Burtici fericite de septembrie-octombrie (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Vaaai, Elenuta, si eu care speram ca a venit in sfarsit vremea frumoasa! Uite ca la asta nu m-am gandit! Oricum, vad ca intalnirile noastre nu prea au sorti de izbanda! Poate totusi o sa ne mobilizam intr-o zi.
Eu stau acum si ma plictisesc asteptand sa se trezeasca familionul si sa plecam la cumparaturi!
Am citit acum un subiect care m-a socat si mi-a dat fiori. O femeie care sustine ca e amanta si iubitul ei nu poate divorta pentru ca nevasta e bolnava incurabil. Asa ca femeia asteapta frumos in banca ei sa moara sotia, ca sa-i ia locul. SI sotia scrie pe forumul acesta si ar putea citi! Mi s-a facut efectiv rau de nervi!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 16+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



am citit si eu si abia m-am abtinut sa nu-i scriu ceva de "dulce" .. Doamne .. fereasca Sfantul de asemenea hahalere ordinare ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 13+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Hello fetelor!!!Am lispsit si eu ca am fost prin oras...e foarte frumos afara...cald si soare...deja am vazut multa lume in tricouri si chiar si pantaloni trei-sfert.Este superb!!!Am asteptat vremea asta mult mult timp.

Cristina_ana, chiar m-am intrebat de ce nu ai mai scris...ma bucur ca totul e bine.
Crissbebe ma bucur ca ti-au iesit rezultatele bune.

Geanisi sa ai un bebe sanatos si frumos!

KIKI 13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Kiki_cri, am vazut ca ai intrebat de mine! Hai ca mi-am amintit, trebuie musai sa-ti spun ca esti frumoasa rau! O sa iti stea tare bine cu doi copilasi!
Si am mai vazut eu prin album niste fete frumoase foc!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 16+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Monicuta, sper sa esti mai bine cu moralul! Te pup si ai grija de tine si de bebe mic!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 16+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Buna seara fetelor.
In primul rand vreau sa-i urez lui gegea sa fie sanatoasa si sa aibe o sarcina usoara.
Adimercedes felicitari ptr vestile bune.
Fetelor cum ati petrecut azi? Va si multumesc ptr gandurile bune cu care m-ati obisnuit

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Buna tuturor,
La mine mesajele apar mai tarziu decat le trimit eu dar am inteles ca patesc asta pt ca sunt noua pe forum.
Oricum, azi am stat toata ziulica sa ctesc mesajele de aici.
Din pacate, eu am parte de toate simptomele neplacute ale sarcinii. Sper sa treaca repede insa. Ultima data cand am fost la ecograf la 6 sapt, nu s-a vazut bebele, doar saculetul. Acum astept cu nerabdare sa vina ziua de 9 aprilie sa-l vad si eu. Simt ca nu mai am rabdare.
Gata. V-am plictisit suficient. Weekend placut in continuare tututror.
Va rog sa ma treceti si pe mine in lista voastra. DN 25.06.1983 UM 20.01.2009 si DPN 27.10.2009.
Va pup pe toate.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Dragele mele ati iesit la plimbare?
Cam slaba miscarea pe aici
Apropo unde pe forum ati citit despre femeia aceea?

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Buna tuturor,
La mine mesajele apar mai tarziu decat le trimit eu dar am inteles ca patesc asta pt ca sunt noua pe forum.
Oricum, azi am stat toata ziulica sa ctesc mesajele de aici.
Din pacate, eu am parte de toate simptomele neplacute ale sarcinii. Sper sa treaca repede insa. Ultima data cand am fost la ecograf la 6 sapt, nu s-a vazut bebele, doar saculetul. Acum astept cu nerabdare sa vina ziua de 9 aprilie sa-l vad si eu. Simt ca nu mai am rabdare.
Gata. V-am plictisit suficient. Weekend placut in continuare tututror.
Va rog sa ma treceti si pe mine in lista voastra. DN 25.06.1983 UM 20.01.2009 si DPN 27.10.2009.
Va pup pe toate.

10+


Bine ai venit. Sper sa treci cu bine peste perioada aceasta de inceput, cu simptome de toate felurile. Sunt multe mamicute pe aici care le-au experimentat din greu (inclusiv eu) asa ca ai simpatizante.
Scrie repede 10 mesaje ca sa te vedem la timp si sa-ti putem raspunde.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

aimercedes, ma bucur pentru vestile bune.

lutoniana, apropos de limonade, si sergiu mai stoarce cateo o lamaie si desi in general e vesel, azi a avut vreo 2 ore de panica. mie deja imi vine sa rad ca le face cam la o luna si deja nu ma mai supar. ii e frica rau ca nu va termina scoala si el la 26 de ani ai lui ce stie? ca nici job stabil nu are, nici bani nu face...i-am spus ca-i trag vreo doua. eu cu bruta spre gura si tot el panicatul. i-a trecut in vreo ora si acum imi spune ca-i pare rau, dar uneori nu se poate abinte si cum el e un tip mai retras cand vine vorba de exrpimarea fricilor...nu prea are cui sa-i spuna. si le tine el cat le tine, dar pana la urma tot la mine ajunge.

ce sa spun? si eu am aceleasi frici pentru ca si eu am fost si sunt la fel de nepregatita, dar ma gandesc ca totul va fi ok. trebuie pentru ca altfel nu se poate.

am fost la o plimbare in parc, foarte frumos si cald azi aici. sper sa raman asa. eu am tras ieri o raita prin Zara, dar mi-am luat doar niste sandale joase. nu-mi prea vine sa-mi cumpar haine mari. inca incap in bluzele pe care le am. la pantaloni e un pik mai greu, dar ii port ep ai lui pentru ca nu e foarte inalt si sunt lejeri, numai buni pentru mine.

in rest, am facut o curateni temeinica prin dulapuri. am pus hainele de ianra in cutii sub pat can u ami incapeam de ele si am mai scos sa dau la Oxfam ce nu mai port.

gata ca fac jurnal de calatorie aici.

MangaGirl :-) 14+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

Mergi la inceput