Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti 32

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuulti ani, Ana Maria & Monica!!!

Anco bine ai venit. Sarcina usoara!




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Buna fetele..azi dam de baut..ca avem o luna..mama nu-mi vine sa cred cum a trecut..ce-nseamna sa ai copii cumintiLa Andrei abia trecea o zi...
Am fost la cantarit..stam foarte bine Vlad are 3900(a iesit din spital cu 2790)si Catalin are 4100(a iesit cu 2890), si ambii au 54 cm:)

Bogdana cu Catalin si Vlad-17.03.2009+ Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ennni spune:

fetelor!!!!!

Sper ca ma mai tineti minte . Din lipsa de timp n-am mai intrat pe-aici dar acum am zis ca trebuie sa va uram si noi SARBATORI FERICITE si sa va aduca iepurasul tot ce va doriti.

Noi suntem bine, crestem pe zi ce trece, saptamana viitoare mergem la vaccin. Avem aproape 5 kg, suntem mancaciosi si foarte cumintei.
Am pus si cateva poze sa ne cunoasteti si voi.

tuturor

Eni de Raymond si Roland (01.02.2009)

http://community.webshots.com/user/Ennni?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_karina spune:

Buna fetelor,

Anco, bine ai venit printre noi, gravidutzele de gemeni, si sarcina usoara!

Acum cateva zile am facut si eu TT si astept rezultatul...cu destula infrigurare. Dupa cerclaj mi-am revenit destul de bine, am reinceput serviciul si am inteles ca am voie sa si calatoresc (din cand in cand si cu masura).Si pentru ca se apropie zile de sarbatoare,vreau sa va urez un PASTE FERICIT si multa lumina in suflet alaturi de cei dragi! (pt.ca nu stiu cand mai apuc sa scriu aici zilele astea)

Karina 16+ cu


si maine e o zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulat spune:

Buna. Noi suntem bine, avem 1 an si jumatate, 12 kg,
Dalina am vazut pozele cu frumoasele tale si tricicleta dubla. DE unde ai luat-o?

Sa aveti bun Paste fericit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Nu stiu daca o sa mai am timp sa mai scriu, asa ca o fac acum....

Un Paste Fericit




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:


PASTE FERICIT, cu lumina si pace in suflete, cu sanatate si iubire multa, alaturi de cei dragi! Si cu un Iepuras darnic.

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

FETELOR,am intrat si eu sa va urez un PASTE FERICITLUMINA SFANTA SA NE INTRE IN CASE SI IN SUFLETE SI SA NE BINECUVANTEZE PE NOI SI PE COPII NOSTRI

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lili_Filip spune:

Paste mielul fericit,oul sade inrosit de rusine s-a scumpit,iar iubitul iepuroi sa va aduca euroi,fericire,sanatate,mult noroc si spor la toate.Fie ca Sfintele sarbatori de pasti sa va aduca multa lumina si caldura in familii si suflet.PASTE FERICIT!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

HRISTOS A INVIAT!

Fie ca invierea Domnului sa va aduca in suflete si in case pace si lumina, iar pruncii vostri sa fie vesnic ocrotiti!

(Tocmai am venit de la Inviere...

Mergi la inceput