Cum a intrat Andra in viata mea....

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dcmkarmi spune:

Multa multa sanatate Andrei!
Totul e bine cand se termina cu bine :)

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Aha , deci de la Filip a invatat mandra mea sa joace de a v-ati ascunselea cu mine ? Na ca pana la urma i-am tras de urechiushe frumos afara si acum ne bucuram de minuni de nota 10 - de nota 20 am vrut sa zic

Sarcina usoara in continuare Noce si sa dea D-zeu sa ai parte de o nastere usoara si un BB sanatos/sanatoasa si frumos/frumoasa!


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!
Cum a intrat Andra in viata mea...
Doneaza si TU 2 Euro prin SMS la 858 pentru www.inimacopiilor.ro/campanie/campanie.php" target="_blank"> INIMA COPIILOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Oh, MSBB, nu avea legatura cu nr. de emoticoane (desi, cred ca stii ca nu la astea m-am referit)!
Io inca astept sa am juma' de ora la dispozitie sa scriu povestea Victoriei, macar rapid, daca nu pe-ndelete.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

Super povestit,,,
am ras de una singura la inceputul povestiide saracii copii ai mei s-au strans toti sa vada ce am vazut asa comic la calc,,,apoi m-am emotionat la faza cu cezariana ca mi-am amintit de mine cum am trecut prin 2 cezariene si am inceput sa lacrimez,,,si copii stateau si se uitau,,,
ce faci mama plangi sau razi?
sa va dea cel de sus multa sanatate si fericire la toti sa puteti sa va bucurati impreuna de toate,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

dcmkarmi - , multumesc mult! Multa sanatate si bebelunei tale, nastere usoara si un bb papacios si necolicos.

adrianapop - multumesc pt urari , draga Adriana, tiza mea! D-zeu sa-ti apere copii, sa fie sanatosi si , repet, m-a emotionat f tare povestea celor 2 supravietuitori
I-am povestit si sotului meu si ne-am minunat impreuna cate ati indurat si ce puternici sunteti

Desiree - , esti o dragutza! Am sa o rog pe victoria sa-ti daruiasca cateva minute sa-i asterni povestea. Chiar zilele trecute , intamplator, ma uitam la pozele Victoriei si, Doamne, cat a crescut, mai frumoasa pe zi ce trece - offf, minunile astea mici


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Felicitari si La multi , multi ani inainte Andrei si voua!!
Ai un stil extraordinar de a povesti!


Gianina 24+ cu Loris Stefan

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

MsBB, multumesc. Si eu ma uit la poze sau la filmulete de acum un an si nu-mi vine sa cred cat a crescut, cat s-a schimbat, uneori parca nici nu mi-o amintesc asa micuta.
Pupici Andrei.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Iti multumesc mult Gianina !
Sarcina usoara in continuare si de asemenea o nastere usoara. Sa ai parte de un bb sanatos, papacios si necolicos!



Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

MSBB atat de frumos ai scris povestea nasterii Andrei. Am inceput sa rad cu gura pana la urechi pt ca in final sa imi siroaie lacrimile pe obraz de emotie. Chiar ai talent la povestit. Te sarut si va doresc tot bine din lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Ma faci sa rosesc, Lidia ! Ma bucur ca ti-a placut povestea noastra si le doresc tuturor mamicilor povesti cu final fericit!

Iti multumesc mult pt cuvintele tale si-ti urez deasemenea numai bine si multa fericire


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Mergi la inceput