MONTIGNAC (114) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Uta, am vazut meniul pentru cina al restaurantului si am vazut ca au cateva feluri de pui si fructe de mare. Le asortezi cu legume si gata . O seara frumoasa

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

mai fetelor ce ritm aveti la scris, eu nu am avut net pana ieri intr-o vreme.
ma dc sa citesc ce ati scris si mai trec
am neste emotii pentru maine, adica mai bine zis is curioasa ca dragul meu cantar, ori e nebun ori is diferente asa mari de la o zi la alte, acuma cu rusii si eu care credeam ca e al meu podiumul iarasi
o duminica frumaosa tuturor

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Ieri eu nu prea am fost cuminte si nu din cauza de sarbatoareala...nu am rezist la supa cu galuste pe care am facut-o ..si din greseala in greseala am mers.
O sa vad maine cat ma penalizeaza cantarul.


Margelute

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Ele, uite ca de aceeaasi problema ma lovesc si eu. Azi a facut mama supa de vita cu galuste si normal ca o sa mananc si eu. Oare putem inlocui cu ceva galustele? Ca noua tare ne place supa si asa m-as bucura daca ar exista o varianta de substitutie. Ma gandeam la taitei din faina integrala oare sunt ok?

O dupaamiaza placuta

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Salut!
si au m-am porcait azi cu niste pizza si salam de biscuiti. no, asta e. vedem miine. pupici la toate


Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

ziua buna!

Vad ca toata lumea a calcat pe bec, asta e, e o dieta de cursa lunga si avem timp sa recuperam.
Eu nu mai zic,vineri porcaiala, ieri la fel, am incheiat ziua cu o tarta de ciocolata si cocktailuri cu alcool samd si etc si azi la fel, am inceput bine da m-am piedut pe parcurs.
Acum ramane sa ne rugam de dl cantar maine pt o stagnare, cel putin eu , ca de scazut la kg nici nu se pune problema.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!
vad ca nu va ingramaditi la raport , zic eu prima: stagnare (cu multumiri cantarului).

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Salutare!!!


79.5kg



deci minus 2,5 fata de saptamina trecuta. e incredibil cum se vede daca sint cuminte...acum astept floricelele...

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Haideti ca spun si eu prezent la raport: 57.3 kg. Sunt foarte incantata mai ales ca din Ungaria am venit cu 59.3 deci scaderea a fost de 2 kg. M-am pus si eu pe recitit cartile si o sa incerc sa tin mai strict faza I. Sunt sigura ca rezultate vor fi doar sa nu am eu abateri majore.

si revin mai tarziu

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Hai sa raportez si eu...67.8. Nu sunt prea multumita avand in vedere ca saptamana trecuta mi-a aratat si 67.4. In fine..e scadere totusi.Eu continui cu disociatul si saptamana asta.

Margelute

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput