Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50Kg(1)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

sincer..nici eu nu m-as mai duce in bucuresti..insa daca trebuie e musai!pai ce..credeti ca o sa puteti face ceva si eu sa nu-mi bag nasul?hmm..s-o credeti voi!
si apropo eu mi-s brasoveanca!galli-tu de unde esti?
si..e vreo brasoveanca pe aici?sau eu mi-s singura infertila din orasul asta?off off mai mai..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

guzelnico-(insa sa nu zici la nimeni-am trisat cu un kg..am 49-da e din cauza perisoarelor de ieri!jur pe rosu)
iar eu si clau suntem aspirante la bebe..dar gravidute la cap!
si apropo-claule ma bucur ca ti-ai revenit!!so pe cai de-acu inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Fete, eu nu ma mai joc....
Propun oficial ca Doamnele sub 50kg sa vina la intalnire doar cu tinuta obligatorie : Cojoace ude , sa ne simtim si noi bine....
Uratico daca nu vino si tu cu un sac de nisip ceva....sau cu un gratar de bere....
Blue flower, Bine ai venit scumpo si bafta multa la cele sfinte...
Despre Bucale...ics...sorry dar nu-mi place deloc...am lucrat acolo vreo 9 luni si am crezut ca innebunesc. Palaria jos celor care rezista...evident ca sunt si avantaje, teatru, spectacole, etc dat....la noi la provintZie e mai moale....
Dupa cum am spus, din moment ce voi avea biletul in manutza, adica in iunie, va pun eu pielea pe bat ca sa ne intalnim.
Nu acceptam chiuleala....
Galli, sper ca si tu ai sa poti fi prin preajma.
Guze, inteleg ca tu poti da ...o fuga
Pupici

Mona
:)
3 IUI nereusite, ma pregatesc de trat cu menogon , pt IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

bey, fetelor, stiti cum spun moldovenii????????
pi cai, ca si filmeazi, hai!!!!!!!!!!!!!!!!
deci,fetelor, gata!!!! nu mai pierdem vremea!!!!!!!!
uratico, cat de rosu???? hai,.....
fata, eu stau acum in nord, unde e vremea mai frumoasa, si mai pura, iar traditiile, nu mai vb!!!!!!!- BAIA MARE!!!!!!!!!!!!!!
hai,mey, si la urma urmei, fiecare oras are insemnatatea lui....
fata, dar, ai grija, perisoarele excesive, dauneaza sanatatii!!!!!
mai ales cele prajite aiurea!!!
nu face abuzuri!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

uratica, acum 2 saptamani am fost la brasov, daca stiam...

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

yupiii, yupii,
incepem sa ne strangem pentru la vara.
ce bine imi pare, abia astept.

eu de voie, de nevoie m-am obisnuit cu bucurestiul ..oricum nu aveam alta optiune parintii si bunicii fiind de aici.
dar ca orase care imi plac f mult si in care m-as muta sunt sibiul, brasovul sau piatra neamt.

fetele, nu stiu cum va simtiti voi, dar eu tare sunt bucuroasa ca avem acest topic asa ca, galii mii de pentru idee.

va pup pe toate





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

mii de si pt voi, fetelor!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Salut din nou,

Chiar daca nu va cunosc pe toate va doresc sa va impliniti visele si sunt sigura ca asa o sa fie,ma bucur ca sunt si burtici printre noi asta e o dovada clara ca se poate.

BlueFlower-mult,mult succes si sa auzim de doua liniute rapid.

Mona-mananc tot ce prind,la orice ora,nu se leaga dom'le...succes si tie cu bb2

M.Oana-in primul rand iti/va multumesc pt.seratele de alta data,2005-2006,cand am inceput eu sa citesc forumul,pe langa atmosfera erau si informatii pretioase,recunosc ca citeam din umbra,nu c-as fi foarte activa acum..Felicitari din suflet pt.sarcina,un copil sanatos sa-ti dea Dumnezeu!

Soricica,Guzelnico-pupici frumoaselor

Galliciana-sa-ti dea Dumnezeu inca o minune in viata ta!

Uratica-te citesc pe la clujence ,eu fiind din Cluj,tu esti o frumoasa si sufletul subiectului,mult,mult succes si cu siguranta o sa fii mamica.Ai incredere!

Va las ca tre' sa fug,o zi minunata sa aveti!

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

off mai soricico..si chiar nu aveam vreo mata prin preajma!
da nu-i bai!mai dai tu o fuga pe-aci!abia astept sa-i spun lui sotulica..ea e prietena mea soricica!
mai..referitor la perisoare prajite..eu cred ca au fost bune!sincer nu le-am mai incercat..insa catelu meu a ranjit la mine cand i le-am dat!deci..e de bine,zic eu!hihi..am inventat o noua reteta!perisoare prajite!!mod de preparare..se pune ciorba de perisoare pe foc..se trage cu ochiu la forum..se mai tasteaza cateva baliverne..timp in care ciorbica se evapora..si asa..serviti perisoare prajite!!se mananca calde..cu garnitura de zarzavat prajit!
si gagici..tatica-miu mereu imi spune sa imi iau niste pietre la mine cand e vremea mai rea pe-afara!da..imi surade ideea cu berea!deci mona..ma sacrific ce sa-i fac..nu de alta da mie nu-mi place berea!da ce nu fac eu ptr colegele de suferinta!iar cojoc ud..se poate si asta..insa ce ne facem daca intra la apa??hmm..gata m-am gandit si m-am razgandit!eo zic sa vin 2 in 1!cu bebe la puratator!se pune??visez si eu cu ochii deschisi..ce sa mai?da poate tine figura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat din Uratica:
guzelnico-(insa sa nu zici la nimeni-am trisat cu un kg..am 49-da e din cauza perisoarelor de ieri!jur pe rosu)

Uratico, si eu am trisat, tot un kg . Din solidaritate cu fetele dragi, pe care le iubesc ffff mult .

Dupa tratamentul pt FIV2 am luat 5 kg (de la 49), pe care cu greu reusesc sa le dau jos, macar acum, in perioada de pauza. Vreo 2 luni stau linistita sa nu ma suprastimulez (ca si asa ma tin de pereti in ziua ovulatiei).Nu tin diete dar am grija sa nu ma mai imbuib cu friptane orez si cartofi prajiti dupa ora 17.oo.

Mergi la inceput