Pepenasi de iul-aug08 (103) -alaturi de EMMA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

ramane 5 aprilie???



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Cristina, cum nu v-a lasat??? Aici nu am patit pe nicaieri asa ceva, iar daca nu e sotul cu mine sa iau cos mare, ma duc doar cu caruciorul iar cumparaturile le indes in plasa de jos a caruciorului, si nu zice nimeni nimic.
Mergem si noi la baita!


Adriana mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

cine e din Iasi?





Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Am vazut poze cu pepenasii, mari si minunati mai sunt!! Sa va traiasca tuturor. Eu nu stiu ce am, dar nu mai am chef sa mai fac asa d emulte poze, pe Dav nu prea l-am pozat, pe Yvo cred ca am inebunit-o cu pozele, aproape zilnic faceam filme si poze.

Citat:
citat din mesajul lui Caprioara

Helau,

Nu am citit din urma, si vad ca am ceva de recuperat .

De notat pe azi: dimineatza si la pranz a mancat in scaunul mare de masa ; dimineatza a dat sa planga dar i-am dat repede banana si a tacut, asa ca am reusit sa mancam tot in el, dar nu m-a lasat sa spal si vasele, ca a inceput sa planga. Oricum, o mare reusita, ca nu statea neam in el! La pranz la fel, cand am pus-o. Si a stat si dupa ce a mancat, asa ca am putut si eu sa mananc, ba chiar sa spal vasele si sa-i fac sandwichul lui Matei. Doamne ajuta sa o tina tot asa!

pup you all,

In concurs, pozele noastre sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=6" target="_blank">ca1 si ca2; daca va plac va rugam sa ne votati


Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze



Capri, incearca sa ii faci o galetusa (d-aia de iaurt am eu), in care sa ii pui diverse chestii: dopuri de sticle de plastic, diverse culori, capace de borcane, colorate, carlige de rufe, lingurite, masuratori de lapte praf, ce mai ai tu ... si dupa ce mananca da-i aia in fata si o sa isi piarda timpul cu ea pana speli vasele. Cand ai terminat treaba i-o iei, se joaca doar dupa masa si o sa vezi ca o tii ocupata. In timp poti sa mai inoiesti stoculde minuni cu ce iti mai trece prin cap.

Iriss mami de Yvonne-Maria (05.02.2007) si David-Alexandru (08.08.2008)
www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">Poze
Aventurile strengaritei Yvonne
BLOG

Bazar pt Sonia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Despre mers cu copilul in concediu, eu am fost cu ei mereu, de cand ii am. Cu Yvo la 2 luni jumatate la Viena, cu masina, a fost fff bine, era doar pe san, asa ca a fost usor. La 6 luni am fost la mare, la bulgari, dar am stat cam 3 zile, a fost bine si acolo, bulgarii au la bufet inclusiv cereale pt bebelus, ia-m dat fructe, iaurt ... la pranz ii dadeam de la borcanel. Ea oricum nu se mai scula noaptea de la 6 luni, asa ca a fost ok. Nu a fost extraziata de mare, pt ca era rece, dar in schimb ne-am balcit la piscina, avea si colac de bb, acum am vazut pe net un colac de bb mai misto, doar de pus in jurul gatului si ma gandeam sa le iau d-asta.
Mie mi-ar placea la turci, dar de 1000E/pers nu am bani clar, la bulgari, la Kaliakra, hotel de 4* pe malul marii, in Albena, ma costa cam 850E de 2 pers, ceea ce e mult mai bine. Dar nici conditiile de la hotelurile alea din Turcia nu sunt. De mers oricum merg cu ei, desi cred ca nu ma voi relaxa f tare, dar mie imi place sa merg cu ei si nu ii simt o povara deloc.

Citat:
citat din mesajul lui pica1

Irina stiu hotelul. A fost un prieten anul trecut sau acum 3 ani cind abia se deschisese hotelul. E super fain. Ai vazut cit e la asta camera pe noapte? Cea mai ieftina, ma refer...



Am vazut un sejur cu 1000-1500E/pers nu mai stiu cat extact cat. Dar tre s recunosc ca mereu a fost visul meu sa stau in pat si sa vad marea Hotelul asta mi se pare super tare, cum mi se par inca vreo 20 din Turcia, dar asta parca e cel mai deosebit.

Maine terminam kineto, sunt f fericita pt ca sunt cam franta din cauza drumului si statului pe acolo intre sedinte.
Dav tot este anti lapte praf, este tzatzodependent, dar ma rog, sper sa il intarc pana la majorat

Iriss mami de Yvonne-Maria (05.02.2007) si David-Alexandru (08.08.2008)
www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">Poze
Aventurile strengaritei Yvonne
BLOG

Bazar pt Sonia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

xeno je estem din iasi

-------

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=16" target="_blank">ALEXANDRA IN CONCURS - MAY1 + MAY2

-------


Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

super!!!ajung in vreo 2 sapt pe acolo!!



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

pai haidi doamna ca ti asteptam

-------

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=16" target="_blank">ALEXANDRA IN CONCURS - MAY1 + MAY2

-------


Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Iriss, fetele cu vacantele, de ce nu cautati sejururi?? De la Lyon, un sejur in Turcia in club de 4 stele, in iulie este 700-800 e/persoana, si asta cu avionul inclus. In plus cu bb, clar trebuie mers in club. Costa mult mai mult daca luati à la carte .... Ce spuneti voi acolo mi se pare destul de mult pentru Turcia, care nu e o destinatie scumpa.


Vicky si Maya (27.06.2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Anaxena ramane batut in cuie:INTALNIRE PE 5 APRILIE IN PARCUL HERASTRAU LA ORA 13!
maitreyi pupam fetita mica sa-i treaca umflatura.Ralu are obiceiul sa-si dea in cap cu telecomanda,telefonul mobil,jucarii,etc....
narcisa ce oameni dotati.
Cristina daca nu vedeai tu cele 3 stelute eu nu observam.Ce atenta esti.Uite o
Mandra mea a cazut lata acum 5 minute dupa baita,a papat laptic si acum sforaie....

Mergi la inceput