Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri14

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurraa

Da fetele, pe 17 dimineata la ora 8 trebuie sa fiu la spital ca e dr de garda; Doamne, mai am putin.Sa dea Dzeu sa fie bine.Nu plec pana nu va pup si sa va simt alaturi de mine

multumesc fetele

38 + minune de Maya Teodora
AMR 3 zile!!!! Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!

binecuvantarea si minunea noastra ***www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" *** burticutza ***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09


Wow, mai un pic. Tinem majoretele incalzite.
Laura
Liana asteptam vesti si poze, desigur!

_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Buna fetelor

Am intrat la voi sa-i urez Lianei FELICITARI si multa sanatate micutei ANNE MARIE CATALINA. Stiu cat de dorita a fost micuta.
Liano..vezi ca nu scapi de mine tot te gasii eu pe undeva

Restu fetelor va pup...sunteti minunate pentru taria ce o aveti in voi.
Si eu am un ingeras....ce sa oprit in evolutie la 3 luni si 3 sapt....cu doar 2 zile inainte de cununia noastra civila.

Va pup

, mamica lui Bibi cel poznas

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ef71c31e57548078a4340" target="_blank">Povestea noastra

D'ale lui Bibi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Felicitari Liana!Anne Marie Catalina bine ai venit pe lume!sa fii sanatoasa!
Liana ai reusit

Puisori

www.tickercentral.com/view/aat9/1.png" target="_blank"> Dorinta

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

lauraa suntem aici sa facem galerie
tin pumnii

Puisori

www.tickercentral.com/view/aat9/1.png" target="_blank"> Dorinta

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

lauraa deci pe 17 dimineata, punem -le la munca serioasa, abia astept. Stai linistita, suntem aici toate, langa tine.
Teo puiul tau e bine, asta e important, imi inchipui ca va e greu fara el, mai ales ca tot timpul a stat numai cu voi de cand a aparut pe lume. Cum mai e la gradi?
mcrissa ....spre rusinea mea, abia acum 2 zile am vazut mesajul tau. O sa-ti spun acolo ce si cum, ca sa nu ma intind aici.




www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Buna dimineata,

Monysorescu vazut poze de ghemotoc. Super, deja merge bine in picioruse. Dar aia cand era lipit de tavan e mortala. Sa-ti traiasca.

Lauraa pai eu pe 17 nu pot sa intru, asa ca iti urez de pe acum nastere usoara si bebic sanatos.
Si uite aici

Liana abia astept sa vad o pozica cu printesa Anne Marie. Si impresii de proaspata mamica.

Eu am o problema, nu mai stiu cum sa-mi modific semnatura. Am intrat pe profilul meu si nu gasesc unde. Desteptati-ma si pe mine un pic.

Va pup,


Cristina, mamica fericita de Eva Maria
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


Laura

bbMaya




-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

cristy74 alege din bara de sus "Contul meu", apoi "profil personal" , intra in "editeaza profil", scrie user-ul tau si parola, da "trimite" si in partea de jos a paginii care se deschide, o sa gasesti "optiuni profil". Apasa pe "+"-ul de acolo si o sa-ti deschida partea unde e semnatura. Bafta!




www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Multumesc frumos. Uite ce semnatura frumoasa am acum.
Daca ai sti cat m-am chinuit, daca te intrebam mai demult ce bine era.

Cristina, mamica fericita de Eva Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">

Port in suflet povestea licuriciului Emma


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Draga mea, sa fii sanatoasa si oricand ai nevoie, sa spui, ca daca te pot ajuta, o fac. Frumoasa semnatura, ma bucur ca mai multe dintre noi, suntem alaturi de parintii ei si de ea, fie macar si prin gestul asta simplu. Bine ca ai reusit acum, mai bine mai tarziu decat niciodata, nu?




www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput