-ul ? Eu il consider categoria usoara :-)))

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Daria vez ca are dreptate Carmen, bichonii astia se fac fiare noaptea . si cateii cu cat is mai mici cu atat is mai afurisiti si isterici (asta e chiar pe bune )
exista apret care se pune in masina de spalat. sau cel normal in care pui costumul dupa spalare, apoi clatesti, storci si calci.
Carmen ai uitat de examene...
Gabi, da infanrix penta e de facut.
ma duc sa ma uit la poze ca mi-am batut joc de nenea Monti cu un castorn de cinni minnis. ce ticaloasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alice2004

Gabi, ce ai patit ?? Sau e caldura de vina ??
Daria, pe vremuri existau neshte sprayuri cu mozol dala, cum ii spune ? ah, da, apret, stiu ca foloseam io cind ii calcam camasile sotzului din dotare (eheheeee, ce vremuri glorioase !). Acu de cind cu gizmoul si cu intrarea la apa subit si far de intoarcere a timpului liber, nu mai stiu, dar da o raita la supermarket si uita-te la raionul cu vanishuri si itemuri pentru spalat, ca acolo tre sa se gaseasca !
Si voi tot costum pop ?? Si noi la fel ! Gasii pe siteul acela cu fabrica de magie !! Daca as putea sa nimeresc si numarul potrivit pentru costum, as fi fericita ! Noroc ca s-a aminat serbarea pentru 12 iunie, cica au avut probleme cu montajul !!!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete




Nu, mai,plictiseala... sorry, acum am vazut cum suna...
Dar in 10 min o iau spre casa!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Aaa, atunci e ok, Gabi !
Mey, si io plec imediat, chiar decolez din oras, ca merem la sarbatorirea zilei de nastere a unui pretin d-al lui Florin, tocma la Pucioasa (mama, si am un chef acu, ce sa va mai spun ?!). Va doresc un uichend linistit si cu sanatate si sa aveti grija de voi ! Pup si ne auzim cit de curind !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Bine ca plecati tuoate numa` io raman pe`aici

Noi we trecut am avut zi de nastere, sambata avem iar, apoi marti serbarea si miercuri duc eu tortulet la gradi pt don`soara. We urmator kef iar
Sper sa apuc azi sa fug dupa cadouri, ca in parc nu avem sanse, ca ploua

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bai, n`am plecat is cu capu` pin` subecte ca m`o bagat alice in priza cu iegzamenele si`am realizat ce inconstienta`s;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, liliana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Liliana!
Iti dorim o viata plina de bucurii alaturi de cei dragi!

Buna dimineata mamici. Noi suntem in minivacanta...:) Maria sta de o ora pe olita, Oana trece in revista jucariile (a gasit un ciocan de plastic si o trosneste pe sor-sa in cap...) si eu ma duc sa savurez o cafea la aer. O zi exceptionala sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

POLUX

Si o zi frumoasa tuturor.
La noi ploua si e un frig
Cristal, deci dixtractzie maxima la voi

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput