Copii din 2002 *59* Dormi in pace, licurici Emma !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Pentru ca tot ati vorbit de finele gradinitei chiar ma gandeam cum va fi la "cursul festiv".la toate serbarile nu numai de la gradi emotiile mele au fost pana la lacrimi(e unul din defectele mele ...ma emotionez repede cand e vorba de Mariuca mea).
Saptamana trecuta era foarte bucuroasa ca a fost in vizita chiar in clasa in care va invata.noi nu i-am spus ei nimic de invatatoarea la care va fi .I-am spus doar la ce scoala va merge.ne-am distrat copios cand a venit acasa si ne=a descris clasa si stia si numele invatatoarei.inca nu stiu cum a aflat.probabil cineva a vazut vreo listaAsadar dra "Stie Tot" abia asteapta sa inceapa scoala.se supara rau daca ii spun ca va mai sta un an la gradi.
katty daca va fi posibil poate ne vedem putin in weekend-ul asta.Venim in Bucuresti pentru cateva zile.
pupici de la noi si un weekend relaxant!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Cristina22, tot raraiti suntem . Glumesc. Stefan a stat azi acasa fiindca e putin mucios. S-a cam plictisit, afara am stat cam o ora si nu l-am lasat sa se joace, doar ne-am plimbat si cam clocoteste energia in el... Matei a inceput sa mearga singurel, a facut cam 7-8 pasi, era tot numai un zambet! Iar Stefan aplauda de bucurie!!

Despre serbarea de sfarsit, Stefan mi-a spus doar ca e number 3. Ramane sa vedem ce si cum...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:


Felicitari Matei,super Nicoleta cred ca esti f incantata..

Saptamana viitoare merg si eu sa o vad face to face pe viitoarea invatatoare a lui Andy..am emotii ptr ca la mine prima impresie e decisiva si nici nu ma prea inseala

Distractie placuta tuturor in minivacanta

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nico-deci, Matei e "pe picioarele lui", nu mai ai bebelus.
Esti mama de baieti mari!

Laura-asteptam impresii.Sa fie bune!!!

W-e frumos!


cristina si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Felicitari Nicoleta! Abia acum incepe distractia cu alergatul dupa Matei!


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Felicitari, Matei! Felicitari, Nicoleta!!! Mami, ai baitel mare!!! Vorba Luciei, acum sa te tii dupa el! Sanatate lui Stefan! Si Andrei a fost mucios, dar i-a trecut ca prin minune!!!

Laura, succes la intalnirea cu invatatoarea lui Andy!!! Sper sa fie placuta!

Mari, si sa ti se implineasca visul de a nasi un bebelus, asa cum iti doresti!! Distractie placuta la botez duminica, mai zi-ne de Ema, ccum merge terapia si cum progreseaza !!

Lucia, ce ciudat si cu voi, cum e viata, pleci din Romania iarna si ajungi in Australia vara, ai plecat cu Liviu de gradinita si acolo l-ai dat la scoala!!!

Crig, draguta Mariuca, deja stie numele invatatoarei! Deci gradinita inca 1 an = bau-bau!!! Abia astept sa ne intalnim!

Noi n-am plecat din Bucuresti! Azi am fost la piata cu Andrei, sotul a ramas acasa si a pus si scos de la spalat 2 masini! Apoi am gatit toata dimineata, mai pe seara nu stiu ce facem!! Cred ca iesim la sora mea, sau mergem prin Carrefour sper sa fie deschis!

toate fetele!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."
"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Matei este foarte precaut cu mersul, nu ca fratele lui cel mare care mergea fara frica!! Studiaza terenul... face 2 pasi... mai face 2...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Va salut in miez de noapte, ca urmaresc DPT.
Infectia urinara a Cristinei este una usoara. A primit 10 zile tratament cu Biseptol. Nu este necesar sa-l asociem cu Urinal, care este pt. cei ce au frecvent probleme cu tractul urinar, in special calculi, spune pediatra.
Inainte de a pleca la Buzias, verificam urina, sa nu aiba puroi si atat.
Si am mai scapat ieri, de o doza de antirabic. Mai avem una, la Timisoara.
Nicoleta, bravo lui Matei !
Crig, asa era si Cristinuca, anul trecut. Nu vroia sa mai auda de gradinita. Dar tot draga i-a ramas, ca mai merge in vizita pe acolo, cand scapa mai repede de la scoala.
Mari, ma bucur mult pt. tot ceea ce se intampla bun pt. voi !
Am citit despre implicarea in actiunile voastre a unei d-ne. europarlamentar. Mult succes !
Si sa ti se implineasca si dorinta de a boteza un copilas !
Un weekend cat mai fain, in continuare, tuturor !
Noi, mai mult prin casa, din cauza vremii. Ba, la mama, ba, la noi.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Matei, bravo pentru curaj!!!!

Nicoleta, si mie imi plac la nebunie copiii raraiti...si prin liceu baietii raraiti!!!! Si David a fost rarait pe la 2-3 ani...apoi s-a corectat!!!

Lucia, soacra-mea s-a bucurat ca nu s-a imbracat in pantaloni scurti!!! Deci e ceva ca avea costum!!!!! Hahaha!!!

Nina, ma bucur ca e doar o infectie urinara usoara!!!

Katty, distractie placuta in Carrefour!!! Poate ne vedem si noi la vara daca sunteti in Bucuresti...ne-am luat bilete azi si la jumatatea lui iunie suntem in Romanica!!! (vom sta si la tataie in Bucuresti vreo 2 zile)



Sinzi , Radu si David psihologul
varsta David
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Citat:
citat din mesajul lui sinzi_ana
Lucia, soacra-mea s-a bucurat ca nu s-a imbracat in pantaloni scurti!!! Deci e ceva ca avea costum!!!!! Hahaha!!!Sinzi , Radu si David psihologul varsta David www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">
Exact ca al meu sot!
my deviantArt Gallery

Mergi la inceput