MONTIGNAC (114) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

78.1kg (- 500 g fata de saptamana trecuta)...

felicitari tuturor fetelor pentru slabire sau stagnare

andanii, ai o poza pe comun unde esti cu sotul tau...foarte frumoasa si tu si poza in sine...am intrat in weekend pe-acolo sa mai citesc o reteta doua si bineinteles ca m-am luat cu pozele si-am uitat de retete...si calculatorul meu de-acasa n-are culoarea rosie...deci te-am vazut in nuante albastre verzi...e o poza care mi-aduce aminte de aia celebra cu clark gable si vivien leigh in pe aripile vantului...cm a fost la munte? zapada?

eu am tras tare c raceala si cred ca pana miercuri imi trece

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

aoleu se pare ca iar sunt singura abonata la porc

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

azi la prinz fac pulpe de pui la cuptor (cu cartofi copti pentru baieti)...nu va spun cum miroase la mine in casa.....

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
scriu repede ca am multa treaba da mai vin
am 80 is destul de multumita tinand cont ca am pietenii rusii in vizita.
felicitari tuturor

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Intrebare intrebatoare: despre semintele de floarea soarelui? ca am dat peste ele si nu ma mai pot opri

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

am ajuns si eu sa intru .... nebunie dom'e , nebunie

felicitari fetele , vad ca slabiti ... anca ma sochez ... ce vad 2.5kg ... enorm intr-o saptamana in orice caz felicitarile mele
puisorul, ele, ymca felicirari si voua .... incet da sigur

ymca oi fi eu frumoasa ( glumesc normal, pentru ca nu ma vad deloc frumoasa .... fac misto) da chiar asa asociere cu ... pe aripile vantului ????

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Andanii, da e foarte mult...ce inseamna o saptamina de super cumintenie dupa atita destrabalare...acum probabil ca va merge din nou mai incet...as fi tare multumita cu ritmul de un kg pe saptamina...ar fi ca la carte...sa vedem. vreau sa ma apropii pina duminica cit mai mult de targetul meu intermediar de 75 de kg...

Fetelor, felicitari! ce de lume a slabit saptamina asta...vine vara si trebuie sa fim zine, nu?

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

bai, deci eu n-am facut nici macar de-o petala ofilita, dar nici cu porc nu ma fac: -200 g de unde ma tot vaitam de melcul de ocazie cu care ma deplasez pe scara kilogramelor si ca vreau sa-l iau la suturi sa mearga mai repede vad c-a obosit de tot

www.flickr.com/photos/bijuteriiunicat/" target="_blank">Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Anca, pentru ca ai zis de pulpe la cuptor. Am facut ieri in premiera pulpe la cuptor pe sare. Am pus intr-o tava un strat gros de sare mare, pulpele le-am uns cu un amestec de mustar, boia si piper si le-am pus peste sare. Au fost cele mai gustoase pulpe pe care le-am facut vreodata . Ai mai gasit undeva linte, ca am capiat cautand?

Asteptam clasamentul sa vedem daca am mai urcat vreun loc .

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ani, sa stii ca nu am cautat niciodata linte...n-am mincat niciodata si nu m-am riscat...am vazut ultima data la carrefour, de freo luna, cind am fost eu ultima data. ai incercat la www.cosulverde.ro? cred ca aveau...

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput