Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50Kg(1)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

ada..ce sa-i faci..fac si eu haz de necaz..insa gravida eu sunt de-acuma..numai ca la mine sarcina tine vreo 14 luni!si da..fetele din cluj imi sunt tareeeee dragi!m-au ajutat tare mult atunci cand piticii isi faceau de cap rau de tot!si au fost si sunt alaturi de mine si la bine si la greu!asa cum sper ca o sa fim si noi aici!
guzelnico-pe mine ma tot stimuleaza si suprastimuleaza sotul..da tot nu se pune nica pe mine!si nici bebe nu vrea sa vina!insa..nu cedam,nu capitulam!!pana la urma oi vedea si eu un test pozitiv!
galli-am o prietena-papusica dulce acolo la voi in baia mare,pe care o iubesc mult de tot!sunt niste oameni deosebiti in baia mare!
si soricico-suntem pe aceeasi lungime de unda!si mie imi plac orasele mentionate de tine!insa mai adaug si clujul!de cand am fost acolo m-am indragostit de oameni cat si de oras!e superb!mai ales ca m-au corupt fetele mele de acolo!cu o zi inainte de a merge la operatie-m-au facut sa evadez din spital si m-au dus la mall!off..cum sa rezisti la asemenea tentatie??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Uff fetelor, nu-mi mai amintiti ca am sa ma ingras din cauza de stimulari...
Oare char nu se poate tine sub control greutatea in timpul stimularii?

Ufffffffffffffffff

Uratica, bebe la purtator, va fi tendinta verii scumpo...
Bineinteles ca te vom primi...chiar ma angajez sa beau eu toate berile in locul tau...dac nu va fi si la mine cu bebici.... fabulam si noi....speram...tar va fi ...simt eu...
Pupici

Mona
:)
3 IUI nereusite, ma pregatesc de trat cu menogon , pt IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

mona-daca nu e sa fie pana atunci..eu il trimit pe sotulica la intalnire..ca macar el are un pic de burtica!si el sigur se baga la bere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Uratico, poti sa-l trimiti draga linistia pe sotior.
Cu noi este in maini bune.....Senioare serioase....nu furam barbateiii, doar ii punem sa ne denseze streeptease ...sa vedem si noi ce e cu burtica aceea.
Cat despre beri, cred ca, cu noi ii v-a trebui wiski ...si mult...ca daca nu isi ia zborul dupa prima juma de ora...


Mona
:)
3 IUI nereusite, ma pregatesc de trat cu menogon , pt IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

haha..mona nici nu o sa-i placa!sunt sigura ca o sa zica-nu nu nu!da de fapt ii sclipesc ochisorii!mai..si daca mi-l trimiteti inapoi insarcinat pe bune-eu sunt de acord sa il las cu voi!si nu mi-e frica!!daca nu m-a lasat in 11 ani..slabe sperante de-acum inainte!mai ales ca a suporata toate crizele mele de femeie infertila!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mai, fetelor, daca se face autostrada, ne intalnim la bv/ cj (desi, slabe sperante).
Daca e sa bem suc in loc de bere pe motive de burtici, ne sacrificam, ce sa facem.
Si eu sunt de acord cu Mona, nu cred ca rezista barbateii cu noi prea mult timp. Si asa ar tb sa facem lista, sa ne inscriem la cuvant, la cat de vorbarete suntem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

pai vezi..de-aici diferenta dintre noi(femeile) si ei(barbatii)-ei tac si fac!
hmm..eu cred ca daca descopera oana cum sa transfere sarcina la barbati-cred ca ar fi mult mai multe reusite!deci deja eu nu mai astept alte inventii misci,pixi,icsi..ci astept sa faca oana descoperirea-deja stau la coada!sunt prima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

la cata buna dispozitie si veselie e aici la noi , mai mult ca sigur ca anu asta o sa vina sau la fiecare.nu stiu care o sa fie ordinea, dar pot sa va asigur ca asa o sa fie.eu una , imi doresc 2 dintr-o lovitura, cu toate ca nimeni nu ne da nici o sansa .

inital, gasim un nume pentru fetita de acum 3 ani de cand tot luptam si am ajuns la concluzia ca poate nu-i placa bb-ului numele si din acest motiv nu vine.asa ca pana la marea intalnire cu cele 2 liniute o sa o sau il asteptam pe chitaila, ca tot soarec o sa fie.

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

soricico..si daca faci 2 dinr-o lovitura asa cum imi doresc si eu?iar pe calalalt lo chema motanelu'?ce te faci?
hmm..si toate vom da lovitura!trebuie!ca in mintea copiilor am dat!asa ca..trebe sa reusim!mai ales ca veteranele estea cu copchii or uitat reteta!(insa eu cred ca nu vor sa ne-o dea si noua!sttttttttttt...sa nu ne auda!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Uite aici material de studiu:

http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1064

si pt amuzament:

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/pozitii-sexuale-pentru-cei-mai-putin-dotati.html

Mergi la inceput