Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50Kg(1)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Soricico, pt mine, in acest mom, pare ok luna iulie. Odata invoc un dor de tara si ma imbarc .
Mona, n-a fost nevoie de santaj sentimental, abia astepta 'mnealui un tratament in doze forte. Acum astept, prietenul cel mai intim dimineata imi este un termometru. Sa vedem ce-o fi. Nu sper prea mult dar mi-am propus sa nu stau degebaba in pauza de la FIV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

pentru ca imi sunteti dragi toate, eu imi doresc din suflet sa ne intalnim, din acest motiv tot bat sa punem de o intalnire la vara.
dragele mele prietene sunteti invitate toate, important este sa reusim sa ne vedem.eu sunt din bucuresti, dar putem sa alegem si alta locatie.poate punem chiar de un week-end,undeva, ce ziceti???
trebuie doar sa ne mobilizam, sa gasim o perioada comuna si sa te tii atunci.

va pup si astept propuneri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

no..vad ca tot nu ma bagati in seama..las ca va sabotez eu!
sunt in greva!!pai asa nu se poate!!p-astea noi nu le puneti la numaratoare??
blue flower-bafta multa!!tinem pumnii stransi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ba da, fetite scumpe, chiar citeam despre voi, care cum sunteti, cu burtici sau mamici, sa nu fac vreo gafa. Voi sunteti razele de speranta pt noi, babataile inca aspirante la bb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

ioti..mi-am facut o pretena soricica!
hihi..ce misto!sa ma intrebe lumea..si..ce-ai mai facut??am vorbit cu soricica!!si-asa sunt dusa..da cu voi chiar ajung la balamuc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

uratico!!!!!!!!!!!!! pai cum, nu esti tu cu mine de-aseara????
norocul tau e ca eu stau acum in alta parte, nu in bucale......
hai!!!! va astept cu noutati!!!!!!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Multumesc frumos ca imi tineti pumnii. Sunt nitelus panicata pentru ca am racit, am nasul infundat si horcai mai ceva ca un magar in ceata. Dar nenea prof-ul a zis de dimineata ca nu e bai, ca nu am facut febra, ca e totul ok, sa las naibii stresul la o parte si sa ma ingrijesc de cele 11 oua produse de mine in ziua 8 de Puregon.
Asa ca....pana luni mai e cale lunga. Incerc sa ma gandesc la altele, gen cat gazon a iesit in curte, unde plecam la vara in concediu si mai nou......sa ma intalnesc cu alte fete care au trecut prin aceasta groaznica asteptare de bebe.
Daca ma primiti, eu sunt din Bucuresti, vin la intalnire.

In rest, verific forumul la cateva minute, .....efectul asta il aveti asupra mea!
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

ei na!nici eu nu sunt din bucuresti!da ptr asta tot o sa vin la intalnirea voastra,macar sa va bantui..daca tot v-ati pricopsit cu mine..sa nu credeti ca scapati asa usor..ca ma tin scai!
blue-ai grija cu raceala..din cate stiu eu..e bine sa tii in frau tusea si stranutatul!ai mare grija!baga lamaie cu ceiut la greu sa nu te pricopsesti cu asa ceva!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

uraticao, nici eu nu mai stau in bucale, dar, deh,.............
suntem in aceeasi oala!!!!!!!!!!!
oricum, nu m-as mai intoarce sub nici o formaaaaaaaaaaaaa!!!
te pupam si noi, blue, acelasi efect il are si asupra noastra!!!!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Gata, fete, mi-am facut temele! Am prestat lectura suplimentara si fac rezumatul:
Uratica, 50 kg (eu am 52 kg, deci aici, la subiectul acesta, suntem "fara frontiere"), gospodina- stie sa faca perisoare prajite, ne vom vedea cu ea la intalnirea din iulie ;
M Onuta, este graviduta, deci nu se streseaza in privinta kg in +/-, totul este in scop nobil
Claudita79, a trecut multe praguri anul acesta(varsta, kg)dar nu ne-a spus la ce nivel este acum:aspiranta/graviduta/mamica.
Ada29, 56 kg se incadreaza perfect in normele normalului si anormalului ale acestui subiect
BlueFlower, 32 kg si 60 kg (nici nu mai are imp greutatea avand in vedere cat e de aproape de a-si implini visul)

Mona, te sustinem de pe margine la dieta dar nu participam, ca am facut eforturi sa trecem de 50 kg.
Soricico, daca iti mai gadila colegii mustatile cu gratare iar revii la ziua 1 de dieta. Tine-te tare!

Mergi la inceput