*Cozonacei de noiembrie-decembrie2008 (29)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Aleinad

ginye Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ami, mercic. Pupa mama baietii cei frumosi

Aleinad, ai dreptate, de aia m-am si calmat ca n-am incotro. De obicei sunt constienta ca 'asta e' si imi setez o oarecare indiferenta dar uneori nu pot sa nu ma revolt cand se intrece orice masura.
Doamne, cat e de frumoasaaa Teodora in poza de la 2 luni

Gata, acum chiar plec Asa de multe as mai avea sa va spun, dar voi stiti ca m-am gandit la fiecare dintre voi cand am citit tot ce ati scris



Olivia de www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008

Made in the Holy Land
Sunt baiat mare Poze de la 3 luni

Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Otiliavai curaj ca ai inceput sa o speli in cada. Eu mai astept. Mi-a placut la nebunie pozele. O grasunica... are mami.. exact cum a fost si Ana la varsta ei..
Parca ar fi surori gemene... Sa va traiasca si sa o tineti tot asa.
Te


Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

Otilia,
ai suport in care sta la 45 de grade in cada?de care?
tu vb serios cu 2 mere in a doua zi de diversificare?


..................................................
Raducu(31oct2008) si Crinuta(1nov2006)
poarta-ma mami


N-am suport, de aceea eu intru eu in cada cu ea, eu sunt suportul ei . Chiar spunea cineva ca plange daca e pus bb pe burta in apa, eu daca o pun pe burta mea nu mai comenteaza. Ma tenteaza cel de aici, nu l-am comandat inca, sper sa nu se impiedice Ana de partea oblica.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre


Printesa noastra dulce Ana (15.12.2008) 11+ saptamani
pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui aleinad.g



Malinas, Julia si mamicile care-i babaciti pe bebei in cada cum rezistati cu spatele? As incerca si eu daca n-as ramane blocata, dar eu si cand o schimb deabia ma indrept.


stii cum este, cand vad ca el se simte bine, uit de toate durerile.|Cu durerea de spate noapte e cel mai rau, cand ma intind in pat si simt ca ma taie pe sale,dar ziua...uit de toate.

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Frumos filmletz Olivia26 sa va traisaca si sa va bucurati in continuare de micutzul. Te


Citat:
citat din mesajul lui Olivia26

Gata, sunt zen

Multumim din suflet ca v-ati amintit de noi si uram si noi Alex de ihotu

Ca sa-mi spal pacatele(cu mesajele anterioare), va aduc un strop de veselie







Olivia de www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008

Made in the Holy Land
Sunt baiat mare Poze de la 3 luni

Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!



Printesa noastra dulce Ana (15.12.2008) 11+ saptamani
pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Olivia, sper sa-ti fie de folos exercitiile.Eu inca nu pot sa fac 3 serii de cate 12-20.O iau usurel.Tu catew poti sa faci?


dandusa, multumesc de sfat.O sa ma uit si prin magazine, sa vad ce oferta au.Pe electrobazar,insa, au produse refurbish la preturi f bune.

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julia16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

Aleniad,
ai dreptate,sant mandra de ei si jurrr ca abia astept sa creasca 'cucu' si sa ne jucam impreuna,va fi muuult mai usor
Julia,
Maria ta este scumpaaa frate...,mai spune-ne de ea,ca asa-mi placeeee


azi sant de neopritttt



..................................................
Raducu(31oct2008) si Crinuta(1nov2006)
poarta-ma mami

Dandusa, merci. Adevarul e, ca e tare distractiva. O sa vezi si tu cu Crinuta ta.
Inainte de botezul lui Tudor ma plangeam ca nu am cu ce sa ma imbrac. Maria imi zice: Mami, in weekend pot sa raman cu tati cu bebe. Te mulgi ca o vaca, ca sa avem lapte, si poti sa te duci la cumparaturi.
Si era convisa ca mi-a facut un compliment. Asa mi-am dat seama ca nu i-am explicat ce inseamna expresii de genul asta.


Julia
Tudor Stefan (26.12.2008) si Maria (26.12.2002)
http://family.webshots.com/album/569840607QnUwJU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Citat:
citat din mesajul lui malinas

Olivia, sper sa-ti fie de folos exercitiile.Eu inca nu pot sa fac 3 serii de cate 12-20.O iau usurel.Tu catew poti sa faci?



Credeti ca pot sta fara sa mai dau cate un F5

Primele 2...am facut cate 30 ca sa nu fac febra, ultimele 3...fac multe pt ca le faceam si pana acum si-s obisnuita cu ele, al treilea e chiar odihnitor pe langa primele 2. Spor



Olivia de www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008

Made in the Holy Land
Sunt baiat mare Poze de la 3 luni

Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Multumim, monicus. Pupam printesa.



Olivia de www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008

Made in the Holy Land
Sunt baiat mare Poze de la 3 luni

Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Olivia super filmulet! Pup dulce scumpul mic si vesel!

pozici noi

Ami, mamica lui David Alexandru (26 iulie 2001) bobocel de clasa 1
si Luca Gabriel (31 octombrie 2008)

Mergi la inceput