Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 73

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Aida suntem alaturi de tine



, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Aida, desi n-o scriu, ma gandesc mult la voi si ma rog lui Dzeu sa va dea putere si sa va linisteasca sufletul.
Doamne-ajuta!

www.inimacopiilor.ro/campanie/proiect.php" target="_blank">Inima Copiilor


Mami de Sara (8 dec 2008)

Poarta-ma, mami!
_

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

aseara ploaia ne-a gonit de la mormant. Am crezut ca ma sufoc .
Ce sa fac? imi este atat de dor , este imposibil de explicat

Te rog iubire hai la mami macar in vis



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

of aida.........

*"Europa sa ne ierti....astia-s singurii experzti!"*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

of draga de tine
suntem alaturi de tine si familia ta! Doamne, ti-as da de la mine putina putere pentru ca sa te simti macar putin mai bine...tare rau imi pare.



„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.” Gandhi

http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

aida mereu ma gandesc la tine, la suferinta ta

mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:

Draga mea draga! Nu am mai intrat de mult, nu stiu ce sa iti spun...adesea ma gandesc la tine sau ma uit la o fotografie a Emmei salvata la mine in calculator. As vrea sa te strang in brate si pentru un moment sa iti iau durerea dar nu pot....atunci il rog pe Bunul Dumnezeu sa va tina in paza Lui iar steluta mica pe care ati dobandit-o in cer sa va lumineze zilele.
Pup sufletelul tau greu incercat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Aida, . Chiar nu stiu ce cuvinte pot mingiia o asemenea durere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Aida, cat de dureros poate fi!


Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

aida, nu am timp acum, dar iti promit ca te voi invata cum sa schimbi modul de a vedea lucrurile!
intre timp, respira foarte adanc, trage aer in plamani pana iti simti sufletul in gat , de foarte multe , de cate ori simti ca nu mai poti respira de dorul ei ...e un exercitiu de respiratie care pe mine m-a ajutat intotdeauna !
incearca, te rog!

fetelor, nimeni dintre noi nu stie cat de dureros poate fi, si nimeni dintre noi nu a plans si nici nu va plange atatea lacrimi cate a numarat aida....
eu in continuare insist sa venim cu ganduri si sperante , cu idei , cu tot ce poate exista sa o facem pe aida sa iasa din depresia in care se pare ca se adanceste...
o sa revim maine


Mergi la inceput