Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri14

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Felicitari Liana!!!! Sa-ti traiasca Anne-Marie Catalina,sa fie sanatoasa,norocoasa si sa-ti aduca numai bucurii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Liana-si Pepsi noastra draga m-a rugat sa iti transmit din partea ei toate cele bune,mult noroc,sanatate,te felicita si ea si se bucura foarte mult pentru tine!felicitari pentru fetita scumpa!ne-ai aratat ca se intampla minuni!

Mama a trei sufletele in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remaliss spune:

Felicitari olteanca draga!!! Bine ai venit Anne Marie Catalina!!Esti darul divin al parintilor tai!Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce e mai bun si frumos pe lume !!

o mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monysorescu spune:

Liana felicitari! Refacere rapida si multa sanatate. Bine ai venit pe lume printesa mica. Sa dea Domnul sa fie sanatoasa si sa va bucurati unii de altii. Asteptam poze si sa ne spui cum a fost.

poze cu ghemotocul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monysorescu spune:

Am uitat sa va zic ca am mai pus poze cu goanga mea daca vreti sa vedeti.

poze cu ghemotocul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Liana cu intarziere, inca un mesaj de la Flavia: "...sa-i urezi si din partea mea nastere
usoara, ca un fulg, un bebic sanatos si c-o pup!...", ca l-am vazut abia aseara, cand am intrat pe net.
Abia astept sa ne spui primele impresii.
Michelle.
mony vazut pozele cu nazdravanul, ce repede trece timpul, deja a plecat in picioare .
lauraa cand dam drumul la pentru tine? Sa ne spui, sa fim pe faza.




www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

Lau, pupici. Lauraa parca pe 17 zicea.

va pup si va imbratisez cu mult drag. am o stare de kk, Mihnea face azi 1 an si trei luni si e prima aniversare fara noi... ma ia si plansul...

Marina, mamica in de haiduc Mihnea-Adrian 14.02.2008
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Avem un an!!!

Poze noi cu bebe

www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

Da fetele, pe 17 dimineata la ora 8 trebuie sa fiu la spital ca e dr de garda; Doamne, mai am putin.Sa dea Dzeu sa fie bine.Nu plec pana nu va pup si sa va simt alaturi de mine

multumesc fetele

38 + minune de Maya Teodora
AMR 3 zile!!!! Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!

binecuvantarea si minunea noastra ***www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" *** burticutza ***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

va fi bine, Lauraa, ne rugam pt tine si bebe.

Marina, mamica in de haiduc Mihnea-Adrian 14.02.2008
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Avem un an!!!

Poze noi cu bebe

www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Laura, pe 17 te asteapta galeria

Liana, asteptam toata povestea si pozele cu princess roz

Crissa, unde esti ?

Michelle, ce coci ?

Teo2rina, atata timp cat Mihnea e bine, recuperati voi tot cand va revedeti, sunt sigura

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput