*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

la mine acum 1 an a fost asa
eu am ajuns sa numar a 6-a durere consecutiva la interval de 45, apoi 40 min. indepartate inca dar se pare ca repetitive deci imi dau sperante. am mai si dormit intre timp. dureaza destul de mult una, ma gandeam la ordinul secundelor ca vor fi acestea dar ajung si la 1 min jumate- chiar 2 jumate. nu localizez la spate durerea (sale) ci doar in burta jos si in zona rectului.
deci? este ori nu este?

va multumesc tare mult fetelor, sper sa nu va dezamagesc si sa fie vreo lighioana mascata in barza. deocamdata au scazut durerile, dar ele inca exista.
raman in transmisiune directa si promit sa-i fac program barzei daca e cea adevarata asa cum se primesc "comenzile".

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

mimooooooooooooooooooooooo


Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Miha multumimsi inca unul sa te faci bine

Bubule
sunteti bine????

Mimo

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Cuscra pe undi umblii bre???

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

mai ajutati-ma si pe mine, va rog!!!
vreau sa fac de ziua Antoniei un banner cu "la multi ani, etc"numai ca nu stiu de unde sa cumpar sau din ce sa confectionez.

aaa stai ca nu v-am zis, in consiliul nostru de familie am hotarat asa: exact pe 15 de ziua Antoniei o serbam cu copii, iar peste o saptamana cand este ziua lui tati rupem turta,,si ma serbez si eu un pic daca am loc de atatia sarbatoriti, si invitatii sunt ai mei, socrii si nasii si cine o mai vrea sa vina....

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

L-am vazut pe Mufa cum flirta la fantani si cum se distra cu don'soara Ina, iar audienta radea de rasul lui

Thea de Alice s-a transformat in movalinda si ca de obicei cerceteaza parcul de colo -colo..

Am vazut si Andrei de Ramo cu ochisori albastri cum alearga el bucuros prin iarba..

Simo am uitat sa te felicit pt cele 7 kg!Bravo fata! Eu am dat 1,5 kg in cele 2 saptamani cat a fost mama soacra plecata,adica am 62 acum, dar de maine trag sperante sa slabesc ceva in astea 2 luni de naveta..va anunt..

Miha sa stii ca Antonia mea a fost cuplata cu David de Ioana, dar cum baiatului nu i-a convenit sa aleaga maicasa pentru el, intr-o perioada de absenta de pe forum s-a indragostit de Iulia de Naty, o partida foarte buna ,de altfel...So...am zis ca n-o mai dau la nimeni pe fata mea dupa esecul asta, sa-si aleaga ea cand o fi mare...na!

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

bitza, cu siguranta gasesti in supermarket-uri. la metro chiar imi amintesc ca am vazut.

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Un copil in masina cu tatal, vede niste prostituate care fac trotuarul. Copilul:
- Tati, tati, cine sunt doamnele alea?
Tatal (jenat):
- Nimeni, nimeni, uite pe partea cealalta ce magazin de jucarii!
- Da, da, l-am vazut, da' cine sunt doamnele alea?
- Aaaa, sunt vanzatoare ambulante.
- Daaa!?... si ce vand?
- Vand... aaa... un pic de fericire.
Copilul incepe sa se gandeasca la asta si abia ajuns acasa, sparge pusculita, ia 5 lei cu gandul
sa mearga sa-si cumpere niste fericire. Merge la una din prostituate si-i spune:
- Doamna, va rog frumos, imi puteti vinde niste fericire de 5 lei?
Femeia ramane blocata, dar fiind perioada de criza decide sa nu piarda banii. Il duce pe baietel la ea
acasa si-i prepara trei felii de paine cu Nutela. Seara, copilul vine acasa si-si gaseste parintii preocupati.
- Unde-ai fost? Ne-am facut probleme.
- Am fost la doamnele alea sa cumpar niste fericire.
Tatal (alb ca varul):
- Ahhhaa... si... cum a fost?
- Pai, pe primele doua le-am rezolvat, pe-a treia doar am lins-o si gata.


Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

nicol, scuze, m-am bagat ca musca-n lapte.

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ia, poate va mai dau nitel de lucru pana va ajung din urma

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput