Copilasi de Iulie-August*2004 (22)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani tuturor copiilor!

Caro, felicitari! Noi am castigat locul doi...:)...Cica sambata e iar concurs la Otopeni.

Sambata am programate multe ore la cosmetica, plec duminica dimineata la Strasbourg, asa ca inca nu m-am lamurit cum imi voi aranja programul.

Ieri am fost la carrefour si am achizitionat rolele pe care le va primi Maria cadou de ziua ei. A vazut farfuriile si paharele...i-am zis ca dam o petrecere la gradinita saptamana asta pentru ca de ziua ei o sa fim la mare...
Pe la noua ma luase la sentiment "trebuie sa facem o lista de barbati si una de fetite, sa vedem pe cine mai trebuie sa invitam!" si ma punea sa-i dau telefon lui Darius...(care nu stiu cine e...:)))
(daca acum e asa cum o fi cand implineste 18 ani!? )
Azi dimineata a anuntat toata gradinita ca "e ziua mea pe doi iulie si sunteti toti invitati la petrecerea mea de la MacDonald's!"
Trebuie sa dau telefon sa ii comand tortul si am scapat de o grija...:)))

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

La multi ani copii!

dar eu ce sa zic ca imi ia 30 de minute numai pana isi alege Dea hainele de iesit afara si uneori dupa ce e complet imbracata isi da seama ca nu mai vrea pantalonii aia ci pe ceilalti, nici ciorapii aia, nici macar chilotii nu raman neobservati...si nu cedeaza, se pune pe un zbierat ce reverbereaza in tot blocul, si-n toata zona din jurul blocului, ca fiind vara si cald, normal, geamurile sunt larg deschise peste tot...

ploua torential si mai mult de 13 grade nu-s...deci...halal distractie pt copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Leeloo, multa sanatate la voi
Kro, felicitari mandrei si distractie maxima azi superbe florile tale
Cristal, dementiala Maria cu invitatiile
Roberta, pupam excursionistul

Restu` ???
Unde sunteti ???

Giulia aseara si-a gasit coronita drept urmare miercuri o va purta, ca doar e ziua ei Comanda pt tort: crema de banane, de ciocolata si de capsuni am fost tare happy sa aflu , si-asa ma plictiseam

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Gata serbarea,n-a fost cine stie ce organizare,dar cupii s-au distrat
Caro felicitari pentru locul I mie imi place la nebunie tinuta si gesturile lor,pune un filmulet ca-s tare curioasa cum canta,pupacim mandrele frumoase si istete...meii sunt tare frumosi si trandafirii de la capitala
Cristalina la majorat noi parintii nici n-o sa fim invitati...super tare Maria cu invitatiile si chiar ii faci ziua la mc?
Daria zi-mi si mie ce duci la gradi ca vreau si eu sa-i fac ziua ...tort si suc sau tort si sampanie pentru cupii....
coifuri, trompete,accesorii din astea sau fara?
Leeloo pupacim cavalerii si insanatosire grabnica lui Tudor(si la gradi la mandra jumatate erau cu muci si tuseau)
Robi stai linistita ca o sa se distreze Matei!unde au plecat in excursie?
Andreeapsa treceti cat mai repede si ok peste perioada de acomodare,meii ce-mi plac pozele voastreiar tu esti o mamica tare zambareata si implinita!
Lia io am amenintat-o pe mandra ca o scot in maieu si in chiloti in fatza blocului daca mai face fitze la imbracat...de cate ori incepe,ii reamintesc amenintarea asa ca se conformeaza dar isi schimba numai sosetele
Vivia sunteti ok?
Cuscreloo treci la semnat condicutza....in ce perioada si unde mergeti la mare poate cine stie ne videm la ochisori
sunt in zona incarc niste poze de la serbare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ioana,
miercuri doar tortul si suc, asa a cerut mandra, n-am contrazis-o Alte accesorii cand ii tin ziua in septembrie Acum e multumita ca m-a induplecat s-o imbrac cu rochia lunga

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Cristal, felicitari pentru premiu. Bravo fetelor.
La Otopeni nu e concurs, e festivitatea de premiere . Daca te duci, inarmeaza-te cu rabdare, apa si ceva de rontait pentru fete ca aici dureaza mai mult, nu iti faci numarul si pleci, trebuie sa asisti la toate numerele, cel putin pana vine randul vostru, daca nu chiar pana la final. Si dureaza, si e agitatie mare .

Ioana, asteptam pozele de la serbare.
Ale a ajuns acasa franta de oboseala, dar zice ca s-a distrat la picnic.
O sa incerc sa pun un filmulet zilele urmatoare, da' nu stiu unde... Sa vad daca reusesc pe webshots, daca nu incerc pe youtube.

Daria, merci ... dar florile nu sunt ale mele . Sunt de la gradina botanica .
Tare Giulia cu tortul. ... Tu il faci?

Lia, ce sa-ti zic... Tu esti colega mea de suferinta la capitolul "fitze la imbracat" . ... Rabdare si sa speram ca trece cat mai repede.

Edit: Daria stai ca m-ai pierdut ... Daca ziua i-o sarbatoresti la gradi in septembrie, acu' ce mai sarbatoriti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Kro, stiu io de flori, eu ziceam de florile tale - fetele tale
Deci: miercuri tin la gradi, ca deh, nu e vina capritei ca se nascu` in vacanta
Apoi oficial cu prietenele si prietenii ... dupa 15 septembrie, ca deh, sa fie lumea acasa din vacanta
Nu ma intrebati cum o sarbatoresc de 16 august ca nu stiu

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Daria, saru'mana . Acu' m-am prins .
Eu planuiesc sa o serbez la gradi de sf. Gabriel ... asta daca nu cumva uit ca e si Gabriela, ca anul trecut, cand ma intrebam ce are lumea cu mine de ma felicita pentru copil .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

am reusit sa le incarc,primele sunt filmuletze
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/1%20iunie%202009%20serbare/
Daria acu am inteles si io treaba cu ziua in septembrie...noi de ziua ei cred ca vom fi la mare sau la buzau....asa ca o vom sarbatori in familie largita cu verisorii si bunicii...daca eram la ieshi poate dadeam o strigare si faceam cu colegii si prietenii ei la un loc de joaca,dar asta este...ie tare greu sa fi nascut in vacantza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

La multi ani copii !!! Sa cresteti mari , sanatosi si frumosi si sa va bucurati parintii !!!

si eu va pup pe voi mamici ..suntem bine , numai ca am avut ceva probleme cu calc

see you


Mergi la inceput