Copilasi de iulie-august 2004 (14)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu am primit aceasta surpriza din partea doamnei la gradi, mi-a dat-o de dimineata, ca Giulia a ramas home

voua tuturor



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simo, succes, sper sa iti iasa cel putin la fel de bine ca si mie.
si eu am primit o fotografie ca cea a Giuliei (ma rog, cu alt text), un ghiveci cu 3 floricele de hartie facute de manutele lui si o poezie la care bineinteles am plans de m-am indoit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

DAria ..ce frumos si ce fata frumoasa ai !!!scuza-ma ca ma repet intr-una !!! daca sunt deplasata spne-mi sa ma opresc ...
hai cand vine sotu' deseara il rog sa ma "puna" pe mess..
eu stau langa masina cu un ochi pe site-ul ala ..si salivez

Gabi , cum se mai simte tatal tau ?
Dana , maine dimi ma vad cu agentul de asig ... sa-i cer ceva anume ? sa-l impresionez ..unde mi-s emoticoanele ?????
revin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

multam Roxa ..o sa le pozez daca ies ..ptr ca sunt primele gogosi din viata mea ...din aluat dospit ..ca altfel mai faceam eu ceva cu iaurt ...
ce face Eva ? Pat ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


are un aer de spiridusha

WE fain tuturor



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

salutare
mey, dar ce de-a sarbatoriti pe-aici, la multi ani sanatosi tuturor, eu am avut testul de diabet dimineata si-s cam ametita, sper sa n-o fi dat in bara. vazut baietii lui simo, imi place poza in care luca are o manuta protectoare peste fetita cu rochita alba.
fumoase gogosi, felicitari etc
da cineva de baut? vad ca alice s-a ascuns :)
aseara am ridicat vocea la copil ca iar n-avea somn si i-am spus sa nu mai vina noaptea peste noi. nu mai rezistam, nici nu stiu cand am dormit o noapte ca lumea. si-asa nu dorm din cauza de sarcina, nu-mi mai trebuie si ajutor. acu-mi pare rau ca am tipat la el :(
in weeek-edn ar trebui sa mergem la ikea, vreau sa iau doua dulapioare, unul sa puna hainele juniorului si unul pentru musafiri. sper sa si ajungem.
azi am inchiriat australia, sunt curioasa daca sotul va avea rabdare sa vizioneze cu mine sau fuge la tv-ul din living.
gata, pup la gasca

philip
27weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

N-am fugit, mey, sint pe aici ... am un milion de trebi, dar mai arunc un ochi pe DC si va ajtept la beute si mincate !!
Simo, ce m-am distrat cu clubul mamicilor de peste 4 ani ... nu pricepeam ce-i cu el !!
Io la aluaturi nu ma bag, sint complet antitalent ... cred ca sint in stare sa stric reteta si cu ea tiparita cu litete mari in fata mea !! Asa ca ... dau o fuga la mall miine !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Simo, pai ce vrei sa vb cu agentul? Daca sa tii sau nu politele? Asta e optiunea ta. Daca speri sa scoti Caritas din ele atunci renunta, ca nu merge asa. Si daca te uiti la cat ai dat si cat ai castigat acum tot nu e o sfarleaza, ca piata e jos si o sa iesi in mare pierdere. De regula politele de asigurare sunt pe termen lung, cam ca CASCO: daca se intampla ceva te acopera, daca nu, banii pot fi considerati dusi. Asta e o interpretare extrem de simplista.
Daca aveti polite cu investire, sfatul meu pentru 2009 e sa faceti redirectionare de fonduri, totul pe fond care investeste in depozite si titluri de stat si sa nu mai puneti pe bursa. Asta presupune completarea unui formular. Daca aveti ceva pe bursa pana acum exista 2 variante: fie sunt mici si le lasati acolo, fie le mutati pe programul conservator (ala de care iti zisei mai sus), dar sa stii ca ambele variante sunt perdante la mom asta, prima fiind cu sperante de recuperare pe termen mai lung.
daca vrai sa mai vb suna-ma la 0721 333 793.
Pupe

io astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Citat:
citat din mesajul lui alice2004
Brei, Ioanooo, io zisei ca e ROM cu ceai, da ?? Si sa stii ca de la romul ala mi s-a facut un sooomn aseara, copilul meu a vrut sa ne uitam la desene impreuna si apoi sa ii spun povesti la culcare, dar pe bune ca erea sa adorm de vreo suta de mii de ori pina aadormit el !!

...meii io azi fusei mahmura toata ziulica di la romul ala....hai sa ramai asa tanara pan' la 100 de ani...io vreau inghetata
Roxi multumesc pentru site-ul l-am salvat..sper sa-l incerc cat de curand!!
Simo tinem pumnii sa iasa gogoshile bine...daca-ti ies tie ma bag si io
edit:io am primit o felicitare
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/martie%202009/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Wow, ce faine pozele, Ioana, steti frumoase foc amandoua echipate de treaba, imi place tare mult felicitarea cu martisorul si vaza

Merg la smotru ...



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput