Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  In unul sau in doi... mergem mai departe!

Sunt amanta

(7 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 50
flaviutza
flaviutza

2945 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiflaviutza Adauga semn de carte la raspuns Trimite flaviutza un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui sinzi_ana

Eu nu as putea sa tin in brate un barbat care stiu ca tine o alta femeie in brate apoi...(sa nu mentionez si partea "intima").

Da iti imaginezi ce nasol ar fi 69 ?
Mergi la inceput
martie
martie

1361 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite martie un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Nu Martie,nu consider ca drama amantelor e mai mare decat drama sotiilor...as avea zeci de motive sa argumentez de ce cred asta,dar sunt sigura ca voi sotiile le stiti deja si ca doar m-as repeta...

"Voi sotiile le stiti deja?" Opaaa... simt asa.. o nefireasca , hmmm, cum sa-i zic, iritare...generalizare .. credeam ca discutam la rece. Ma miram eu sa recunosti ca nu e asa de roz situatia. Bine, e roz, te cred

In cazul asta esti o exceptie. Eu daca as fi sotia cu pricina, ti-as zice draga mea, iti dau 10 ca el, dar asa sunt eu (nu noi, toate sotiile).

Martie & Bebica & maimuta Sara

Mergi la inceput
Natasha_Pisi
Natasha_Pisi

102 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Natasha_Pisi Adauga semn de carte la raspuns Trimite Natasha_Pisi un Mesaj Privat

Buna Fanna:) Are 39 de ani..
Mergi la inceput
flaviutza
flaviutza

2945 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiflaviutza Adauga semn de carte la raspuns Trimite flaviutza un Mesaj Privat
Natasha, ma gandeam eu ca e vulpoi batran . sa-l stapiniti sanatoase !!!
Mergi la inceput
fannna2003
fannna2003

2275 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite fannna2003 un Mesaj Privat
astept si eu un raspuns...ce varsta au stimabilii?

Mata Emma lupta iar cu cancerul
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc
Mergi la inceput

Fomalhauti

1941 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Fomalhauti un Mesaj Privat
Martie, care e afacerea aia buna? Ca, zau asa, barbatul/barbatii despre care se discuta aici sunt o afacere proasta...Cea mai proasta de pe piata.

Anna, am inteles corect: astepti sa moara sotia amantului?
Mergi la inceput
ruxij
ruxij

8145 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ruxij un Mesaj Privat
Wow, 22 de ani tu si 39 el si de doi ani te prosteste si tu il crezi Pai de acum inainte nici ca se mai insoara cu tine, vezi ca mai dureaza 1 an si sunteti gata pot sa pun pariu
Mergi la inceput
Deus
Deus

4397 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Deus Adauga semn de carte la raspuns Trimite Deus un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Natasha_Pisi

Buna Fanna:) Are 39 de ani..

Cauta-ti un barbat de pana in 35 de ani care sa te iubesca din suflet sa nu vrea sa te imparta cu nimeni sa vrea copii cu tine sa imbatraniti frumos impreuna - crede-ne ca toate am trecut prin viata si nu vorbim doar ca niste tzatze aflate in treba! Raspunde-mi te rog la o intrebare: esti geloasa cand merge acasa la familie?
Eu iti doresc doar bine si sa-ti gasesti fericirea intreaga nu doar cioburi.

www.de-azi.ro
poze familia mea

inspiratie, dragoste, putere ... pentru oricine crede ca nu mai poate...
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg

Mergi la inceput
Anna23
Anna23

67 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anna23 un Mesaj Privat
@sanzi ana...ei nu mai au viata de cuplu,si nu este o minciuna de-a lui,nu mai poate fi vorba de relatii intime intre ei...deci nu sufar gandindu-ma ca el trebuie sa "presteze" la nevasta...Acasa doarme cam 2-3 nopti pe saptamana,ziua este ocupat cu afacerile...In cei doi ani de cand suntem impreuna,a fost plecat in vacanta cu familia de 2 ori,cate o saptamana....in schimb au fost muuuulte weekend-uri petrecute cu mine la mare ,la munte etc...Deci mai degraba ea ii simte lipsa decat mine...
oricum dragele mele sotii,eu va parasesc acum...pentru seara asta cel putin...Eu ies cu iubitul meu in club,cu el,fratii lui,prietenii lui de familie...in calitate de iubita lui...niciunul din ei nu ma considera amanta lui....Va las pe voi cu distractia voastra de vineri seara,forumul DC,la cat mai multe posturi dragele mele,in timp ce sotii vostri sunt cu alta sau se uita la Dansez pentru tine si se gandesc ce n-ar da sa aiba si ei o Iulia Vantur...Partea asta mai acida,agresiva,cum vreti sa ii ziceti a fost pentru cele 2-3 frustrate pe care le-am vazut pe aici...In rest,celorlalte,fie ele pro sau contra amantelor,le doresc o seara cat mai placuta si sper ca acestea din urma sa nu se simta incluse in prima categorie!
Mergi la inceput
martie
martie

1361 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite martie un Mesaj Privat
Era o gluumaaa, hei, eu am glumit. Ce-i cu voi? Am mai si bagat 100 de d'astia .

Era o replica intr-un film, cand unul il intreba pe altul: de ce stai cu x ca e casatorita... nu esti gelos cand iese cu barbata-su? Si ala zice replica: dintr-o afacere buna....

so: g-l-u-m-a.

Gata, nu mai glumesc, v-ati pierdut simtul umorului, ce-i asta

Martie & Bebica & maimuta Sara

Mergi la inceput
Pag. din 50 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com