Copilasi de iulie-august 2004 (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Daria sa-ti traiasca taticul !!!!
Carmen sa-ti traiasca mamica ?
Roxa ...m-ai spart !!! pai mie imi ia un an de zile sa fac minunatia aia ...jumatate sa descifrez cum se face ....dar eu imi dau silinta !!!credeam ca ai facut o coca la masina ...
ufff , si ce pofta mi-ai facut ..
Doamne cum arata blogul ala ... este piscina olimpica in gura mea ...

cum se intrra pe mess-ul ala ..va rog luminati-ma si pe mine ...
pupam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

pai in loc sa framant cu mana il fac in masina... maiaua separat cum scrie acolo, apoi adaugat peste aluat in timp ce masina framanta. si atat. reteta de cozonac am mai dat-o de multe ori, te rog uita-te la "la bucatarie" subiectul "reteta cozonac pufos" ca nu am deloc timp acum, crede-ma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

vezi, veezii? io zic cin` vine vremea s`o ceara pa gorodika sa ma kemi si pe mine la negocieri, hai ca pentru tine ie comison zirau;)) sau joc moca gaina, cum doresti;))

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana
Alicee adik tu crezi ca ai scapat doar cu ceai si rom,treci si da ca lumea de beut si de mancat:))

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,aripile mele,
gorodeii noi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Blue, nu pot trimite pm ca imi da erori, cauta yahoo messenger, download si ma cauti, pe mine prima, evident

Rox, ce demential e site-ul ... multumesc !



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La multi ani pentru tatal tau, Daria si pentru mami de Carmencita ! Sa fie sanatosi aminsoi si sa se bucure de viata lunga alaturi de toti cei dragi !!
Nu prea avusei timp azi de DC - of corz, vineri intotdeauna e mai mult de lucru ! De citit am citit din urma ...
Multumim, Daria, pentru vestile de la Olivia, spune-i ca o asteptam cu drag si transmite-i pupici multi ! Hehehe, mi-a placut faza cu pilele de net, deh, nu mai ie ca-n state, sa vina aia prompt si sa rezolve, acilea tre nouaj de zile sa bage un cablu in priza !!
Brei, Ioanooo, io zisei ca e ROM cu ceai, da ?? Si sa stii ca de la romul ala mi s-a facut un sooomn aseara, copilul meu a vrut sa ne uitam la desene impreuna si apoi sa ii spun povesti la culcare, dar pe bune ca erea sa adorm de vreo suta de mii de ori pina aadormit el !!
Deci, pen ca implinesc opshpe anisori miine , dau de beut si execut tratatie cu ce vreti voi, doamnelor iubite !! Multumesc pentru urari, sanatoasa sa fiu, caci cu restul ma descurc eu cumva !! Mama, nici nu-mi vine sa cred citi ani scrie pe fruntea mea, juma de viata de om, cind o fi trecut oare ?? Dar sincer, nu am nici urma de rid pe fata ... daia poci zice ca fac optsprezece primaveri, ca tot ca atunci arat !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

off topic ..cine s-a uitat pe reteta aceea de pe blogul minune ...hai ca ma incumet ..dar ..nu am decat drojdie uscata ... pot folosi aceeasi cant de drojdie uscata ?
de juma de ora stau numa pe site-ul ala ...
multumim Roxi !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui BLUE ANGEL
pot folosi aceeasi cant de drojdie uscata ?


NU!!! pui un plic de drojdie uscata. scrie pe el ca e ptr 500g faina.
ioana, uite subiectul cu reteta: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=88241

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

gata ..le-am pus la masina ..mama ce emotii am ...
Alice , bem de azi ?
de maine te luam in clubul mamicilor de 4 ani ?..adica io si Olivia ..cred !!!mai vine cineva ..
Roxa , esti o draguta ca-ti faci timp si ptr noi .
sa vedem ce-o iesi ..zau daca nu le iau la rand toate retetele alea ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

LA MULTI ANI si de la mine pentru tataicul Dariei si pentru mama Doamnei Pasarik! Sa va traiasca multi ani si buni!

LA MULTI ANI ANDREEA, CORINA si ALICE!


V-am pupat si va doresc un week-end frumos, cu flori si soare! Sa fiti iubite!

M-ati omorat cu aluaturile... ma apuc si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Bonjur!
Oooo, ce de aniversari!
La multi ani: tatic de Daria, mamica de Carmen, Andreea!
In avanpremiera: la multi ani si fetelor de maine: Cori si Alice!

Noi de cateva zile am imbratisat budincile. De toate felurile: cu ciuperci, cu sunca si bere , cu dovlecei si telemea... Si supa de pui cu galushti, preferata lui Vic.

Simona, fromos portret! Io primii felicitare cu ghiocel. Semnata cu mana lui domnu' Vic.

Is moarta de oboseala, Paul doarme prost de freo doo nopti... Si nici norii de pe cer nu m'ajuta... M'excuzati, mi's melancolica si bleaga. Poate imi revin la beuta de diseara

Mergi la inceput