Burtici fericite de septembrie-octombrie (37)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Buna dimineata fetele-cochetele

MangaGirl si noi am fost ieri sa ne plimbam in parcul plin de rate, gaste si alte pasarele minunate....si bineinteles o multime de copii. In ceea ce priveste iesirea lui Sergiu stiu ca toti avem urcusuri si coborasuri insa trebuie trasa o linie si facut totalul....Sunt sigura ca e greu, mai ales pentru un barbat, sa constientizeze responsabilitatea ce urmeaza cu un bebelus mai ales acum cand situatia lui e usor neplacuta (se vor rezolva toate)....iar despre aspectul financiar prefer sa ma fac ca nu ai scris nimic Este singurul motiv de tristete din viata mea.....

Selen felicitari pentru net si te asteptam acum sa pleci ultima la culcare seara

Gegea cu o mica intarziere vin si eu sa dau un pupic gras

Si in ultimul rand Telenovela.....inainte de impresii personale vreau sa precizez ca noi avem un singur laptop si un program strict langa el.....niciunul dintre noi nu poate sta mai mult de 1 ora 1 ora jumate ....si trebuie sa facem schimb.
Cand suntem amandoi acasa ne batem efectiv ca chiorii pe calculator cu promisiuni, rugaminti...minciuni....Aseara prinsesem si eu portia de computer putin si dupa ce imi verific mail-urile si forumul dau click pe link-ul ala nenorocit.....
Nu stiu de ce dar citesc cu voce tare, in timp ce sotul inca mai manca....si incepem o distractie si un ras de zile mare, comentand fiecare faza. Totul mi se pare stupid si nu am ajuns prea departe ...doar pe la pagina 8.....ca incepand de pe la 6 ma toca la cap ca am depasit timpul si eu nu ma puteam dezlipi de porcarie. Asa ca Monica eu nu stiu care e finalul ....s-a gasit sotia printre cele care scriau ? sau care-i faza ? ca de curioasa nu ma intrece nimeni.....
Acum la noi e 7.43 dimineata si sotul doarme ....si pot butona fericita.....totul e sa nu fac zgomote sa-l trezesc ....asa ca scrieti in soapta

Cea mai fericita 17 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Lutonia, asa e cum ai zis ...si la noi singurl aspect care ma mai intristeaza e cel financiar...dar ce sa face...mergem inaite cu cat avem...sanatate sa fie ca asta e cea mai importanta. Spor la butonat pana se trezeste sotiorul (apropo si al meu doarme de rupe patul).

Eu mai stau putin si parca m-as duce pana la Biserica, e si vremea frumoasa si cald...numai bine de iesit la o plimbarica. Dupamasa avem program cu nasii...e ziua nasului si mergem la party.

KIKI 13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Uite de asta avem noi doua calculatoare acasa. Ca sa stam holbati in timp ce fiul nostru trage cand de unul cand de altul sa ne jucam cu el.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Inainte sa fiu pe forumul asta (care imi capteaza f mult din timpul liber)eram f suparata pe sotul meu ca nu ma prea "baga in seama" deoarece era prea captat de forumul pe care era el....acum de multe ori ma intreba "nu mai zici nimic" si eu cu ochii lipiti de monitor citind de pe forumul nostru...asa ca acum nu ii mai comentez...il las in pace ca am vazut ca e f captivant sa faci parte dintr-un forum

KIKI 13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Apropo de copii...ieri am fost in oras (la un mare centru comercial mai exact) cu fretele meu, cumnata, mama si NEPOTICA mea...Doamne cat ne-am mai distrat...cat poate fi de inocent un copil...e cum e mai frumos ...are 2 ani jumatate si deja atata vorbestem-am distrat de numa auzindu-i perlele...
Am mai vazut si 2 perechi de gemeni. una de fetite si una de baieti...ma uitam cu jint la ei...si magandeam ca in curand voi fi si eu mamica

KIKI 13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

Inainte sa fiu pe forumul asta (care imi capteaza f mult din timpul liber)eram f suparata pe sotul meu ca nu ma prea "baga in seama" deoarece era prea captat de forumul pe care era el....acum de multe ori ma intreba "nu mai zici nimic" si eu cu ochii lipiti de monitor citind de pe forumul nostru...asa ca acum nu ii mai comentez...il las in pace ca am vazut ca e f captivant sa faci parte dintr-un forum



Ohooo Kiki .....si tipa la mine ca-l intrerup din "treaba" (adica de pe forumeala lui) si cand aveam si eu ceva de spus....trebuia sa cer aprobare, el pufnea, trosnea si zicea "ce-i domle' ??".....asta cu intreruptul la calculator e poveste veche.....
Totul e sa se destepte matza ...acum ii fac ceva bun de papa si-l ademenesc sa plece sa manance iar eu ma arunc pe scaunul proaspat eliberat

Cea mai fericita 17 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

Inainte sa fiu pe forumul asta (care imi capteaza f mult din timpul liber)eram f suparata pe sotul meu ca nu ma prea "baga in seama" deoarece era prea captat de forumul pe care era el....acum de multe ori ma intreba "nu mai zici nimic" si eu cu ochii lipiti de monitor citind de pe forumul nostru...asa ca acum nu ii mai comentez...il las in pace ca am vazut ca e f captivant sa faci parte dintr-un forum



Ohooo Kiki .....si tipa la mine ca-l intrerup din "treaba" (adica de pe forumeala lui) si cand aveam si eu ceva de spus....trebuia sa cer aprobare, el pufnea, trosnea si zicea "ce-i domle' ??".....asta cu intreruptul la calculator e poveste veche.....
Totul e sa se destepte matza ...acum ii fac ceva bun de papa si-l ademenesc sa plece sa manance iar eu ma arunc pe scaunul proaspat eliberat

Cea mai fericita 17 + cu


Vad ca ai gasit tactica pe care sa o aplici

KIKI 13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Fetelor, va las ca ma duc la plimabarica de care am zis...sa aveti o duminica faina va .Revin mai tarziu

KIKI 13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Kiki daca nu uiti sa te gandesti si la mine cand vei fi la biserica .....ca eu nu am aici prin apropiere si uneori mai simt nevoia.....

Cea mai fericita 17 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna dimineata! Sa aveti o duminica frumoasa iar in burtici un bebe jucaus!
Lutoniana, Kiki sunteti tari mai fetelor!!!
Din punctul asta de vedere, am noroc ca al meu se plictiseste repede ca un copil de o jucarie. Aci e pe un forum de masini, aci se joaca cu niste soldati care se impusca intre ei si sunt zile cand nu se atinge de laptop ca-s prea multe meciuri de fotbal la TV Dar cand ma vede pe mine ca va citesc sau va scriu, intreaba si el curios "Ce mai zic fetele?" Eu il pun sa-si caute si el un forum cu tatici si se rusineaza zice ca barbatii nu discuta asa ca noi, ca in rest s-ar baga si el la o barfa mica.

17+ cu floricica roz
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=katteryna&year=2009&month=9&day=2&babycount=1

Mergi la inceput