Minunatele Scorpiute *66* Alaturi de Emma

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Adriana,pai io ce spuneam?Ca nu le-as da nici pe diamantul coroanei...azi le am la mine,sa ma laud cu ele la toata institutia,tu ce crezi?
Mina...asa si io...numai ca nu am pus rama,ci doar am infoliat desenul Luanei,ca sa reziste peste timp...si cand o veni vremea,poate chiar cand va deveni si ea mamica la randul ei,daca ma lasa Dumnezeu pe aici pana atunci...i-l arat...cum altfel?Felicitari micului pictor!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

Adriana,pai io ce spuneam?Ca nu le-as da nici pe diamantul coroanei...azi le am la mine,sa ma laud cu ele la toata institutia,tu ce crezi?
Mina...asa si io...numai ca nu am pus rama,ci doar am infoliat desenul Luanei,ca sa reziste peste timp...si cand o veni vremea,poate chiar cand va deveni si ea mamica la randul ei,daca ma lasa Dumnezeu pe aici pana atunci...i-l arat...cum altfel?Felicitari micului pictor!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri







Pai nu i-am pus eu rama, era gata facut tablouas, inclusiv cu sforicica de agatat....pai nu era sa il tin in sertar nuuuu?
(BTW azi ma duc si cumpar UN KIL de cuie, n-are omu un cui in casa cand ii trebuie)

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, fete minunate !
Ma bucur ca ati avut o zi minunata de ziua noastra, a femeilor si mamicilor !
Noi am petrecut ziua acasa la mama, cu fetitele si bunicutele. Ca deobicei, duminica.
Surprizele le-am avut de vineri, cand fetitele(fiecare separat) s-au apucat si ne-au cumparat flori si cate o atentie.
Cristina tare mandra era de fapta ei, tati neajutand-o decat cu, ceva banuti in plus, la cat avea ea, adunati. Singurica a facut cumparaturile, la magazinele de langa bloc.
Si mi-a zis seara, "Nu-i asa ca si tu o sa-mi cumperi ceva de ziua copilului ?".
Asa ca, tati (, s-a spalat pe maini de sarbatoare.
N-am apucat sa fac poze lucrarilor Cristinei de ziua mamei, plus o felicitare cu poza ei. Dar va anunt, eu, cand sunt gata de vizionat.
Gabi, insanatosire grabnica lui Bodo !
Si sanatate si liniste, sa stea cuminte Isabelle, atat cat mai trebuie !
pt. horoscop !
Mina, un cuptor cu microunde si un cantar electronic !
Sa le folosesti sanatoasa !
Francisca si Gabi, multumim pt. dedicatie !
Ce faci, cum esti azi, Francisca, dupa 3 zile de repaus ?
Cer innourat si frig si la Resita ?
Adriana , te asteptam cu vesti bune de la doctor !
Mira, cum a fost la intalneala cu romancutele ?
Ce fac minunile de copilasi ?
Va doresc o zi excelenta si o saptamana la fel !








Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">pisicutza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">dulcineea mea, la "Clipe de viata 2008".

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Salut,

fetili, am mai trimis poze (rar, dar si cand m-apuca...).

Va pup, si multumim de aprecierile din comentarii.

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Hello, ce-i cu linistea asta ? Ecou...
Mira, sa-ti dea Bunul Dumnezeu sanatate si tot ce iti doresti ! Multumesc pentru ace, teste si dulciuri !
Am avut un drum de facut in zona in care sta mama si i-am dus Cristinei pachetelul. Ce s-a mai bucurat ! Mai ales de bomboane, ca sunt altfel decat cele ce le-a mai avut sau "Solano", ce se gasesc la noi. Ciocolata cu alune, sa nu-i mai trimiti, ca nu-i place. O prefera pe cea simpla, cu lapte sau neagra, mai nou.
Esti o zana !
Mina, sper sa reusesc sa vad pozele de acasa.
Ce faceti, sunteti bine ?
Monica, v-ati reacomodat cu locul ? Ce vreme aveti, acolo ?
Adriana, cum a fost la medic ? Sper ca totul e ok !
Gabi, tu unde esti ? In pat, cuminte pt. isabelle ?
Ce face Bodo, cum mai e ?
Ana, esti ocupata la secretariat ?
Ce fac Luana si Alex ?
Francisca, spor la treaba si ai grija de tine !
O zi faina, in ciuda cenusiului de afara !




Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">pisicutza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">dulcineea mea, la "Clipe de viata 2008".

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna seara scorpiute,
Azi am incercat sa intru olecuta pe aici,insa a mers netul ca melcul,asa ca am renuntat.
Ninocika,multumesc de intrebare...Alex e bine.Din pacate eu sunt acasa,incepand azi,pana joi inclusiv,Luana are traheo bronsita,este pe antibiotic si nu are voie afara din casa.Chiar azi ar fi trebuit sa mergem la ziua Lorianei,fetita scorpiutei danitin,insa am mers doar eu,pe fuga,sa duc cadoul....si nu vrei sa sti ce minciuna am tras ca sa pot iesi din casa.Asa ca suntem pe antivirusi acum...mama ei de raceala!Cer scuze,n-am apucat sa citesc tot ce ai scris...dar te pup cu mare drag,pup si fatuca frumoasa Kiki si va doresc numai de bine sa aveti parte!Salutari la mamanu tau!
Mina...e tare vizigotul...mi-a placut la nebunie sa ma dau prin albumele tale si cea mai tare a fost poza cu barbatii tai cu limbile scoase...beeeetoooon!

Dragelor,va las...va pup pe absolut toate si va doresc zile faine!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Stiri de la eco:
Dr e multumit de Isabelle e maricica ar trebuie sa mai stea musai 2 saptamani la caldurica(colul o ajuta e lung si inchis).Eu nu o prea ajut caci nu stau mai mult la pat cu "picerele mai sus",iar din cauza lipsei de odihna au aparut contractii neregulate.
Indicatiile dr stat la pat,iar urmatorul control 26-27 martie cand probabil stabilim si data nasterii....asta daca-s cuminte pana atunci...si trebuie sa fiu.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dodolica,felicitari!Ma bucur ca sunteti bine amandoua si...inceaca sa-l asculti pe nenea doctoru',atat cat poti!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

buna seara dragelor
nina cu placere. Sa stii ca pungile cu bomboane sunt intregi le-a desfacut doar sa scot aerul din ele. Din pacate nu am ajuns prin tari vecine si stii tu aici se gasesc foarte putine dulciuri pentru diabetici..
Mina zi-am vazut si eu vizigotul. imi place aia in care e Zoro.
Dodo, ai grija de tine si de Isabelle si asculta de nenea doctoru. Mult a fost si putin a mai ramas

...eu sunt tare obosita. Suntem numai 2 la servici. O colega ne-a parasit de la o zi la alta. Nu i-a mai placut si a plecat. Cu mare tam-tam. Si eu ma intelegeam bine cu ea. alta e in concediu. Aseara am ajuns la 9.30 acasa azi ceva mai devreme.
s-ar putea sa venim acasa pe 29 mar. pentru 2 sapt pana de pastele catolic. TRebui sa-mi gaseasca inlocuitor pentru o zi si e rezolvata treaba...............in rest suntem in parametri vorba Anei.

V-am pupat



Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006)

Poze noi.....cu noi



Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder

Mergi la inceput