Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti 30

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Clara, iti zic eu: Luminita se vaita de pufosi, ca saliveaza "la greu"...
(shh... lasa, ca nu se supara Bogdana.. Toate mai gresim si ne mai incurcam... )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Eheeeii... uite c-a trecut de miezul noptii.. Deci, e:
8 MARTIE !!!
LA MULTI ANI, MAMICI
(ACTUALE SI VIITOARE)!!!

SA AVETI O VIATA CA O PRIMAVARA!!

Mai stiti melodia "Mama buna, mama iubitoare.." ?
Ei, pentru voi toate, din tot sufletul, un buchet maaaaaareeeeee de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuulti ani mamicilor si viitoarelor mamici!


Bogdana facem galerie, poate-poate vor sa iasa si picii tai... sa n-o mai chinuie pe mami... deci

betty habar n-am... sa ne spui ce ai aflat... dar de ce esti speriata? de scurgerile rozalii sau ca pot fi doi? Ca daca e avrianta a doua... suntem destule care am patit la fel... si ne-a trecut

dalina asa am gresit eu cu Elena La baieti n-am mai repetat... Si acum ma chinui cu Elena...

Luminita ai mei baieti dupa o luna s-au hotarat sa treaca la mai mult de 2-3 lingurite de cereale... asa ca voi avansati f. bine...




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

La multi ani, doamnelor si domnisoarelor! Sa fiti fericite, iubite si rasfatate, pentru ca sunteti minunate si o meritati din plin.



Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=14" target="_blank">Clipe de viatza - gemei pupaciosi


Cugetari gemene,
Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi


'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

La muuuuuulti ani mamicilor si viitoarelor mamici!


betty habar n-am... sa ne spui ce ai aflat... dar de ce esti speriata? de scurgerile rozalii sau ca pot fi doi? Ca daca e avrianta a doua... suntem destule care am patit la fel... si ne-a trecut


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica



Nu, Doamne fereste...pai eu chiar mi-am dorit 2 motate...o am martora pe Pussi
Imi este frica de sangerare si de faptul ca bhcg-ul se tripleaza la 2 zile in loc sa se dubleze. Si vroiam sa stiu daca cresterea este generata de faptul ca sunt prezumptiv 2 sau ceva nu este in regula...oricum azi ma duc la eco

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

La multi ani fetelor de 8 martie, sanatate si familii fericite si implinite.
Clara, nu eu spuneam de salivatie..ma confunzi..Andrei nici cand ia-u iesit dintii nu a salivat deloc..am scapat de balosit
Cat priveste usturatul pielii..uleiul de masline de mult nu-si mai face efectul..nici de fac baie in el
eu tot mai trag sperante...paote nasc azi...fara provocare...cine stie..i-am rugat pe bebei..i-am implorat..vom vedea

Bogdana
38+Catalin si Vlad+ Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

teal]LA MULTI ANI MAMILOR SI BURTILOR SI FETITELOR![/teal

... sa aveti o sursa de primavara in propriul suflet mereu!
http://picasaweb.google.com/clara.acs/Desktop?authkey=Gv1sRgCKC6xaT0oLOJFQ#5310735892254445394

.................................................
Bafta Betty azi la Dr!

Bogdana ne pt voi! Sa stii ca 9 martoie e o zi f prielnica pt nastere sub aspect astrologic, dar cat mai aproape de inceputul zilei, adica 00.00.

Mami Clara, 36+, cu Antonia si Iulia la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

La multi ani fetelor de 8 martie, sanatate si familii fericite si implinite.
Clara, nu eu spuneam de salivatie..ma confunzi..Andrei nici cand ia-u iesit dintii nu a salivat deloc..am scapat de balosit
Cat priveste usturatul pielii..uleiul de masline de mult nu-si mai face efectul..nici de fac baie in el
eu tot mai trag sperante...paote nasc azi...fara provocare...cine stie..i-am rugat pe bebei..i-am implorat..vom vedea

Bogdana
38+Catalin si Vlad+ Andrei Luca -15.12.2006

POZE



scuze. Stiam ca in afara de Luminita mai spunea cineva care are copilas mai mare. In fine... cuiva tot ii va folosi.

Mami Clara, 36+, cu Antonia si Iulia la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele care suflati dragoste peste orice faceti voi si familia voastra, pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu.
La multi ani!


elena +18
Burtica mea la 17 sapt la

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 5 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenada

Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele care suflati dragoste peste orice faceti voi si familia voastra, pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu.
La multi ani!




Elena, iti multumim din suflet pentru cuvinte... Sunt minunate!

Mergi la inceput