Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 72

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monicel spune:

Off,Aidanu poti sa faci nimic,draga mea.Sunt sigura ca nu exista nimic in lumea asta care sa-ti poata atenua durerea.

Stiu ca multe fete de aici spera ca atunci cand se va naste samburel(am inteles ca asa o sa-i spunem)si durerea ta se va mai atenua,dar.....nu stiu mie mi-e teama ca nasterea lui mai tare te va ravasi, pt ca fara sa vrei vei retrai momentele nasterii Emmei.
Probabil ca dupa aceea, cand samburel va incepe sa creasca, te vei obisnui si tu cu noua situatie si se va schimba poate ceva.Eu nu pot decat sa ma rog in continuare la Dumnezeu sa-ti dea putere sa mergi mai departe si sa ti-o aduca pe Emma in fiecare noapte in vis!
Te pup si te imbratisez Aida, cu multa dragoste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:



Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)


Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Doamne , Aida, , acel gol imens va creste oare mereu

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

se spune ca durerea se estompeaza dupa aproximativ doi ani...

Imi pare tare rau, iti doresc multa putere, sarcina si nastere usoara

De cate ori te doare, spune-i ceva drag, vorbeste cu ea, asa cum ai facut de multe ori...te aude si stie.



„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.” Gandhi

http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:


mereu vie in sufletul meu. zbor lin printre ingeri, ingeras.




_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

aida, eu cred ca emma este printre ingerasi si se uita dupa voi cu drag, pentru ca stie cit de mult o iubiti si va iubeste la fel. a fost atit de fericita. nu vine in camera ei. cred ca nu trebuie sa o cauti, este impreuna cu tine tot timpul.

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)


Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Aida, baietelul tau va avea pentru vecie o surioara de 6 ani si un pic iar voi veti avea un flacauas adorat care va fi lumina voastra si o fetita licurici care va va incalzi cu blandete sufletele pana la adanci batraneti. Veti fi fericiti toti patru!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

aidule asa-mi place mottoul tau de la sfarsit ... e asa de adevarat te pup

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Iubita lu mama , imi este atat de dor de tine de nici nu pot respira



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

plangi si vorbeste cu ea, este bine si sigur nu vrea sa te vada ca suferi atata! Of Doamne ce rau imi pare
te pup si-ti doresc multa putere



„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.” Gandhi

http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI


Mergi la inceput