Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flaviutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui sinzi_ana

Eu nu as putea sa tin in brate un barbat care stiu ca tine o alta femeie in brate apoi...(sa nu mentionez si partea "intima").



Da iti imaginezi ce nasol ar fi 69 ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Nu Martie,nu consider ca drama amantelor e mai mare decat drama sotiilor...as avea zeci de motive sa argumentez de ce cred asta,dar sunt sigura ca voi sotiile le stiti deja si ca doar m-as repeta...


"Voi sotiile le stiti deja?" Opaaa... simt asa.. o nefireasca , hmmm, cum sa-i zic, iritare...generalizare .. credeam ca discutam la rece. Ma miram eu sa recunosti ca nu e asa de roz situatia. Bine, e roz, te cred

In cazul asta esti o exceptie. Eu daca as fi sotia cu pricina, ti-as zice draga mea, iti dau 10 ca el, dar asa sunt eu (nu noi, toate sotiile).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:


Buna Fanna:) Are 39 de ani..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flaviutza spune:

Natasha, ma gandeam eu ca e vulpoi batran . sa-l stapiniti sanatoase !!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Martie, care e afacerea aia buna? Ca, zau asa, barbatul/barbatii despre care se discuta aici sunt o afacere proasta...Cea mai proasta de pe piata.

Anna, am inteles corect: astepti sa moara sotia amantului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Wow, 22 de ani tu si 39 el si de doi ani te prosteste si tu il crezi Pai de acum inainte nici ca se mai insoara cu tine, vezi ca mai dureaza 1 an si sunteti gata pot sa pun pariu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Natasha_Pisi


Buna Fanna:) Are 39 de ani..


Cauta-ti un barbat de pana in 35 de ani care sa te iubesca din suflet sa nu vrea sa te imparta cu nimeni sa vrea copii cu tine sa imbatraniti frumos impreuna - crede-ne ca toate am trecut prin viata si nu vorbim doar ca niste tzatze aflate in treba! Raspunde-mi te rog la o intrebare: esti geloasa cand merge acasa la familie?
Eu iti doresc doar bine si sa-ti gasesti fericirea intreaga nu doar cioburi.

www.de-azi.ro
poze familia mea


inspiratie, dragoste, putere ... pentru oricine crede ca nu mai poate...
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

@sanzi ana...ei nu mai au viata de cuplu,si nu este o minciuna de-a lui,nu mai poate fi vorba de relatii intime intre ei...deci nu sufar gandindu-ma ca el trebuie sa "presteze" la nevasta...Acasa doarme cam 2-3 nopti pe saptamana,ziua este ocupat cu afacerile...In cei doi ani de cand suntem impreuna,a fost plecat in vacanta cu familia de 2 ori,cate o saptamana....in schimb au fost muuuulte weekend-uri petrecute cu mine la mare ,la munte etc...Deci mai degraba ea ii simte lipsa decat mine...
oricum dragele mele sotii,eu va parasesc acum...pentru seara asta cel putin...Eu ies cu iubitul meu in club,cu el,fratii lui,prietenii lui de familie...in calitate de iubita lui...niciunul din ei nu ma considera amanta lui....Va las pe voi cu distractia voastra de vineri seara,forumul DC,la cat mai multe posturi dragele mele,in timp ce sotii vostri sunt cu alta sau se uita la Dansez pentru tine si se gandesc ce n-ar da sa aiba si ei o Iulia Vantur...Partea asta mai acida,agresiva,cum vreti sa ii ziceti a fost pentru cele 2-3 frustrate pe care le-am vazut pe aici...In rest,celorlalte,fie ele pro sau contra amantelor,le doresc o seara cat mai placuta si sper ca acestea din urma sa nu se simta incluse in prima categorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Era o gluumaaa, hei, eu am glumit. Ce-i cu voi? Am mai si bagat 100 de d'astia .

Era o replica intr-un film, cand unul il intreba pe altul: de ce stai cu x ca e casatorita... nu esti gelos cand iese cu barbata-su? Si ala zice replica: dintr-o afacere buna....

so: g-l-u-m-a.

Gata, nu mai glumesc, v-ati pierdut simtul umorului, ce-i asta

Mergi la inceput