Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

A , si inca ceva, nu stiu de ce mai exista persoane care cred povestea cu statul impreuna de dragul copilului , catelului , purcelului , locuintei, masinii , blugilor Guess.
E o mare mare vrajeala aia.Dar din nou , e mai usor astfel sa-l ierti ca te chinuie decat sa-ti dai seama care e pozitia ta in aceasta poveste.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anna23

Nu sunt "Anna-amanta voastra precedenta" si nici nu sunt aici incercand sa "legalizez statutul de ibovnica"...Acest user-name a fost creat astazi,intr-adevar,dar nu sunt Natasha asa cum cred unele dintre voi.Am si un user-name vechi de 1 an jumatate,multe dintre voi e posibil sa il stiti de la discutiile despre...copii!!!Sotia iubitului meu a cerut candva aici,pe acest forum,sfaturi legate de boala fetitei lor...cine credeti ca a dat telefoane in miez de noapte la toti doctorii prieteni de familie si la toate cunostintele cu copii sa se intereseze despre boala de care suferea ingerasul lor?ei bine eu...si am facut un user-name atunci pentru a-i raspunde...Dar daca veneam acum si postam aici cu respectivul user-name,riscam ca sotia lui sa afle lucruri care ar rani-o,cum ar fi ca sotul ei are o amanta...si de ce sa risc asta???Ca sa fiti voi convinse ca nu sunt una si aceeasi persoana cu Natasha


Anna23, mi-e mila rau de tot de tine...ca si Olguta12, stiu prin ce treci. de tine si de nevasta-sa mi-e mila, atat. lu iubitu tau i-as frige cojones pe gratar, el e singurul cu adevarat vinovat in toata situatia asta. femeia are intotdeauna o scuza: reprezinta 52% din po****tia planetei. nu merge aia cu dati cate un barbat la fiecare, sa ajunga la toata lumea, inclusiv in spate la taxatoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti

Natasha, posteaza in continuare...Stii, si eu am avut un moment (sau doua) cand nu am mai avut chef sa postez, ma suparasem tare...Dar pana la urma cred ca exista aici, pe forum, persoane care chiar merita sa "le citesti", afli lucruri interesante. Si mai exista si alte persoane care iti par rele rau, dar apoi constati ca te-ai inselat, au avut o zi proasta...

Si tu chiar ai o problema...

Ca sa fiu sincera cu tine pana la capat, exista pe forum si persoane care chiar nu fac decat sa critice urat pe altii...e o parere personala. Dar tot nu merita sa renunti la tot forumul pentru asta. Nu exista altul mai bun, am cautat eu....

Iti multumesc frumos . Sunt foarte sincera cand spun ca am intrat aici pur si simplu sa vorbesc cu niste persoane mature,chiar simteam nevoia sa vorbesc cu cineva. Citesc de foarte mult timp acest forum:) Pe multe dintre voi va admir,si in nici un caz nu cred,asa cum probabil multe aveti impresia,ca sunteti niste scorpii. Ba din contra, addmir taria de caracter pe care o au unele femei de aici,admir cum reusiti sa tineti o casa ,copii si un sot,cum faceti fata greutatilor vietii,cum va ridicati si mergeti mai departe de dragul copiilor. Sunt o amanta ,da,dar nu una fara scrupule sau sentimente. Nu asta a fost visul meu in viata, nu mi-am dorit asta,poate nici acum nu imi doresc,as vrea poate sa am suficienta tarie de caracter incat sa spun stop,sa trag linie si sa merg mai departe. Dar e greu,mult prea greu. Stiu cum a fost data trecuta,stiu prin ce am trecut atunci si ..sincer mi-e frica:) Si il iubesc,ohh dar atat de mult incat nu as putea sa vad o viata fara el. Poate gresesc,poate am sa ajung la 50 de ani singura si cu 5 matze pe langa mine,dar sunt dispusa sa imi asum riscurile,pt el,pt cel pe care il iubesc mai mult ca orice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Si ca sa ii raspund si lui Fomalhauti la intrebarea cum ma vad eu peste 5 ani...ei bine,ma vad tot alaturi de el...numai ca nu din postura de amanta,ci de iubita oficiala sau ,de ce nu,sotie.Si asta nu pentru ca ar urma vreun divort intre cei 2 soti...Intelege fiecare ce vrea si ce poate din asta...si daca nu cer prea mult de la voi,fiind evident o chestiune delicata,macar legat de acest lucru lasati rautatile de-o parte.Si daca ma veti intreba daca nu mi-e frica sa nu ma insele si pe mine,ei bine nu...odata ce am fost amanta...am invatat care sunt greselile pe care multe dintre sotii le fac si isi pierd sotii.Am spus multe dintre sotii,nu toate,deci cine va arunca vorbe grele legat de aceasta afirmatie...o voi considera una dintre cele "multe"....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna23 spune:

Nu Martie,nu consider ca drama amantelor e mai mare decat drama sotiilor...as avea zeci de motive sa argumentez de ce cred asta,dar sunt sigura ca voi sotiile le stiti deja si ca doar m-as repeta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

am tot citit dar nu m-am dumirit...care e varsta barbatului pe care-l iubesti?

Mata Emma lupta iar cu cancerul
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Eu nu as putea sa tin in brate un barbat care stiu ca tine o alta femeie in brate apoi...(sa nu mentionez si partea "intima").
Nevasta, macar, saraca, nu stie ca isi imparte barbatu...da amanta...tre sa sufere rau cand stie ca sunt nopti in care amantu tre sa presteze la nevasta...si poate apoi adoarme cu ea in brate...
Eu as muri de gelozie...

Dar asa sunt io...nu m-a invatat nimeni sa impart...Egosita, Egoista, Egoista...

Sinzi 6+, Radu si David psihologul
varsta David
varsta bb2
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

imi pare rau sa spun asta....dar trebuie...cred ca pozitia in care te afli nu e confortabila...sunt sigura...te-ai agatat de o iluzie...ai pierdut o dragoste si acum faci tot ce poti sa nu o pierzi pe asta...tie frica...iti e teama de esec...nu trebuie sa te scuzi..e normal la varsta ta..dar el te joaca asa cum vrea..ca are experienta...
faptul ca nu esti o intretinuta e foarte convenabil pentru el...nu trebuie sa mai justifice sumele cheltuite...poate primii totul gratis...


Mata Emma lupta iar cu cancerul
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Bai, v-am mai zis, dar nu vreti sa-ntelegeti: dintr-o afacere buna, e bine sa ai si 5%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui martie

Bai, v-am mai zis, dar nu vreti sa-ntelegeti: dintr-o afacere buna, e bine sa ai si 5%

Martie & Bebica & maimuta Sara



cred ca nu ai inteles...aici e vorba de voluntariat...nu afacere
Doamne ce credule puteti fi...cand li se termina bateriile le pun la incarcat...e simplu


Mata Emma lupta iar cu cancerul
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Mergi la inceput