Sugestie editare/stergere mesaje

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

m-am mai gandit la capra si la varza si am gasit o solutie geniala de compromis:

sa li se ia dreptul de editare si stergere doar celor care solicita acest lucru. restul membrilor dc sa ramana cu drepturile de pana acum.


cinci stele pentru ideea asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

eu chiar nu inteleg care e grija voastra pentru mesajele celorlalti? cred ca tot circoteca e motivatia, via capra vecinului. si-a sters omul mesajul, la revedere si imprastierea, de ce se mai aduna curiosii dupa aia ca la mort? a fost, gata, a trecut cometa, vedeti-va de treburile voastre.

atatea solutii la o problema care nu exista.


Corect!
Prea multa drama dom'le, cu cine si de ce si-a sters mesajele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabytza25 spune:

eu una dupa ce am trimis mesajul, il citesc cand apare, pentru a edea greselile gramaticale, si pe acestea le corectez imediat. nu stiu de ce m-am obisnuit asa... o sa incerc sa ma dezobisnuiesc.

insa, nu sunt de acord cu cei care modifica total "intelesul"/continutul mesajului. sa va spun un exemplu... au existat cateva discutii ale mele cu o persoana, si vazanad intr-un final ca nu avea dreptate si-a editat postarea, si a spus: "da si eu am zis tot ca tine, nu stiu de ce te agiti"... aratand mesajul... astfel eu am cazut de proasta, fiindca nimeni nu a luat in calcul editarea (chiar daca era notata). va mai povestesc un caz... DCul l-am descoperit intamplator, datorita fostei prietene a iubitului meu, care isi tot baga nasul in relatia noastra. descoperiindu-i astfel userul, i-am citi de curiozitate toate postarile anterioare arhivate si nearhivate, in care vb foarte urat la adresa iubitului meu, in perioada in care fusesera impreuna... inclusiv ca il insela, si alte chestii. in momentul in care am vrut sa ii arat lui ce fel de om era, s-a prins ca eram si eu pe DC si si-a editat abosulut toate mesajele, lasand doar cate un caracter, ca de exemplu "." deci iarasi as fi cazut prost in fatza "lumii". acelasi user a mai postat de asemeni mesaje ca vinde niste haine la preturi foarte mici, bla-bla... au fost cateva fete pe DC care si-au luat tzeapa si au cumparat de la ea, si fiind foarte dezamagite au postat mesaje spunand, ca hainele de fapt nu sunt noi (asa cum postase ea in anuntz), ci de mana a 3a (ca sa zic asa) foarte uzate. cand a vazut si-a editat mesajul corespunzator. daca ii intereseaza pe administratori pot sa imi trimita un PM, si o sa le spun userul, desi am vazut ca nu mai activeaza de la faza cu hainele... nu o sa-l fac public ca n-am niciun interes.

asa, ca dragi useri, atentie mare la ce dati voie si ce nu dati voie sa fie editat. oricum, eu zic ca ar trebui o limita de timp (maxim o ora - doua de la data postari).
o zi frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabytza25 spune:

atentionarea de final era pentru administratori... nu pentru useri, m-am zapacit... si am zis sa trimit un mesaj nou ca sa nu apara editat, tocmai cel in care sustineam needitarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:

citat din mesajul lui kariguld





uite eu chestia asta n-o pricep?!
atatatorii! de ce-o fi ingrosat/subliniat nikul meu...si daca ii spun ceva, se considera indreptatita sa ma puna la colt.

conchita are dreptate, ce griji au unii....sa nu-si editeze alti propriile mesaje.




*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!


PS. Va rog nu dati reply with quote la mesajele mele! multumesc!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld


PS. Va rog nu dati reply with quote la mesajele mele! multumesc!




Am inteles, sa traiti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld


uite eu chestia asta n-o pricep?!
atatatorii! de ce-o fi ingrosat/subliniat nikul meu...si daca ii spun ceva, se considera indreptatita sa ma puna la colt.

conchita are dreptate, ce griji au unii....sa nu-si editeze alti propriile mesaje.



Hai, hai, afara! :)) Nu faceti tantrumuri pe topicul meu, ca deschid mintenas alt topic, cu ilustrari de subiecte facute varza de editorii de elita ai DC .


Citat:
citat din mesajul lui kariguld

PS. Va rog nu dati reply with quote la mesajele mele! multumesc!




ADMIN, se poate ca macar membrilor care-si exprima limpede dorinta de mai sus, sa le fie luat dreptul de editare? Pliiiz!!!








Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Hai, hai, afara! :)) Nu faceti tantrumuri pe topicul meu, ca deschid mintenas alt topic, cu ilustrari de subiecte facute varza de editorii de elita ai DC .



ADMIN, se poate ca macar membrilor care-si exprima limpede dorinta de mai sus, sa le fie luat dreptul de editare? Pliiiz!!!





sa vorbesti doar in dreptul tau!

bine ca stiu,nu mai intru pe topicurile deschise de tine.
poate se trece si la regulament asta....

*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!


PS. Va rog nu dati reply with quote la mesajele mele! multumesc!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Hai, hai, afara!


oh, my...de ce n-ai zis asa de la inceput si nu ne mai deranjam cu dreptul la opinie? zi dom'le ca vrei editarea desprecopii in despredenizel, iar restul sa stea linistiti la locurile lor.

cand bati din picior sa ti se indeplineasca dorinte care-i privesc pe toti membrii dc sa stii ca nu arati tocmai decent cu matura in mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Eh, nu-i bai ca tu ma vezi aratand mai putin decent , facandu-te, pentru a nu stiu cata oara, ca nu pricepi la ce anume faceam referire si pozand in eroina tradata din telenovele.
Ultima data cand te-am citit sunai a Cosmopolitan . Era parca ceva mai bine :)).

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput