MONTIGNAC (114) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Da poti scrie si aici Puisoaro.Vreau si eu sa stiu

Cred ca plec si eu maine dimineata la munte Ne-am hotarat in ultimul moment.
Sper sa nu pap ...mult

VA PUP

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Am stat cinci nopti, cu mic dejun si cina incluse si ne-a costat cu totul 2300 ron. Cu transport, parcare plus ce am mai consumat noi in incinta complexului peste zi. Hotelul e cica de patru stele dar eu zic ca sunt doar trei. Dar compenseaza cu balaceala . Si ce mi-a placut foarte tare e ca indiferent la ce ora ajungeai la masa gaseai de toate de mancare. Inclusiv borcanase pentru bebelusi, fructe, praji, etc. Noua tare ne-a placut

Diseara cred ca fac creveti in unt si usturoi . Abia astept...

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

happy valentine's day fetele! un si o cioco (amaruie) din partea mea!

sanse, distractie placuta si tie la munte!

eu am racit; racita, grasa si beteaga....ce combinatie castigatoare

am mancat ananas aseara si inainte de culcare cioco snickers

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

salutare, gashca!!!!

o cioco si de la mine. neagra, evident. pentru cele care sarbatoresc V-Day. la noi nu e cazul... nu sarbatorim nici dragobetele, insa am noroc ca aniversarea zilei in care ne-am cunoscut e in 23 febr...deci tot am parte de "tratatie" speciala saptamina viitoare. hihihi

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Anca,si noi la fel!O serbez pe mama azi si luni pe mine
Azi am mancat o banana.la pranz din tot ce gatesc pentru musafiri doar friptura cu mujdei si niste inghetata ca am facut-o monti.
Mirela,distractie placuta la munte!Vreau si iooooda n-am cum sa ma duc,acum sunt la scirbici

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Vali,
si sa termini repede treaba la job!

eu sint in plop cu idelile de gatit. ovi mai are niste salata de beouf de ieri, dar nu destula...stefan n-are nimic pregatit...ma gindeam sa le fac niste spanac cu ou....hmmm...mai astept pina la prinz, poate imi vine alta idee...

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Buna dragutelor si slabutelor? Umblati prin munti, hai

Anca, chiar asa avea nevoie de ciocolata ta neagra de adevaratelea si nu doar virtual. Sunt acasa la Aiud si aici nu gasesc si in plus a facut mama tort de zahar ars dar o sa rezist eroic

Vali, deci luni bem sampanie , dar numai dupa ce raportam

De dimineata am mancat din nou paine integrala cu vinete( v-am innebunit cu vinetele) iar de pranz ciorba de vita si aripioare la cuptor cu fasole verde.

Ieri mi-am luat blugi de la Tiffosi. Am mai gasit la reducere si sunt tare mandra cu ei ca ma arata asa slaba...

Un weekend minunat in continuare

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

happy ce vreti voi! si evident ciocolata neagra cu menta, eu am bagat una intreaga de dimineata, eu am cam mancat lucruri nepermise, ca de obicei, da nu e bai eu sa fiu sanatoasa ca pana la vara scap eu si de kile si daca ma cantaresc luni cu sutien o sa am si ce raporta.
.... ce bine le-o fi la unii la munte, ce ma roade invidia da o veni si randul meu.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

fete dragi, va rog iar sa ma ajutati

ma scoate sotul diseara la restaurant, cu ocazia sf valentin

e prima mea sapt de monti, citeva zile de fapt, inca nici nu s-a implinit sapt dar am slabit 2 lbs ( ~ 1kg)....v-am zis ca sunt mai motivata cand vad ca pierd numere mai mari

ce sa comand? sau comand ceva si maninc doar ce se poate? aici iti da la pachet tot ce nu ai consumat, deci nu ar fi chiar o pierdere, mninca sotul a doua zi

multumesc

PS vreau si eu la munte....ca n-am vazut zapada de vreo 5 ani

www.pulsmedia.ro/evenimente/premiilecaroldavila" target="_blank">Votati Organizatia E.M.M.A pt premiile Carol Davila

www.fertilityfriend.com/ticker/uta79/ttc.png" target="_blank">asteptam, asteptam


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Sal'tare!

Ani, ti-as trimite cioco aia, dar pina ajunge la tine, te intorci tu...

mama mi-a trimis pachet...s-a infiintat taica-miu la usa cu un salam de biscuiti cu rahat si nuca...numa' buna de busit regimu' cu el...da' am rezistat pina acum...sper sa-l dea gata al meu sotz, desi el nu e fan dulciuri si o sa-i ia citeva zile sa-l termine...timp in care stau cu ispita sub nas...

Uta, poti sa comanzi ceva salata care nu are cartofi si porumb. sau carne la gratar (de oricare) cu garnitura de legume...sau amindoua. si o sa fii ok. distractie faina.

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput