*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihatp

bitza, cu siguranta gasesti in supermarket-uri. la metro chiar imi amintesc ca am vazut.

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade


eram absolut sigura ca tu imi raspunzi.......telepatic cred ca ti-am transmis ca ma gandeam exact la tine cand scriam

dar sa nu va fie cu suparare la ce raion gasesc?????

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Mimo ,gata am terminat ce mi-ai dat de lucru, ai apucat macar sa citesti o pagina???....lasand gluma ...l-am vazut pe Vladutzse vede frate ca are personalitate nu gluma dupa figura.......si are si clamitza in par!!!!!


IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

bitza, cum am "imaginea" de la metro... sunt la raionul cu lumanari, baloane pentru petreceri, umbrelute pentru bauturi etc.

mimo jos palaria, ce poze, ce peisaj, ce mana artistica!
mai ce cresc, nu mai are fatzuca de bebelus, e un barbatus! m-ai emotionat. ce trece vremea...

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Aaaa, Bitza...te rog eu, nu mai aduce vorba de clamita Abia astept sa tund baiatul si sa scap de toate babele superstitioase
Asadar sa nu zic deci...am vazut : film cu americanii de milioane, Andruta mica mortala cu freza ei in bataia vantului, Iulia la gradina botanica cu palaria ei grozava, Iulia la baie hiperenergetica, Amira la zoo mandra cu o fata cam nelamurita..hm, mirosea cumva urat? , Teo mica scumpicica cu ochelari noi, Sam barosanelul si Davidutzu cu bradul din curte (moama Simo, si ai mai si slabit 7 kg dupa ce ca ai brad in curte ),Mufa la fantana, Antonia de Nicole cu ciupilica cu flori mortala, Antonia de bitza cu ochii aia dementiali,Daria de Adriana cu motul ei rosu (papusa vie), Thea mov care nu mai incape in ghiveci , Rebeca si Razvi in parc si la Mc (Clau, randunoiul tau zici ca-i mafiot, nene, cu ochelarii aia Monday,Tuesday, Wednesday ), Zana si Matei de Valentina live in IOR (Valentina, doar o poza prapadita a facut Teo cu Zana...in rest, a pozat luna, florile deh!imi pare rau, se pare ca n-a fost sa fie intalneala cu poze de data asta.... si acum sigur ma cearta cineva, sigur am ratat ceva...ori la vizionat ori la citat...dar nu ma supar daca ma trageti de urechi
Gata, fug iar in parc ca poate poate slabesc si eu macar 200 de grame...mai ales ca fac zilnic sauna neputand sa dau geaca jos din cauza de sunci

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:


Am o stare naspa rau!!! nici nu-mi venea sa scriu...dar cui sa zic si eu, daca nu voua...
Lui Stef i-am dat aseara laptic normal facut apa de orez, dar n-a luat decat cateva guri si s-a culcat nemancat...dimineata insa a baut 180, era lihnit...apoi a papat pe la 12 un mar copt cu orez si branzica de vaci, a iesit cu Lica afara si cand au venit facuse kk...muuuult rau si apos , era body-ul murdar la spate pana la gat , pe bune!! l-am bagat in cada, i-am facut dus...si LIca nu si-a dat seama ca facuse, ca a venit cam racita si cu nasul infundat si iar m-am enervat...pana a plecat ragusise de tot ...presimt ca iar n-o sa vina pana nu-i trece...plus ca am niste nervi pe ea pt. ca saptamana trecuta nici macar o scama n-a ridicat de jos, vase n-a spalat deloc, nici macar sac de gunoi in galeata nu s-a sinchisit sa puna si am niste nervi pe ea!!! azi trebuia sa-i dau salariul si nu i-am dat...intentionat! s-o tin in suspans! Frateee....
Asa...apoi pe la 3 am vrut sa-i dau lui Stef orez cu morcov, nici macar o lingurita n-a vrut, dar in schimb a baut ceaiul de menta cu smecta...acum doarme, se foia nitel si i-am pus in pat un bibe cu laptic HN, poate l-o bea...
Si sunt tare trista ca nu-i mai trece odata!!!
M-am suparat tare si pe Vlad, pt. ca in parc mi-a facut o faza de mai lipsea sa se arunce pe jos!! a venit spre mine si a inceput sa planga si sa ma traga de mana si nu zicea ce vrea, era nervos si l-am luat de-o aripa si am venit direct acasa!
Si-uite asa

In schimb am vazut si eu poze si filmulete super frumoase si am zambit de dragii de ei, toti sunt scumpi rau si frumosi si nu mai nominalizez sa nu uit

Tuchi, imi pare nespus de rau ca e Sebi asa bolnavior...astept poze din Copenhaga.

Azi facem si noi rezervare la croaziera si la biletele de avion. Croaziera s-a ieftinit intre timp plus ca vom prinde un pret bun la camerele cu balcon, care erau cam scumpe asta toamna (initial am facut rezervare, apoi am anulat-o si am schimbat si vasul de croaziera , dar o sa fie superb!). Plecarea initiala era din Londra, dar acum va fi din Copenhaga si vom avea o zi si ceva de vizitat inainte si o zi si ceva dupa croaziera. Este o caruta de bani, plus de cheltuiala, dar o viata avem! La toamna am planuit sa mergem in Antalya cu piticii la mare

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

am vazut si putin mov ... mai, maaai si creta asortata ... ce mai, elegantica tare si frumusicaaa ... designer-ita lu' mama
si in sfarsiiit am vazut si vladut frumusel ...se indura muma-sa sa ni-l mai arate, ca uite, ii crescu si paru' de cand nu l-am mai vazut .... a vrajit-o pe zana mica, ce mai ... da' galanton baiatu, i-a dat si inghetata ... mai mimo, pai ce faci? ii iei baiatului suc doar sa-i faci poza ? dopu' nu-l dai jos?
cuscraaaaaaa, v-au sechestrat in parc ? hai cu pozeeeeeeee...
miha sa te faci bineeeee....

va multumesc de aprecieri ...iar in ceea ce ma priveste...am pus si eu pozele in care nu ies colaceii pe toate partile ... ca am si poze din alea, da nu le-am pus ca stric peisajul

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo , un iubit Vladutu tau!

Miha, citeste, citeste!

Simo, bravo pt. cele 7 kg minus! si Luny bravo, fata!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Liana, fetele, ce sa-i dau lui Stef, ca e ragusit??
Nu prea mai tuseste, cred ca Stodal e bun...febra n-a facut de 2 zile, muci mai sunt de samanta ...miere nu pot sa-i dau ca se kk pe el ...i-am mai pisat homeogene, aseara a luat 3, una pe ora, dar nimic....

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bitzulina, poti sa comanzi aici:
http://www.articoledepetrecere.ro/Bannere---Happy-Birthday!/17.html

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

ce mai faceti? noi tot racite.
tati a inceput de azi o slujba noua si mai misto

eu nu pot sa va citesc ca maria mai nou apasa pe cam tot ce e buton sau arata ca unul.
mi-a inchis calculatorul de 2 ori pana acum. chiar aseara.
asta fara sa socotesc datile cand apasa butonul de la prelungitor..pana l-am fixat cu banda adeziva

incerc sa citesc si eu cate putin, ca am terminat si cu papa si cu vasele si cu rufele...


Elara, fericita mamica
a Mariei Roxana (20.03.2008)
Albumul printesei mele

www.sansalaviata.ro/implicare.php" target="_blank">Campania - Sansa la viatza!

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca

Mergi la inceput