Copilasi de iulie-august 2004 (14)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

et voila !!!!
http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu/Martie2009#5310133279361574994

va multumesc ptr suport ...
revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Vine inghetzataaaaa !!![emoticonulcugheata]
Brei, Simona, m-ai ucis cu gogosile alea !!
Pies - am vizionat pozicile mindrei alaturi de Andreiush - lui i-a placut cea cu costumul de ski !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani alice!
La multi ani corina!
Va dorim sanatate multa, fericire si numai bucurii alaturi de cei dragi!

Daria, sa-ti traiasca tatal si Carmen sa-ti traiasca mama!

Ce de aniversari...se pare ca si noi il sarbatorim pe John ...Maria a comandat tort si cand am intrebat de ce a zis ca e ziua lui John...si evident ca s-au dus calare pe el sa-i cante la multi ani la 7 dimineata...Acum e destul de bulversat si mananca ciocolata sa-si revina...:)))))

Am vizionat felicitari frumoase si floricele si gogosi!...mmmmmm
Gata, inapoi la reparat calculatorul ca l-a zapacit Maria dis de dimineata.
Un weekend exceptional sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


Alice

Corina


Un we frumos si insorit, multe pentru fetele minunate din trupa noastra de piticlonti
tuturor



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

LA MULTI ANI ALICE,SA FI SANATOASA,FERICITA SI IUBITA!!!pupicei multi si dulci de la cuscra si nora
LA MULTI ANI CORINA,MULTA SANATATE SI FERICIRE!!pupici pentru tine si printesele tale
..pai hai la multi ani si pentru John
Sotiorul din dotare este harnic dis de dimineatza,s-a dus sa faca piata si m-a anuntat ca face el macare azi,m-am scos.....si comploteaza ceva cu mandra..care m-a anuntat ca atunci cand vine tati iese un pic afara cu el, sa se aeriseasca:)))
hai sa avem un weekend minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

LA MULTI ANI ALICE !!!!
LA MULTI ANI CORINA !!!
Sa va dea Dumnezeu multa sanatate si zile senine !!!!

wknd frumos tuturor !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

LA MULTI ANI MAMICI DE 8 MARTIE!!!!!Pe unde va destrabalati de n-a semnat nici una condicutza azi????
Io am fost cu mandra la teatru,la "sarea-n bucate"(a fost premiera si sala arhiplina,noroc ca am mers cu 45 de minute inainte de inceperea specacolului ca sa prindem loc)mandra a fost tare fericita ca i-a dat flori bufonului,care jucase si pe Nica si pe clovnul Fluierimbo...alte personaje preferate de ea..dupa care am luat pranzul la mc..acu doarme iar io ma pregatesc sa pun in miscare actiunea mucenici cu reteta de cozonac de la Roxi
Aaa de dimineatza am fost servita cu micul dejun la pat,am primit o crema de fatza pe care scrie ca voi radia de fericire dupa ce o folosescun lapte de corp pe care scrie ca voi avea pielea catifelata ca o piersicasi un buchet de frezii..acompaniate de binecunoscuta melodie "floare floricea" cantata de mandra:))
meii daca-mi ies copturile promit sa pun poze:))
va pupaceste si va doreste o zi minunata,o piersica radiind de fercire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Dragi mamici, o floare virtuala pentru fiecare dintre voi, prezente sau absente!
Sa aveti o viata minunata langa copii si familie!

Un pupic dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello,

doresc mamicilor o primavara frumoasa, linistita, insorita!

sunt un pic agitata, asa ca n-am citit decat pe sarite ce ati scris, o s-o iau pe indelete mai tarziu ca acu am sosit de la cumparaturi, e aglomeratie mare peste tot

trista sunt, oarecum dezamagita desi poate ar trebui sa nu-mi pese...sa nu credeti ca sunt materialista cumva, pt ca stiu sigur ca nu sunt...singurul meu frate nici nu s-a sinchisit inca sa-mi ureze nimic de 8 martie, desi numai eu stiu cat am contribuit la cresterea lui, el fiind cu 11 ani mai mic si cata grija am avut de el in studentia lui dar si acum inca desi e mutat cu prietena lui de 1 an. Nici macar un sms, un bip, un telefon, o vizita scurta, macar sa ma pupe si sa-mi zica LMS soro!...nu mai zic de un ghiocel :(( E aici in oras, nu e peste mari si tari. Imi dau seama ca nu mai contez deloc si nu ma respecta asa cum o facea candva cand n-ar fi lasat sa se intample asa ceva. Nici de 1 martie nu mi-a dat nici macar un amarat de martisor simbolic luat de pe la o taraba cu 1 leu...a balmajit ceva cu a uitat sa-mi aduca martisorul cand a venit la noi si uitat a fost. Poate ca gresesc ca astept asa ceva inca ? cum ar trebui sa ma comport eu ca sa ma respecte? pt ca clar e lipsa de respect si ...sigur ca i se rupe de mine. Nu credeam ca va ajunge niciodata la asa indiferenta... Nici iubirea fraterna se pare ca nu dureaza o viata de om... Nu stiu cu ce i-am gresit, ma tot intreb....Dar na, a ajuns sa nu-i mai pese de sora-sa care l-a carat in brate pana n-a mai putut, s-a jucat cu el in loc sa se joace cu copiii de varsta ei, care pleca de la scoala ca sa-l ia pe el de la gradi, ii facea de mancare, ii facea msi lectiile, ii cauta meditatori prin oras zile in sir. Il duceam apoi la meditatii si-l asteptam cele 2 ore pe afara prin frig, mai tarziu ii faceam si referatele la facultate, ii cumparam mereu lucrurile care ii lipseau si care parintii nu i le luau ca cica erau mofturi, ii calcam camasile in facultate, i le spalam, il duceam la medici cadn era cazul, si aveam grija sa nu-i lipseasca niciodata nimic, nici afectiunea, nici atentia, eram mereu disponibila cand avea nevoie dar... ce mai conteaza ? n-am facut destul. Toata dedicatia mea sincera nu valoreaza nici cat o ceapa degerata. Eu macar sunt impacata ca am dat tot ce puteam da in relatia asta si daca se duce de rapa, asta e...ma intristeaza dar nu mai am resurse sa ma prefac ca indiferenta, lipsa de afectiune si lipsa de respect troneaza, nu-mi sta-n fire, pt ca eu ofer mereu tot ce pot si tot ce am mai bun celor din familie, si-mi bat capul mereu cum sa fac sa le fie bine

o zi buna sa aveti si scuza-ti-ma ca m-am vaicarit aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Dorsilia, IMI PARE RAU. UITE MARTISOARE SI FLORI SI PUPICI DE LA MINE, FLOR SI STEF. POATE NU E TOTUL PIERDUT, E INCA 8 martie in romania!

la multi ani mamici

O zi plina de bucurii!
Eliza & Florence Maria & Stefan Takeshi
Nasterea broscutei
PoZe CaLdE

Mergi la inceput