Gravidute prin FIV (38)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Dragele mele,multumesc pentru raspunsuri...sunteti foarte dragute...am sa iau la culcare doar 1/2 (ca sa n-am vreo surpriza la noapte,sa nu pot dormi)si de maine incerc cu 1...daca reactionez aiurea,reduc la 1/2...va

Nusy 31+ Ingrid Cristiana

A.M.R. 8 saptamani!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Ma bucur pentru vestile bune de la eco.
Nusy, vei adapta pe parcurs doza de medicament ca sa-ti fie bine.

Am terminat aseara de asamblat mobila. Asa arata acum www.flickr.com/photos/monicahhh/3490119343/" target="_blank">camera fetitelor. Mai trebuie accesorizata cu culori puternica ca mi se pare prea ... finuta .

27+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Super frumoasa camera fetitelor moni.


Micky 36+ +

AMR 15 zile si sunt o mamica fericita (cezariana 15 mai 2009 - la 38 saptamani si 2 zile)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

Micky, Moniland,frumoase camerele bebelusilor vostri...
Micky, tu le-ai pregatit si cosmeticele pe comoda super tare...

Voi la ce fel de saltele v-ati oprit ???...ca am auzit pareri pro si contra pentru cele din cocos...


Klu 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

klu eu am luat de cocos, este deja asezata pe pat sa mai dispara mirosul pana vin bebelusii. Acum nu stiu cat este de buna, sa iti pot spune din experienta mea, dar iti pot spune ca fina mea are cam de 8 luni si nu are nici o problema bebe.
Am aranjat si cosmeticele, da, imi este tare drag.


Micky 36+ +

AMR 14 zile si sunt o mamica fericita (cezariana 15 mai 2009 - la 38 saptamani si 2 zile)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Moni,Micky foarte frumoase camerele.
nusy uite unu si de la noi special
va pup..revin

luptatoarea mea

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Ayda: asa am si eu reactia de la Gynipral,exact cum ai spus tu...ma ia cu tremurat(si fac si tahicardie..imi bate inima cu o viteza..mama-mama) ,dar daca il iau dupa ce mananc nu am nimic. Mai nasol la 6 dimineata,cand il iau pe stomacul gol...sper sa se mai obisnuiasca organismul,daca nu,cum ai zis tu,Moni,ajustez doza...

Moni,Micky: superbe camerele copiilor si lucrusoarele la fel...felicitari!!!

Olteanco,mi-e dor de tine!!!

Ieri am fost si noi la cumparaturi,am tras o fuga pana la mare (era tare frumos....) si am intrat si la Carrefour...am luat patutul pliant (de la Bertoni), salteaua din nuca de cocos, cosuletul auto de la Primii Pasi, 2 lenjerii pentru patut, 1 prosop de baie cu capison, 1 scutec cu dantela si 3 bluzite..plus cosmeticele de rigoare( gel baie, sampon,ulei masaj,pudra, servetele umede,Pampersi) si pentru mine,pentru spital...Saptamana viitoare dau iama prin magazine sa ii cumpar hainute bebicii...abia astept,ca tare dragalase sunt!!!! Mai ales ca am si timp de umblat prin magazine caci gata cu serviciul,de luni intru in concediu odihna,apoi in prenatal....

Va !!!

Nusy 31+ Ingrid Cristiana

A.M.R. 8 saptamani!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayda_m spune:

Nusy si mie imi bate inima f tare si tremur dar doar cand ma trezesc sa iau pastila de la 4 dimineata ...in rest nu am nimic dc mananc si beau apa.Dc simti ca ti-e rau ajustezi doza

Ayda 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Ayda: cum te mai simti?

Nusy 31+ Ingrid Cristiana

A.M.R. 8 saptamani!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayda_m spune:

Nusy sunt bine, nu am mai avut nici o pata in seara aceea si nici a doua zi dimineatza, nu ma doare nimic.Nu stiu ce a fost cu acea mica pata maronie...Sper sa fie totul bine.


Ayda 29+

Mergi la inceput