Copilasi de Iulie-August*2004 (22)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Asta am ratat-o, onomastica fie`mi a fost pe 22 mai

Mey, ati vazut ca toate fetele au nascut ? Cine e urmatoarea pe lista ?
Io nu`s, sa fie clar

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La Multi Ani pentru toti copiii mici sau mari, sa fiti sanatosi si voiosi !!
Si cu ceva intirziere, La Multi Ani pentru Liliana, - sanatate multa si numai bucurii !!
Vazui ca ma striga cuscra mea ... nu prea am avut timp azi de scris, nici pozele nu le-am vazut, am avut trebi pina peste cap, ca deh, daca am lipsit vineri ... aaa, si calatoria mea a fost una fara succes, a fost un friiiig si ploaie de parca se rupsesera baierile cerului ! Hehe, plus ca plecasem cu hainute subtirele, numa pentru Andreiush luasem o geanta intreaga, mi-au inghetat toate cele !!
Cu marea nush cum o sa facem anul acesta, am vrea sa merem peste granitz, eventual la bulgari, ca m-am saturat de litoralul romanesc care nu iti ofera nimic nou ! Momentan Florin e prins cu o deplasare in Slovenia, Slovacia, naiba, ca nush exact, cu pretenii lui volvoistii, asa ca nu a avut timp de aprofundat oferte (parca vaz ca raminem pe "uscat" !!).
Promit ca revin miine, sa apuc sa vad si filmuletele/pozicile de le-ati pus, ca azi nu mai am cind !
Aaa, si felicitari multiple premiantelor la concurs !! Aproape tot podiumul a fost al poznaselor de iulie-august 2004, super fain !!
Va pup pe toate si va doresc o dupaamiaza linistita !


Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Superba Maria,

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Vizionat serbarea de la Iasi.
Maria e super . Si frumoasa si eleganta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Hello!
Pe scurt: vazut poze cu Tudorel, Maria, Feli si Alessia! Si multe flori!

Gabitzu, sanatate lui Tudorel!

Va pupu, ma'c la plozi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna... la multi ani, sa ne traiasca copchilasii si sa fie sanatosi!!!
Robi, a fost ok Matei in excursie, ai vazut?
Gabi, este ff posibil ca Tudor sa aiba doar o reactie la ROR.
Cristal voi cand mergeti la mare? veniti tot la Dana?
Daria., moooaaammaaaa, rochie lungaaaa
io i-am luat plodului mare slipi de baie cu Power rangers asa ca m-am scos!!!
ma duc sa ma uit pe poze ca dupa gradinita am fost cu copchiii la plimbare in mamaia si Patrick a cazut rupt de ooboseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
aseara m-am delectat la poze.. suuper toate!! pfuu ce au crescut copiii astia.. parca imediat o sa fie asa si Eva imediat....
azi e o zi ploioasa si umeda... asa ca ne cautam de treaba prin casa.
moama si mai avem putin si sarbatorim primii piticlonti de 5 ani!!!
sa aveti o zi excelenta!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Neatza!

Gabitzu, cum e Tudor?

Io am o zi in care n-am timp sa respir. Macar am dormit bine azi-noapte, Paul nu s-a trezit toata noaptea

Ma'c la munci. O zi frumoasa si usoara. Pupe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata,

Tocmai aflai ca am de facut raportul pana plec la o faza de numa' 5 miliarde...un fleac! (John e sef de proiect si teoretic trebuia sa-mi spuna dar a uitat putzin!...)
Asa ca-s in viteza!

Am vazut poze frumoase, Maria e frumoasa frumoasa!...:)
Daria, si noi ii facem ziua acum pentru ca oricum sf. Maria o serbam de multe ori cu toata familia (suntem o familie de Marii...)
Caro, multumesc ca mi-ai spus ca sa fiu pregatita, John cred ca e impricinatul, nu pot sa plec la conferinta fara sa trec pe la cosmetica asa ca de data asta nu voi fi cu Maria.
Ioana, nici gand de Mc......nici gand de 2 iulie...:))), pentru ca o sa fim la mare dar daca ei asa i-a placut...
Roxana, pai ne gandeam sa venim tot la Dana, ca ne-a placut...cred ca de pe 25 iunie vreo 11-12 zile, sa ne saturam.

John s-a intors aseara ca fiul ratacitor, a venit incarcat de rochite (pe care le-a luat Maria la intins pe covorul din sufragerie "floricele la floricele si patratzele la patratzele!) si papusi...si-a sters toate pacatele cu un colier de perle (i-am sarit in cap cu "dar cerceii unde sunt?!" dar recunosc ca m-a impresionat....:)))

Gata, ca numai in fuga n-a fost! Cica vin televiziunile sa filmeze ...studentii sa viziteze...ce sa mai , suntem punct turistic deja!
O zi minunata sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristalina
Roxana, pai ne gandeam sa venim tot la Dana, ca ne-a placut...cred ca de pe 25 iunie vreo 11-12 zile, sa ne saturam.

te caftesc daca de data asta nu ne vedem... venim noi peste voi ca sa nu mai ai scuze . misto John... spor la trebi!!
Danule ce buna e o noapte dormita cap/coadaaa... spor si tie!!!

Mergi la inceput