Burtici fericite de septembrie-octombrie (37)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Seara buna fetelor! Ne-am intors si noi de la plimbari
Crissbebe am gasit subiectul dar n-am apucat sa citesc tot
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135733&whichpage=1
Ne bagam si noi la bucatarie acum. va pup

17+ cu floricica roz
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=katteryna&year=2009&month=9&day=2&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Bau!!!
Ghiciti cine are net acasa ??!
felicitari pt rezultate Crissbebe si Adimercedes!
La multi ani din nou Gegea si sa-ti traiasca printesa!

Ma duc sa mai vizionez niste poze, si dup-aia la nani, ca mi-a trecut deja ora maine mai incarc si eu poze mai recente

somn usor la burtici si pitici



ursuletzul nostru

18+

nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Katteryna mersi mult de link...eu nu mai pot citi pana la capat ca nu mai pot de somn...oricum din partea mea aceste femei nu exista... sunt doar niste scursuri... spun asta chiar daca nu sunt ink sotie cu acte... Va pe toate si noapte buna


14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Subscriu Crissbebe La somn cu mine ca m-am amuzat destul Noapte buna si vise placute la BB!

17+ cu floricica roz
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=katteryna&year=2009&month=9&day=2&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Asta ca sa vedeti pana la ce ora am stat JE sa citesc de "amantele" voastre ca stiti voi treaba aia cu curiozitate si pisica... sper doar sa nu fiu pisica
Hai NB sper sa nu isi mai piarda vreuna noptile ca mine cu telenovele gen Senzational la DD in direct



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 16+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Ahhh de mici era vorba....
Dar lutoniana da-mi voie sa te contrazic...eu fac in sezonul cald cel putin de 2 ori mici si apoi la cerere...caci nush de ce dar japonezii sunt innebuniti dupa ei(poate ca ii fac mai aromati).
Multumesc de aprecieri la adresa blogului

Adi este acum un client mai naravas,si-un sef care nu stie sa il puna in tema cu programul firmei...si iata cum e nevoie sa se stea peste program...Luna asta insa isi termina proectele si asadar scap si eu.

"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de mogalneata
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Lutoniana, Crisbebe, MangaGirl, Selen, multumesc . Singurul aspect negativ, sa il numesc asa, a fost ca mi-a descoperit un fibrom pe uter, dar e pe exterior, e mic si e departe de bebe si e doar o chestie incidentala. O sa vad ce zice si luni ginecologul, dar doctorita de la eco mi-a zis sa nu ma stresez.

Gegea, La Multi Ani si sa fii iubita, fericita si sanatoasa alaturi de cei dragi inimii tale!!!



"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Buna dimineata tuturor! Cred ca sunt singura care o sa bantui astazi pe aici. Sper ca voi veti fi la soare si la iarba verde cu familiile.


Selen, multumesc pentru ca m-ai facut sa rad. Sper ca macar ti-ai facut unghiile sau ti-ai pus parul pe moate cat ai citit cele 40 de pagini.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Buna dimineata fetelor...Va dulce de tot si vb mai tarziu...acum plec la plimbarik


14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Buna dimineata!!!

Biaz, nu esti singurica, am aparut si eu.

Cristina_ana, multumesc de compliment. Ti-am mai spus ca si eu am vazut in pozele tale o mamica superba!!!Si copilasul tau deasemenea.Imi doresc sa am si eu copilasi frumosi si sanatosi!
Ai dreptate am vazut si eu numai mamici sau viitoare mamici FRUMOASE FOC!Cred ca ne-am adunat pe forumul asta crema mamicilor

Monica cred ca acum esti mai ok si vei inecepe sa scri mai des. Ne este dor la toate de tine!!!!

Selen, super ca ai net acasa. In sfarsit ti-ai indeplinit dorinta.

KIKI 13+ cu

Mergi la inceput