Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:


Da .. Sunt..Doare, dar ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Si ca sa ii raspund si lui Fomalhauti la intrebarea cum ma vad eu peste 5 ani...ei bine,ma vad tot alaturi de el...numai ca nu din postura de amanta,ci de iubita oficiala sau ,de ce nu,sotie.Si asta nu pentru ca ar urma vreun divort intre cei 2 soti...Intelege fiecare ce vrea si ce poate din asta...si daca nu cer prea mult de la voi,fiind evident o chestiune delicata,macar legat de acest lucru lasati rautatile de-o parte.Si daca ma veti intreba daca nu mi-e frica sa nu ma insele si pe mine,ei bine nu...odata ce am fost amanta...am invatat care sunt greselile pe care multe dintre sotii le fac si isi pierd sotii.Am spus multe dintre sotii,nu toate,deci cine va arunca vorbe grele legat de aceasta afirmatie...o voi considera una dintre cele "multe"....

Vise ca tu o sa fii femeia fatala-sotia ideala! La noi aici in Oltenia se zice "what goes around comes around" si "once a cheat, always a cheat"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxij

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Si ca sa ii raspund si lui Fomalhauti la intrebarea cum ma vad eu peste 5 ani...ei bine,ma vad tot alaturi de el...numai ca nu din postura de amanta,ci de iubita oficiala sau ,de ce nu,sotie.Si asta nu pentru ca ar urma vreun divort intre cei 2 soti...Intelege fiecare ce vrea si ce poate din asta...si daca nu cer prea mult de la voi,fiind evident o chestiune delicata,macar legat de acest lucru lasati rautatile de-o parte.Si daca ma veti intreba daca nu mi-e frica sa nu ma insele si pe mine,ei bine nu...odata ce am fost amanta...am invatat care sunt greselile pe care multe dintre sotii le fac si isi pierd sotii.Am spus multe dintre sotii,nu toate,deci cine va arunca vorbe grele legat de aceasta afirmatie...o voi considera una dintre cele "multe"....

Vise ca tu o sa fii femeia fatala-sotia ideala! La noi aici in Oltenia se zice "what goes around comes around" si "once a cheat, always a cheat"


O fi un ciclu la fiecare 5 ani

Sinzi 6+, Radu si David psihologul
varsta David
varsta bb2
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

39...ei bine da...e criza...si nu aia economica...e criza barbatului de 40 de ani...
draga mea esti atat de tanara...ai o viata inainte...de ce alegi sa traiesti in umbra?
insasi titlul subiectului e incarcat de tristete, de deznadejde,de neputinta...lasa totul deoparte si joaca-ti cartea ta...
azi esti amanta....maine vei fi o alta sotie inselata de o alta mai tanara...asta e singurul vostru atuu...tineretea...carne proaspata ...cu cat e mai tanara cu atat e mai usor de ametit
repet...nu am nik personal cu tine...traieste asa cum vrei, dar gandeste-te f bine...esti fericita?asta vrei de la viata?
banuiesc ca tatal tau e putin mai mare ca iubitul...sau poate ca nu

Mata Emma lupta iar cu cancerul
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dov spune:

aoleooo, asteapta sa moara sotiaaaa????????

beyyy, ce-i aici????

nu ti-e rusine? nu ti-e rusine de tine? astepti sa-i moara sotia???

pana unde poate cobori un om?


GROAZNIC!

si aprinzi si lumanari pentru ea? daca de copil te-ai interesat...

dar nu, ink sper sa nu fie asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Am zis sa mai citesc inainte sa plec ce s-a mai scris pe aici...si Doamne!!!Ce s-a inteles din ce am zis eu!IN NICI UN CAZ NU ASTEPT SA MOARA SOTIA LUI!!!Dar din pacate e ceva inevitabil...Desi probabil nu ma credeti,nu ii doresc raul sotiei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Eu cred ca o otraveste incet, cu Arsenic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Dov, eu asa inteleg, daca spune ca ea, Anna, va fi sotie dar nu va exista un divort. Am citit eu gresit? Mai exista o alta interpretare? Cer scuze Annei daca am inteles gresit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Parca spuneai ca el are un copil bonav si ca mama acelui copil era disperata, iar tu ai sarit pe DC sa ii raspunzi, candva.

Astepti sa ii moara copilul, ca sa poata divorta?
Asta e inevitabilul care te-ar aduce pe tine in postura de iubita oficiala/sotie?
Doamne Sfinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

relelor...sunteti doar geloase...

Sinzi 6+, Radu si David psihologul
varsta David
varsta bb2
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput