Gravidute prin FIV (38)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Hello,

Si acum ca m-am plans, as vrea sa va intreb ceva. Recoltati celule stem? Adica am vazut ca Liana si Elena da, dar as mai vrea sa vad si celelalte fete. Eu sunt un pic in dubii si tot caut argumente pro si contra.



21+


eu pentru Mario am recoltat si o sa fac acelasi lucru si ptr bebe 2

Betty78 12+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

kineta ti-am scris si la gemenasi.


Micky 36+ +

AMR 16 zile si sunt o mamica fericita (cezariana 15 mai 2009 - la 38 saptamani si 2 zile)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

La multi ani, Micky !!!
Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de comorile din burtica !!!

O sa primesc si eu saptamana viitoare contractele pentru celule stem. Am hotarat sa recoltam si sa dea Dumnezeu sa nu le folosim niciodata...decat sa nu avem de unde sa le procuram...la o adica.


Klu 24+

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Liana, Klu multumesc mult pentru urari. Sa va dea DD si voua bebei sanatosi, frumosi si mancaciosi.


Micky 36+ +

AMR 15 zile si sunt o mamica fericita (cezariana 15 mai 2009 - la 38 saptamani si 2 zile)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Aha, deci ai mai imbatrinit un an. Tocmai inainte de a se naste copilasii ca sa poti spune ca ai facut copii la 25 ani nu la 24.
Sa fii sanatoasa, fericita, cu doi copilasi superbi!!!!
LA MULTI ANI, MICKY!!!!

27+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayda_m spune:

La multi ani Micky!!Sa ai parte numai de bucurii si tot ce e frumos pe lume.
Eu azi merg la eco, am niste emotii...abia astept sa vad cat a mai crescut si cum e bebita


Ayda 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

La multi ani, Micky! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de toti cei dragi!

Te pup si iti doresc numai bine.



h.

19+
multumesc lui DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

LA MULTI ANI MICKI ,SANATATE BUCURII SI BEBELUSI FRUMOSI SI SANATOSI

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Miky La multi ani multa sanatate fericire nastere usoara si doi copii sanatosi papaciosi si norocosi

Liana sa stii ca mi-ai purtat noroc.

Raluca imi pare rau ca te doare spatele. Incearca sa iei un algocalmin. Mie Rotaru mi-a datvoie sa iau mai demult cand ma chinuiau niste dureri nasoale de cap. Suna-l si zii. Cred ca algocalminul te-ar ajuta. Pup

Venim si noi cu vesti de la eco. Bebeii sunt bine sanatosi. Baiatul iar a papat mancarea fetitei. Baiatul are 911 grame iar fetita are 762 grame si este mai inalta decat baiatul. Doctorul a zis ca oricum oscileaza mult greutatea in aceasta perioada cand ei sunt in plina crestere. Copii mei si-au gasit o pozitie foarte ciudata in burtica dar care ii avantajeaza pe ei pt ca ar avea cumva mai mult loc. S-a minunat doctorul de ei si a zis ca nu a mai vazut la sarcina gemelara asa ceva. Sunt asezati in diagonala. cu capul in parte stanga jos si piciorusele in dreapta sus. Cred ca nu isi puteau gasi o pozitie mai buna de lovit in ficat.
Doctorul ma felicitat pt evolutia sarcinii.

Maine incepem renovatul camerei bebeilor. Sper sa iasa asa cum imi doresc.

Pupici


elena +26 Ana Maria & Matei Stefan
Burtica mea la 22 sapt
Lucrusoare bebelusi


***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput