Cum a intrat Andra in viata mea....

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:


am ras cu lacrimi cititnd povestea ta...
colegii din birou se uitau mirati la mine
super poveste!
la sfarsit lacrimile de la atata ras s-au transformat in lacrimi de emotie...
sa-ti traiasca minunea andra! sa fie sanatoasa si sa fiti la fel de fericiti toata viata!!!!!!

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Superba povestea si asa frumos scrisa!! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de minunea ta!

pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
http://community.webshots.com/album/568228087tqrEjX?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

sa spuneti ca nu sunt dusaaaa ...
Dupa ce am citit mesajele voastre parca am devenit curioasa sa vad ce am scris . Recunosc, am scris povestea asa dintr-un foc , fara corecturi, fara sa recitesc ... pur si simplu ce mi-am amintit ( si de unde imi faceam eu griji ca am mai uitat una alta ... iata ca am ajuns sa scriu o groaza....), n-am vrut sa citesc de teama ca ma apuc si sterg tot .
Cum spuneam, dupa mesajele voastre am citit si eu si am mai tras o tura de . Nimic nu se compara cu emotia, bucuria de a fi mama !

Va multumesc din suflet ca ati avut rabdare sa-ne cititi povestea si ma bucur ca va place


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!
Cum a intrat Andra in viata mea...
Doneaza si TU 2 Euro prin SMS la 858 pentru www.inimacopiilor.ro/campanie/campanie.php" target="_blank"> INIMA COPIILOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Adriana ai scris o adevarata poveste de dragoste! Am citit-o cu sufletul la gura, sunt emotionata cum nu se poate descrie! Sa fiti mereu fericiti impreuna, sa aveti parte de bucurii toata viata!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Multumesc si tie Lori, esti o dragutza, ca intotdeauna

Sa ne bucuram de minunile noastre!


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!
Cum a intrat Andra in viata mea...
Doneaza si TU 2 Euro prin SMS la 858 pentru www.inimacopiilor.ro/campanie/campanie.php" target="_blank"> INIMA COPIILOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

MsBB, ce mi-a placut cum ai povestit! Sa-ti traiasca minunea si sa iti aduca numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Multumesc la fel Roxie !


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!
Cum a intrat Andra in viata mea...
Doneaza si TU 2 Euro prin SMS la 858 pentru www.inimacopiilor.ro/campanie/campanie.php" target="_blank"> INIMA COPIILOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Am citit, in sfarsit. Foarte frumos povestit, in stilu-ti caracteristic, plin de umor si emotie.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Desiree cred ca ai dreptate . Se cunosc de la o posta postarile mele - poate ma atentioneaza moderatori de pe forum ca am folosit nr. max de emoticon-uri .
Iti multumesc pt aprecieri si mi-ar place sa citesc si eu povestea Victoriei.



Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!
Cum a intrat Andra in viata mea...
Doneaza si TU 2 Euro prin SMS la 858 pentru www.inimacopiilor.ro/campanie/campanie.php" target="_blank"> INIMA COPIILOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noce spune:

MsBB, sa-ti traiasca minunea, sa fie sanatoasa si fiumoasa! Ce m-a emotionat povestea ta

Asa m-am nascut si eu, tot pe 20 mai, tot cu doua saptamani intarziere si prin cezariana, dupa incercari esuate de a declansa nasterea. O fi ceva cu ziua asta?

Oricum se spune ca celor nascuti in zi de 2 ( care include si 20) le ies lucrurile din a doua incercare. Mie chiar asa mi-au iesit toate pana acum, nu ca ar fi ceva rau, Doamne fereste, bine ca-mi ies Dar macar nu ma ingrijorez daca nu-mi iese ceva din prima.



32+ Filip
Minunea Sfantului Nectarie

AMR 8 sapt

http://bd.lilypie.com/Oy3Kp2.png

Mergi la inceput